Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pakvipo paraku

Publikuota: 2018 lapkričio 16 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Opozicionieriai vis dėlto nusprendė pačirškinti padus tarybos skraiduoliui V. Paviloniui. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Opozicionieriai vis dėlto nusprendė pačirškinti padus tarybos skraiduoliui V. Paviloniui. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Opozicionieriai vis dėlto nusprendė pačirškinti padus tarybos skraiduoliui Vaidui Paviloniui.

Devyni Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai inicijuoja tarybos „tvarkiečio“ V. Pavilonio, praėjusių metų rudenį išgarsėjusio savo skrydžiu automobiliu per pylimą ir kiaurai tvorą, įgaliojimų netekimo procedūrą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Ketvirtadienį savivaldybės tarybos sekretoriate užregistruotas tarybos narių teikimas dėl tarybos nario V. Pavilonio įgaliojimų netekimo procedūros pradėjimo.
Teikimą pasirašė visi 8 tarybos opozicionieriai – Raimundas Ambrozaitis, Jonas Jatautas, Vidmantas Gečas, Sandra Tamašauskienė, Arūnas Kurlianskas, Zigmantas Jaunius, Algirdas Gečas, Arvydas Jakas – ir nuo bendros su žaliais valstiečiais frakcijos neseniai atskilusi Daiva Žebelienė.
9 iš 25 tarybos narių – per akis, kad būtų galima inicijuoti tarybos nario įgaliojimų netekimo procedūrą.
Teikimas pradėti šią procedūrą galimas, kai tarybos narys (šiuo atveju V. Pavilonis) sulaužė priesaiką arba nevykdo jam vietos savivaldos ar kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų.
V. Pavilonio įgaliojimų netekimo procedūrą inicijuojantys tarybos nariai įsitikinę, kad tarybos „tvarkietis“, vengdamas atsakomybės už praėjusių metų rudenį Šilutės mažųjų laivų uoste sukeltą eismo įvykį, pažeidė tarybos nario priesaiką, kuria įsipareigojo gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus.

Iš vietos savivaldos įstatymo

Gavusi teikimą pradėti savivaldybės tarybos nario įgaliojimų netekimo procedūrą savivaldybės taryba kitame savivaldybės tarybos posėdyje, bet ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo teikimo gavimo dienos, priima sprendimą sudaryti komisiją pateiktiems faktams ištirti ir nustato terminą, iki kada komisija turi pateikti išvadą.
Savivaldybės taryba, apsvarsčiusi komisijos pateiktą išvadą, priima vieną iš sprendimų:
kreiptis į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą su prašymu pateikti išvadą, ar savivaldybės tarybos narys sulaužė priesaiką;
taikyti savivaldybės tarybos nario įgaliojimų netekimo procedūrą nėra pagrindo.
Jeigu taryba nuspręstų kreiptis į teismą, o šis pateiktų išvadą, kad tarybos narys sulaužė priesaiką, tarybai tektų balsuoti dėl tarybos nario įgaliojimų netekimo.
Sprendimas dėl įgaliojimų netekimo turi būti priimtas ne mažesne nei 3/5 visų tarybos narių balsų dauguma.
Priešingu atveju tarybos narys galėtų toliau eiti pareigas.

Pripažintas kaltu

Prieš mėnesį, spalio 17 d., Lietuvos Aukščiausiasis Teismas padėjo tašką V. Pavilonio byloje, pripažindamas jį kaltu dėl 2017 m. rudenį Šilutės uoste sukelto eismo įvykio („Teismas: Pavilonis – kaltas, ir taškas“).

Rinkimai jau čia pat

V. Pavilonio įgaliojimų netekimo procedūra gali ir užtrukti, o nauji rinkimai į savivaldybių tarybas jau ne už kalnų – 2019 m. kovo 3 d…

11 skaitytojų komentarų
stasys 2018 lapkričio 16d., 15:5478.62.16.44
Daiva Žebelienė “atskilo” kartu su Vladu Kainovaičiu. Abu lyg tai”Už žmonių valdžią”. Kažkas čia negerai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 3

Atsakyti

sysas 2018 lapkričio 17d., 16:175.20.107.167

irgi laikas nuo laiko atskyla. Nuo realybės.
Tamstos kartūs, ko gero “Už valdžią”, tad, nuo ją realiai užvaldžiusių žmonių – nė už ką.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 4

Atsakyti

zmogus 2018 lapkričio 16d., 18:3078.57.235.214

Nera jis blogas zmogus – matyt nesiseka jam.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 14

Atsakyti

bebras 2018 lapkričio 17d., 16:075.20.107.167

geresnis yra, aniems jamti siseka.
To ko nera – matyt negali.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 4

Atsakyti

Anevas 2018 lapkričio 18d., 10:0378.62.26.1

Nėra blogas žmogus,,,Na o kam sekasi?SVIESTAS PABRANGO!!!

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Faktai 2018 lapkričio 17d., 12:2778.62.30.243
‘Tvarkieti“ V. Paviloni, valstybės politikas viešajame gyvenime vadovaujasi šiais elgesio principais:
pagarba žmogui ir valstybei, teisingumas, sąžiningumas(pareigas eina sąžiningai ir laikosi aukščiausių elgesio standartų, vengia situacijų, galinčių paveikti sprendimų, kurie sukeltų visuomenėje abejonę, priėmimą); skaidrumas ir viešumas(nekelia abejonių dėl sąžiningumo priimdamas sprendimus, taip pat pateikia visuomenei savo elgesio ir sprendimų motyvus, visada laikosi atvirumo ir viešumo,deklaruoja savo privačius interesus); padorumas(elgiasi deramai pagal einamas pareigas, vengia situacijų, kai politiko elgesys kenktų jo ar institucijos, kurioje jis eina pareigas, reputacijai ir autoritetui, vengia nesąžiningų pranašumo siekimo būdų, gautą oficialią informaciją naudoja tik pareigoms atlikti ir nesipelno iš jos); pavyzdingumas(deramai elgiasi visuomenėje, laikosi visuotinai pripažįstamų dorovės, moralės ir etikos normų); atsakomybė (atsako už savo elgesį viešajame gyvenime, priimamus sprendimus ir atsiskaito už juos visuomenei), etc…
Šie standartai – akivaizdžiai sumindžioti. Atsistatydink, V.Paviloni. Atsistatydink, V.Pavilonio globėjau bendrapartieti mere V.Laurinaiti. Atsistatydink, socdeme vicemere A.Bekeri. Atsistatydink, bendrapartieti sav.adm. direktoriau S.Šeputi. Atsistatydink, Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjau ‘tvarkieti’ R.Rimkau. Atsistatydink, Šilutės seniūne R.Steponkau. Jūs visi – su oficialiais STT įtarimais piktnaudžiavimu valdžia, tad esat neverti rinkėjų pasitikėjimo ir valios tvarkyti rajono iždą bei bendruosius mūsų visų reikalus. Suformuosime valdžios aparatą be jūsų užmesto korupcijos šešėlio. Laikas mėžti pristovėtas arklides. Esam pajėgūs šiam darbui.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 13

Atsakyti

Simas 2018 lapkričio 17d., 21:2178.62.31.78
Kaip tiksliai!!! Kaip visada į dešimtuka! Bėda, kad jiem to nesuprast. Bet gal supratimas bus įkrėstas, tarsi košė ten kur buvo

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 8

Atsakyti

P.S........ 2018 lapkričio 17d., 15:3378.60.133.157
Vaidai, mesk tu ta sudina politika nafik ir galesi gyventi kaip zmogus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 1

Atsakyti

algimantas 2018 lapkričio 19d., 03:5984.15.179.114
p. Žebeliene , kodėl visą laiką tylėjai ir nuolankiai vykdei TT nurodymus , nuolankiai kėlei rankutę už jų (galimai) korupcinius sprendimus . O dabar staiga prieš šoki . Turbūt rinkimai artėja -ar ne .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 5

Atsakyti

Rajonas 2018 lapkričio 19d., 13:1783.176.198.252
Labai gaila tų kurie su šia išverstskūre sėdi komitete, komitetas turėtų pasisekimo, jeigu jame nebeliktų nei Žebelienės nei Kainovaičio… Visiems aišku, kad ji Žemaitaičio figūra ir niūniuoja į Žemaitaičio dūdelę. :) Labiausiai gaila tų visuomenininkų komitete, nes jie atrodo tikrai nuoširdūs, bet gaila, kad apgauti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

-melodrama komiškoje karalystėje 2018 lapkričio 19d., 09:435.20.107.167

įtemtai sprendžiasi ir derinamos TIKRO MEREXSITO be mersi to išstojimo iš ŠAPKOS, egonominės Šenten purgeno erdvės, ir pasitraukimo vakar uosna estakada, vos tik skverneliu pagaliutuosios seniūnės užeiga ant jos bus pastatyta. Šis exmeras be pardono, vienu kart su Vaidu E, tik mat paviljone prašysis ESpozito atlaidų protokolo, kuris GB netgi tikrą traną nuo pero prie karūnos nuverstų ant šono.
Finalinė scena :
Rudenio akcinį rūką skrodžia Vagneriški dovanai šventintų sirenų garsai. Nuo Šilutės draugės avantdelevento scenos nusirita pagaliau visų paskiausias obuoliukas. Jau šen bei ten rusena, plevena, lyg lydos nuo mus ulelės monų Pleveno turkų vėlių liežuvėliai.
Vedliai įsitempę lūkuriuoja Šv.Huberto Lidliečio linijoje. Tikro melo sopranų saulutė leidžias įkandin Kąstyčio. Praėsta vakarienė paskutinė laukia jau . Skanaus… ramybėje…paka,juos.
…Uždanga. Aplodysmentai. Šykščiai, be ūpo… Juk užkart stačiai durnas klausimas stojas: tai šiktkaip dabar bedarysim ar jau visai leidimo nereiks gyventi?

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą