Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Serijinis savižudis vėl šiurpino Šilutę (nuotr.)

Publikuota: 2011 rugsėjo 30 Kategorija: Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Valkataujantis ir retai kada išsiblaivantis Dmitrijus Š., keršydamas savo motinai Marijai už tai, kad ši neįsileido jo girto į namus, užsiropštė ant penkiaaukščio daugiabučio ir pagrasino nusižudysiąs, nušokdamas nuo stogo.

Savižudis gana ilgai stypsojo ant stogo atbrailos, girtumo ir vėjo blaškomas į visas puses, kol daugiabučio kieme Kęstučio gatvėje pasirodė policijos ekipažas. Tačiau Dmitrijus juos iš karto perspėjo, kad, jeigu bent vienas pakils ant stogo, jis šoksiąs žemyn. Tarsi norėdamas įrodyti, kad jo ketinimai rimti, Dmitrijus atsigulė ant paties stogo krašto, o kojas nuleido žemyn…

Po kurio laiko kieme pasirodė greitosios medicinos pagalbos mašina, dar po pusvalandžio – ir du ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Evaldas Bilevičius iš karto pakilo ant stogo, o jo kolegos ėmė ruošti ištraukiamas kopėčias tam atvejui, jeigu savižudis būtų pakibęs nuo stogo krašto ir būtų prireikę pagalbos iš apačios.

Ugniagesiams su policininkais prireikė daugiau kaip pusės valandos, kad įtikintų Dmitrijus griebti už E. Bilevičiaus jam ištiestos rankos.

Policininkai savižudį išvežė į komisariatą, ten bus sprendžiama, ką su juo toliau daryti.

Tai jau trečias atvejis per maždaug 8 metus, kai Dmitrijus šiurpina Šilutę viešais grasinimais nusižudyti. Pirmą kartą jis buvo užsikoręs ant neveikiančios katilinės kamino, o maždaug prieš trejus gelbėtojams šį serijinį savižudį teko naktį krapštyti nuo vieno daugiabučio namo stogo gretimoje Liepų gatvėje.

Dmitrijaus motina Marija gyvena daugiabutyje, ant kurio stogo šį penktadienį jos sūnus surengė eilinį „pasirodymą“. Jos teigimu, Dmitrijus tai padarė iš keršto už tai, kad neįsileido jo girto į namus.

„Jis nuolat mane taip terorizuoja, nė nežinau, ką daryti, – po laimingai pasibaigusios Dmitrijaus savižudybės dramos skundėsi Marija. – Vos prieš dvi savaites palaidojau savo mamą, o jis, patys matot, kaip elgiasi…“

Anot Marijos, jos paklydėlis sūnus jau ne vieną kartą buvo gydomas Švėkšnos prichiatrijos ligoninėje. Deja, kiekvieną kartą grįžęs iš ten jis toliau grimzta į palaido gyvenimo liūną.

Oresto Lidžiaus nuotr.

2 skaitytojų komentarai
S. 2011 spalio 2d., 20:0788.216.84.126

Blogai yra daroma, jeigu žmogus nori nusižudyti, tegul jis ir žudosi. Dabar atvyko gaisrininkai, greitoji pagalba, policija, ir mes juos visus išlaikome mokesčių mokė-tojai. Bet tai jis daro jau ne pirmą kartą. Tai laukime kiek jis dar kartų tuos cirkus rodys.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 7

Atsakyti

e 2011 spalio 2d., 20:3785.232.151.155

Atrakcija vaikams :)

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 6

Atsakyti

Rašyti komentarą