Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės savivaldybės administracijos direktorė neatsikrato įtarimų

Publikuota: 2012 vasario 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

I. Vasiljevienė niekaip neatsikrato įtarimų galimai protegavus savo politinio vado ir buvusio darbdavio S. Stankevičiaus įmones. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)I. Vasiljevienė niekaip neatsikrato įtarimų galimai protegavus savo politinio vado ir buvusio darbdavio S. Stankevičiaus įmones. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Pamario sostine tituluojamos Šilutės rajono savivaldybės bandymai kuo greičiau numarinti tyrimą dėl administracijos direktorės „darbietės“ Idos Vasiljevienės galimo savo buvusio darbdavio Sauliaus Stankevičiaus įmonės protegavimo eina perniek: Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) nusprendė pati išsiaiškinti, ar ši ponia, praeitų metų pavasarį pervedusi iš savivaldybės sąskaitos S. Stankevičiaus UAB „Statybų valdymo sprendimai“ daugiau kaip 240 tūkst. litų už neseniai atliktus darbus, kai tuo tarpu kitos įmonės uždirbtų milijonų laukia ne vienus metus, kartais nepažeidė LR viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybineje tarnyboje istatymo nuostatų.

VTEK taip pat užkliuvo I. Vasiljevienės pasirašyta Žemaičių Naumiesčio muziejaus atnaujinimo sutartis su prieš tai minėta „Statybų valdymo sprendimų“ bendrove bei vienam iš pernykščių Tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdžių pateiktas sprendimo projektas dėl VšĮ „Pasienio žuvys” būstinės perkėlimo į tam pačiam S. Stankevičiui priklausančios UAB „Neringos kelias“ patalpas.

Dėl pastarojo epizodo etikos sargų dėmesio prieš kurį laiką sulaukė ir pats Šilutės „darbiečių“ lyderis, rajono tarybos narys S. Stankevičius, kuris, anot skundą komisijai parašiusių Tarybos opozicijos atstovų, dalyvavo svarstant galimai jam palankų Tarybos sprendimo projektą, ir du buvę Šilutės r. savivaldybės tarybos etikos komisijos nariai – žaliasis valstietis Algimantas Čeponis bei liberalsąjūdietis Jonas Purlys, kurie atsisakė vykdyti VTEK pavedimą įvertinti savo partnerio rajono valdančiojoje koalicijoje S. Stankevičiaus veiksmų atitiktį viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms.

I. Vasiljevienei dėl galimo savo politinio vado ir buvusio darbdavio įmonių protegavimo Tarybos opozicija netgi buvo pareiškusi nepasitikėjimą. Tačiau rajono valdančiosios koalicijos pastangomis slapto balsavimo Taryboje buvo išvengta.

4 skaitytojų komentarai
Moralė 2012 vasario 28d., 12:3988.119.138.11
Akivaizdus viešųjų ir privačių interesų konfliktas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 5

Atsakyti

Anevas 2012 vasario 28d., 18:2078.61.237.27
Nieko,nesupainiojo žinojo ką dirba,nėra žiopla administratorė,jei ko nežino Saulius pataria…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 3

Atsakyti

rek 2012 vasario 29d., 07:0578.61.33.29
Toliau dirba Sauliui ir tiek.Ko cia stebetis juk Saulius buvo yra ir bus darbdavys.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 0

Atsakyti

pamastymai 2012 vasario 29d., 15:5682.135.210.42
Graži moteris ta administracijos direktore, matosi ir protinga, bet kam jai reikejo listi i ta suknista ir purvina politika? Niekaip nesuprantu negi ta valdzia svarbiau uz nervus. Dabar visi kas netingi i ja pirstais bado , asmeninio gyvenimo nebera, nervinis issekimas ne uz kalnu. O tas Stankevicius tai kaip inkaras … ir manau tokiai graziai moteriai su saulium nepakeliui.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą