Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: Švėkšnoje pristatyta Boriso Belchev paroda „10 metų laukinėje gamtoje“

Publikuota: 2019 kovo 01 Kategorija: Gyvenimas, Rajone, Įvairenybės

Švėkšnos tradicinių amatų centro nuotr.Švėkšnos tradicinių amatų centro nuotr.

Sugrįžtantys į Lietuvą paukščiai yra pirmieji pavasario pranašai, net jei žemę nuklojęs sniegas, o orų prognozės vis dar žada pasirodant žiemą. Šiek tiek simboliška, kad paskutinę žiemos dieną Tradicinių amatų centre Švėkšnoje buvo pristatyta bulgaro Boris Belchev fotografijų paroda „10 metų laukinėje gamtoje“, kurioje dominuoja paukščiai, pagauti objektyvo įvairiausiose pasaulio vietose: Bulgarijoje, Graikijoje, Maroke, Norvegijoje, Islandijoje, Aliaskoje ir Lietuvoje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Belchev paroda 2Fotografijų autorius – bulgaras, gimęs ir augęs Pleven‘o mieste. Nuo vaikystės labai domėjosi gamta, o pabaigęs 7 klases, pasirinko mokyklą su biologijos krypties klase. Vėliau baigė Sofijos universitetą, o atvykęs gyventi į Lietuvą ir išmokęs lietuviškai, įstojo į Vytauto Didžiojo universitetą Kaune, kur baigė ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas.

Kaip teigia Borisas, kartu su meile gamtai, jo gyvenime atsirado ir fotografija. Fotografuodamas jis gali ne tik užfiksuoti gražiausias laukinės gamtos gyvenimo akimirkas, bet stebėdamas gyvūnus sužino labai daug apie jų elgseną ir ekologiją.

„Fantastiškas jausmas, kad netrikdant gyvūnijos, galiu būti taip arti, o vėliau įamžintais kadrais galiu dalintis su kitais“, - sako fotografas.

Šios parodos tikslas – surinkti lėšų Utenos gyvūnų globos namams, kurie suteikia pagalbą bei prieglobstį į nelaimes patekusiems laukiniams paukščiams ir smulkiems žinduoliams.

Šilutės turizmo informacijos centro filialo Tradicinių amatų centro Švėkšnoje inf.

1 skaitytojų komentaras
Edvardas 2019 kovo 2d., 18:545.20.115.239
Puikus gamtą mylintis žmogus, darbą atliekantis iš širdies. Sėkmės Borisai tavo nuostabioje veikloje.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą