Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Naujame LRT.lt projekte – nerealių žmonių paieškos

Publikuota: 2019 rugsėjo 25 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Laidos kūrėjų nuotr.Laidos kūrėjų nuotr.

Įjunkite telefono kamerą ir apsidairykite – gal aplink jus yra išskirtiniais talentais apdovanotų žmonių? Portalas LRT.lt kviečia prisijungti prie projekto „Lietuvos nerealieji“ ir jam siūlyti ypatingais talentais ar sugebėjimais pasižyminčius ar tiesiog įdomiai gyvenančius žmones.

Internetinės laidos „Lietuvos nerealieji“ žiūrovai kviečiami pildyti anketą http://www.lrt.lt/nerealieji ir siųsti savo pačių filmuotus juos įkvepiančių talentingų žmonių ar savo pačių portretus.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Tai gali būti žongliruojantis klasiokas, repuojanti močiutė, gražiai dainuojanti sesė, pergales tarptautiniuose konkursuose skinantis kaimynas, galbūt jūs pats turite kokį įdomų talentą – kalbate atbulai ar esate neįtikėtinai lankstus? O gal tiesiog jūsų kasdienybė ar profesija – be galo įdomi? Kviečiame apsidairyti aplink, įjungti telefono kamerą ir parodyti talentingus žmones visai Lietuvai“, – kviečia projekto kūrėjai.

Laida „Lietuvos nerealieji“ iš kitų išsiskirs tuo, kad žiūrovai turės galimybę patys filmuoti ir filmuotis, siųsti savo istorijas. Projekto kūrėjai kviečia kiekvieną Lietuvos žmogų vienai dienai tapti vaizdo tinklaraštininku ir tiesiog telefonu nufilmuoti juos įkvėpusį žmogų bei pristatyti jo veiklą.

Kiekvieną savaitę LRT.lt skaitytojai bus kviečiami rinkti savaitės herojų. Vėliau iš jų – mėnesio, o tuomet – visos Lietuvos nerealiausiąjį.

Pirmoji „Lietuvos nerealieji“ laida – jau spalį LRT.lt mediatekoje.

LRT.lt inf.

Rašyti komentarą