Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Atėjo Laužiko eilė… (nepasitikėjimo pareiškimas)

Publikuota: 2014 gegužės 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Laužikui pareikštas nepasitikėjimas. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Laužikui pareikštas nepasitikėjimas. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės merui Š. Laužikui pareikštas nepasitikėjimas.

Nepasitikėjimą meru ketvirtadienio posėdyje pareiškė Savivaldybės tarybos opozicija, reaguodama į Š. Laužiko ir kitų jo vadovaujamos koalicijos partnerių pastangas žūtbūt išlaikyti sąjungą su balandžio 30 d. Šilutės prieplaukoje „susitepusiais“ „darbiečiais“.

Opozicija parengė ir sprendimo projektą dėl Š. Laužiko nušalinimo nuo pareigų.

Žengti šį žingsnį opoziciją paskatino rajono valdančiųjų pademonstruota vienybė, blokuojant Tarybos mažumos pastangas nušalinti Savivaldybės “darbiečius“ nuo užimamų pareigų: praeitą savaitę valdantieji išsaugojo komitetų pirmininkų pareigas J. Sauspreškiui ir D. Pundžiui, o šiandien vieningai atmušė oponentų išpuolį prieš administracijos direktorių T. Budrikį: Laužiko koalicijos pastangomis sprendimo projektas dėl T. Budrikio atleidimo iš pareigų nė nebuvo įtrauktas į posėdžio darbotvarkę.

Neeilinis Tarybos posėdis, kuriame bus svarstoma dėl mero nušlinimo nuo pareigų, turėtų būti sukviestas ne vėliau kaip per 20 dienų.

Visus savo argumentus dėl užmojaus nuversti Laužiką Tarybos opozicija žada išsakyti specialioje spaudos konferencijoje kitą trečiadienį.

Tikėtina, kad savo žodį tars ir TS-LKD Šilutės skyriaus taryba, kuri dar prieš dvi savaites perspėjo Laužiką ir jo bendražyges Savivaldybės taryboje – A. Bumblauskienę, V. Bubilienę ir B. Kleinaityę, kad jų partijai – TS-LKD – nepakeliui su susikompromitavusiais “darbiečiais” (“Šilutės konservatorių taryba: Mums nepakeliui su susikompromitavusiais „darbiečiais“”)

Nepasitikėjimo pareiškimas

Susiję: “Opozicija reikalauja Budrikio galvos (sprendimo projektas)”,
“Atjunkyti paršą – misija neįmanoma?”

16 skaitytojų komentarų
šilutiškė 2014 gegužės 29d., 17:2381.7.87.57
Viešpatie na ir debilai tie mūsų valdžia…Cirkinasi tiek kad jau visa Lietuva juokiasi :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 38 Thumb down 3

Atsakyti

. 2014 gegužės 29d., 17:44158.129.68.84
Man atrodo, kad sekančiai kadencijai šalies centrinė valdžia apsiims administruoti Šilutės raj., kai čia kas metus valdžia keičiasi. Juokinga.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 33 Thumb down 2

Atsakyti

runkelis 2014 gegužės 29d., 18:065.20.107.13
vietoj to, kad rašinėtų tokias rašliavas, gal tarybos nariams reiktų pasiskaityt raštvedybos taisykles ir palankyt kalbos kultūros kursus, o geriausia tai būtų imtis veiklos. Man už juos jau gėda……..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 10

Atsakyti

neutralus 2014 gegužės 29d., 20:5688.118.0.18
Lau-ikas tikrai perlenkė lazdą nutildydamas vyriausybės atstovę. Aš manau, kad sekančiuose rinkimuose turėtu sujudėti jaunimas. Tuos senus diedus, reikia drėbti šalin. Jaunimas perlaužė Lietuvą rinkimuose – atėjo Šilutės eilė.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 43 Thumb down 6

Atsakyti

Gyventojas 2014 gegužės 29d., 21:5388.118.1.222

Administracijos direktorius jaunas, tai dabartinė opozicija iš karto bando susidoroti… Nenori niekas užleisti valdžios jaunąjai kartai…

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 31

Atsakyti

jonas 2014 gegužės 29d., 22:5784.15.179.89
Šilutės rajono tarybos posėdis buvo klaikus.
Meras parodė teisinio nihilisto veidą.
O ĮDOMIAUSIAI:

Ar pavyks Š. Laužikui pasitelkti SA ministrą, kad sunaikint Šilutės PSPC.

2014 m gegužio 16 d. Š. Laužikas kreipėsi į SA ministrą V.P. Andriukaitį, siūlydamas Šilutės sveikatos įstaigų sujungimui taikyti pilotinį projektą, paliekant Šilutės ligoninę, o Šilutės PSPC integruojamas į ją. Taip išsprendžiama problema – pašalinti PSPC vadovą L. Indriušką, nesutinkantį patarnaut V. Pozingiui ir valdančiąjai daugumai. Rašte pripaistyta visokiausių būsimų stebuklų – viskas pagerės.
Pagerės gyventojų aptarnavimas, paslaugų kokybė, bus efektyviai panaudojamos naujausios technologijos ir gydymo metodai. Sumažės išlaidos, pagerės valdymas ir t.t. Š. Laužikas net leidžia sau pareikšt, kad “Šilutės savivaldybės nuomone…”. Atseit jis ir esąs savivaldybė.
Kam realiai yra naudingas toks PSPC naikinimas?
Aišku pirmiausiai privačiam pirminės sveikatos paslaugas teikiančiam sektoriui. Kas yra savivaldybės TSKD frakcijoje susijęs su juo artimais giminystės ryšiais žinoma. O už tokią paslaugą pagrindiniams veikėjams gali nukristi nemenkos sumos.
Ir Šilutės ligoninei, kuri kasmet vis gilau smunka į finansinę duobę, kaip ir savivaldybė, valdant Š.L. ir V.P.,nes Šilutės PSPC dirba pelningai, o su ligoninės finansiniu vadovavimu matyt reiks dotuot iš mokesčių mokėtojų pinigėlių.
Kai kurie savivaldybėje dirbantys gydytojai be gydytojo statuso, galimai gaus geresnę ir pelningesnę darbo vietą. Juk reiks pavaduotojo pirminės sveikatos priežiūrai. Dėl to taip ir stengiasi.
Tokia ta linksmai – liūdnoka šios istorijos pradžia. Gaila, kad laisvoji spaud a tokių dalykų neieško ir nenori matyt. Gal ir jai jau gerai sumokėta?
Na tokiu atveju aš būsiu priverstas tęst tyrimą, kad apnuogint giaunamąją Š. Laužiko ir V. Pozingio veiklą Šilutės PSPC atžvilgiu.
Laukite tęsinio.

Jonas Purlys
Šilutės liberalas, rajono tarybos narys.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 40 Thumb down 10

Atsakyti

Replika 2014 gegužės 30d., 08:4688.119.138.11
Jeigu savivaldybės tarybos narys Jonas Purlys skaitytų rajono laikraščius, tai jam nekiltų tokie absurdiški klausimai – “Gaila, kad laisvoji spaud a tokių dalykų neieško ir nenori matyt. Gal ir jai jau gerai sumokėta?”

Be kitą ko Šilutės PSPC griovimą pradėjo būtent liberalsąjūdiečiai, kurie išdavė savo bendrapartietę Jadvygą Ažukaitienę.
Pagarbiai Sigitas Grinčinaitis.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 7

Atsakyti

Replikuotojui Sigitui 2014 gegužės 30d., 10:4178.61.27.149
Jūsų laikraštis išties kelia daugelį negerovių į paviršių, nebijodamas aštriau pareikšti savo nuomonę apie bet kokį politiką ar partiją. Bet norėčiau pasakyt asmeninę nuomonę kad liberalų sąjūdis tai ne kažkokia grupuotė kuri savus dengia ar išduoda, o svetimus dergia. Išdavystės savoka suprantu labiau ten kur prisiekiama varge ir džiaugsme būti kartu, dar nusikalstamo pobūdžio grupuotėse būdinga ištikimybė arba išdavystė. Politiniame gyvenėme vadovaujamės pasitikėjimo, atsakomybės vertybėmis, požiūrio į vienokį ar kitokį klausimą argumentais, o ne ištikimybėmis. Man regis pačiam asmeniškai ir savo partiečiams kaip tik taikome griežtesnius atsakomybės kriterijus, veikiant viešoje veikloje. O Šilutės PSPC kaip tik įvedėme šviežesnio, modernesnio vadovavimo stiliaus.Naujovės ir priveda kažkieno norus sulaužyti tas permainas.
Kūrybingo ir nešališko jums darbo “Šilutės Naujienos”
Edvardas Vitkauskas

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 10

:) 2014 gegužės 30d., 07:5088.119.253.65
Posėdžiaujantiems politikams akivaizdžiai reikia daryti kavos pertarukas.
Pvz. 15 val. užsisakyti kavos su cinamonu :) – gal lengviau susikalbėtų, nesikarščuutų, priimtų geresnius sprendimus.
Nepatinka savivaldybės bufetas – gali užsisakyti, kad ir iš ,,Gilijos”. Ir posėdžio svečius pavaišintų, visiems smagiau būtų (nereiktų drausminti)
Dabar , pasižiūrėjus įrašą, visai ne kaip atrodote e, ponai. Baratėės , rėkaujate – svarbūs sau patiems, bet ne mum.
Ir sprendimai neretai priimami kažkaip neužtikrintai, nors klausimai, atrodo, būna pakankamai paprasti…
Tausokite save , mums jūs brangūs tokie, kokie esate. Nepervarkite. :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 3

Atsakyti

Va va 2014 gegužės 31d., 10:1682.135.209.234
Taikliai pasakyta: “mums jūs mums brangūs tokie”. Mokesčių mokėtojams tiek kainuoja, kad pigiais niekaip vadinti negali.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 0

Atsakyti

:) 2014 gegužės 30d., 09:4882.135.211.147

kad Lauzika pakeistu verti to zmones , tai as suprantu, bet kad ta opozicija dar didesni nepasitikejima kelia.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 24

Atsakyti

nuomonė 2014 gegužės 30d., 21:0778.61.17.164
Man jau koktu klausytis apie mūsų vadininkų savivalę. Gėda tokius miesto vadovus net sutikt gatvėj.. Ar jums neatrodo, kad būtų pats laikas pasikviest į pagalbą centrinės valdžios atstovų?.. Pasiūlyti STT pasidomėt kas čia vyksta, prezidentūrai, vyriausybei?.. Kas laukia mūsų rajono?..

Ar žinote kad Meno mokykla parduota, liepos 1 privalo išsikraustyti neaišku kur? Visiems vienodai, svarbesnis klausimas juk kaip savo “šaiką” išsaugot valdžioj.. Ir čia tik vienas pavyzdys iš daugybės.. Susidaro įspūdis, kad Šilutei svarbūs tik tiesiogiai merui ir jo dviems bendražygiams naudingi reikalai.. O čia.. Pamanykit..vaikai..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 4

Atsakyti

Reziume 2014 gegužės 31d., 20:4178.61.35.108
Išminties viršūnė vietos politiko liberalsąjūdiečio Jono Purlio komentare: “Na tokiu atveju aš būsiu priverstas tęst tyrimą, kad apnuogint giaunamąją Š. Laužiko ir V. Pozingio veiklą…”
J.Purly, už darbą rajono taryboje(taip pat ir opozicijoje) rinkėjai tamstai moka minimalią algą, už kurią reik atidirbt. Kietai ir be kompromisų, kruopščiai ir su užsidegimu(o ne prievarta), kaip ir dera valdančiuosius kontroliuojantiems(ir į nugarą ugnimi kvėpuojantiems) opozicionieriams. Tik taip politika rajone bus nuskaidrinta – jei ne tik spauda, bet ir pilietinė visuomenė bei vietos politikai taps sau ir vieni kitiems reiklūs.
Gal nori, kad žurnalistai vieni visą mėšlą iš visų rajono išrinktųjų arklidžių išmėžtų? Vežimų ienos neatlaikys. Jau seniai braška. Neritink akmenų ten, kur juos pačiam gali tekti susirinkti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 4

Atsakyti

juokas iki asaru, 2014 birželio 1d., 07:1978.61.168.41
kai skaitai kazkokiu “durakų” paistalus. Ar jūs, po šituom Jako sukurptu pareiškimu pasirašę opozicionieriai, tikrai esate praradė sveiką protą ir manote, kad nuverte Š. Laužiką kažką laimesite? Ir ka siūlysite į merus? Žebeliene ar Jaka? Dar kartą ant to pačio grėblio lipsit, nelaimėliai. Jonai, o gal tu nori buti meru?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 13 Thumb down 10

Atsakyti

stebetojas 2014 birželio 1d., 20:0862.99.66.43
kas man nepatinka, kad liberalai dedasi švelnūs ir pūkuoti prieš kitus. Bet jei giliau pasiknisus oi kokie skeletai būtų surasti Endzino, Vitkausko ir ypač Plikšnio spintose

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 4

Atsakyti

Plikšnys 2014 birželio 3d., 07:52188.69.215.108

Smagu kad kažkas mane stebi, bet į spintą nelysk, gausi į dūdą!

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą