Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje pradėta medicinos darbuotojų revakcinacija COVID-19 vakcina

Publikuota: 2021 sausio 20 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Nuo ankstaus trečiadienio ryto Šilutės ligoninėje pradėta medicinos darbuotojų revakcinacija COVID-19 vakcina. Antrąja COVID-19 vakcina šiandien paskiepyti 78 įstaigos darbuotojai, kuriems po pirmojo skiepo praėjo trys savaitės. Iš viso sausio 20-ąją paskiepyti 23 gydytojai, 38 slaugytojai, kitų darbuotojų – 17.

Revakcinacijos procesas kontroliuojamas laikinai sudarytos komandos, kuri užtikrina sklandų medicinos darbuotojų skiepijimą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Anot slaugos administratorės Birutės Jurjonienės, skiepijimas vyksta sėkmingai, darbuotojai registruojasi ir jiems paskirtų laiku skiepijasi.

Pirmasis skiepijimas truko dvi dienas, tačiau, anot ligoninės vyriausiojo gydytojo Viktoro Šileikio, šįkart visi darbuotojai bus paskiepyti per vieną dieną. Be to, revakcinacijos procesą kontroliuoja didesnė komanda, o kiekvienam darbuotojui yra nustatytas tikslus laikas, kada reikia atvykti skiepui.

Anot slaugos administratorės, pirmiausia skiepijami tie darbuotojai, kurie ir buvo paskiepyti pirmieji. „Visi darbuotojai, kurie buvo paskiepyti gruodžio pabaigoje, šiandien skiepijami antrą kartą. Darbuotojams yra pamatuojama temperatūra, jie užsiregistruoja, užpildo sutikimus ir skiepijasi“, – paaiškino B. Jurjonienė. Žinoma, prieš tai yra išsiaiškinama, ar darbuotojai neserga COVID-19 liga.

Ligoninės vyriausiasis gydytojas džiaugiasi įstaigos darbuotojų nusiteikimu ir supratingumu, jog vienintelė priemonė kovoje su koronavirusu – skiepas. „Vos tik prasidėjus medikų skiepijimui buvo stebimas jų nusiteikimas. Tai įnešė bendruomenei vidinės ramybės. Darbuotojai patenkinti ir tai džiugina, nes visi, kurie teikia pagalbą koronavirusu sergantiems pacientams, galiausiai bus apsaugoti“, – sakė V. Šileikis.

Šilutės ligoninėje revakcinacija organizuojama pagal sveikatos apsaugos ministro patvirtintą tvarką. Pirmiausiai skiepyti darbuotojai, kurie susiduria su didžiausia COVID-19 grėsme. Tai dirbantys COVID-19 ligos skyriuose, Priėmimo ir skubios pagalbos, Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuose. Taip pat specialistai, kurie dirba Mobiliajame patikros punkte.

Sausio pabaigoje antrąja COVID-19 vakcinos doze bus skiepijami ir likusieji įstaigos darbuotojai. Kartu su jais bus skiepijami Šilutės greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojai, hemodializuojami bei Slaugos ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientai.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą