Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės PSPC: Išvarymas. Beveik pabaiga

Publikuota: 2013 balandžio 23 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

J. Ažukaitienė pati nurodė savo išėjimo iš užimamų pareigų kainą - 6 vidutinių atlyginimų dydžio išeitinė kompensacija. (Oresto Lidžiaus nuotr.)J. Ažukaitienė pati nurodė savo išėjimo iš užimamų pareigų kainą - 6 vidutinių atlyginimų dydžio išeitinė kompensacija. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Savivaldybės tarybos spaudžiama į kampą Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – PSPC) vyr. gydytoja Jadvyga Ažukaitienė pati nurodė savo išėjimo iš užimamų pareigų kainą – tai šešių vidutinių jos darbo užmokesčių dydžio kompensacija plius atlyginimas už paskutines dirbtas dienas iki darbo sutarties nutraukimo ir kompensacija už nepanaudotas kasmetes atostogas.

Tokios sąlygos surašytos šį pirmadienį Šilutės rajono savivaldybės tarybos sekretoriate užregistruotame J. Ažukaitienės pasiūlyme Tarybai dėl jos darbo sutarties nutraukimo šalių sutarimu.

Tarybos sekretorė Gintarė Tamašauskė šiandien informavo „Šilutės ETA Žinias“, kad sprendimo projektas dėl Šilutės PSPC vyr. gydytojos atleidimo iš darbo šalių sutarimu jau rengiamas ir greičiausiai bus teikiamas svarstyti Tarybai šį ketvirtadienį.

Anot Savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Ambrozaičio, Tarybai, be kita ko, teks priimti ir sprendimą dėl išeitinės kompensacijos dydžio J. Ažukaitienei.

PSPC vyr. gydytojos teigimu, jai priskaičiuotas vidutinis darbo užmokestis pirmąjį šių metų ketvirtį siekė beveik 3882 litus per mėnesį (greitai patikrinti šių skaičių nėra galimybės, mat Šilutės PSPC interneto svetainėje J. Ažukaitienės vidutinis atlyginimas “suplaktas“ kartu su vyr. finansininkės – red. pastaba).

J. Ažukaitienės kėdė susvyravo po to, kai dėl Ūkio banko žlugimo Šilutės PSPC prarado kone 2 mln. Lt.

Pirmas konkretus žingsnis J. Ažukaitienės atleidimo iš pareigų link žengtas praeitą mėnesį: kovo 28 d. Taryba balsų dauguma atmetė ir PSPC, ir jo vadovės 2012 metų veiklos ataskaitas.

Susiję str.: „Šilutės PSPC: Išvarymas. Pradžia“,
„Politinės giljotinos akivaizdoje“,
„Šilutės PSPC: įtampa auga“,
„Šilutės PSPC vadovė neatlaikė įtampos(?)“,
„„Buratino nuotykis“ Šilutės PSPC atsirūgo milijoniniu nuostoliu“

4 skaitytojų komentarai
juozas 2013 balandžio 24d., 07:2282.135.211.147
idomu , kas ateis i jos vieta? O bus taip, po sykstuoles ateis islaidunas-aferistas ir iklampins PSPC i skolas , ir banke nebus pinigu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 3

Atsakyti

Marta 2013 balandžio 24d., 20:1388.134.16.89
Nematau jokiu priezasciu daktare Azukaitiene isvaryti is darbo. Tai nepagarba zmogui! O jei jau taip savivaliaujama, tai izeistai daktarei turi buti prideramai atlyginta uz politiki trupmaregiskuma ir atpirkimo oziu ieskojima! Politinis farsas ir daugiau nieko! Arba Raganu Medziokle!

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 4

Atsakyti

antanas 2013 balandžio 24d., 21:485.20.114.140

jei priezastis del ukio banko, tai tikrai neprotingas zingsnis. geriau toks vadovas , negu toks, kurio veikloje butu skolos uz 2000.000 lt. vadovas turi buti taupus, o musu rajono buvusieji, savo taupuma parode , tik ne i ta puse, o dabar kritikuoja. juokinga…

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Atsakyti

Nuodėmklausys 2013 balandžio 25d., 07:5178.61.27.149

Vadovas, kuris tiesiogiai atsakingas uz imones turta, pinigines lešas, nepasirupina kad 2mln. butu apdraudziami,tuo prarandami mūsų mokesčių mokėtojų pinigai -2mln. ir ji nekalta ??? O prisiekusioji taryba tokiems vadovams išeitines kompensacijas moka??? Kaltas buratinas? Dėl to mes tokie “turtingi” . O buvusiu rajono vadovų per “patrankos šuvį” negalima prisileisti.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą