Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

A. Juočas – nekaltas

Publikuota: 2011 vasario 22 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) nusprendė, kad Šilutės žemėtvarkos skyriaus vedėjas Artūras Juočas viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų nepažeidė, nes, priešingai nei komisijai tvirtino pagėgiškio parlamentaro Kęsto Komskio vadovaujama LR Seimo Antikorupcijos komisija, jis netyrė ir nevertino skundžiamų savo paties veiksmų.

Iš Komisijai pateiktų dokumentų ir paaiškinimų matyti, kad Antikorupcijos komisijos persiųstą usėniškio Jono Bartkaus skundą išnagrinėjo ir išvadą pateikė Nacionalinė žemės tarnyba. Tuo tarpu Šilutės žemėtvarkos skyrius bei laikinai jam vadovaujantis A. Juočas nebuvo gavęs nagrinėti minėto skundo, o Tarnybos įpareigotas, pateikė su šiuo tyrimu susijusius atsakymus į Antikorupcijos komisijos papildomai pateiktame rašte išdėstytus klausimus, pranešė VTEK.

Minėtame rašte buvo užduoti konkretūs klausimai dėl Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Šilutės žemėtvarkos skyriuje atliktų procedūrų, tačiau pats skundo turinys nebuvo nurodytas. Atsižvelgiant į šias aplinkybes, Komisija neturi pagrindo teigti, kad A. Juočas nagrinėjo ir priėmė sprendimą dėl Antikorupcijos komisijos pavesto atlikti tyrimo, susijusio ir su skundžiamais jo paties veiksmais.

Susiję straipsniai: “A. Juočas neatsikrato įtarimų”.

2 skaitytojų komentarai
Aidas 2011 vasario 22d., 23:4978.59.44.222

O dieve brangus taip ir nebeatgausiu žemės.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

pravalas 2011 vasario 23d., 12:1378.61.57.176
Dar vienas pono Komskio pravalas.
Žemė- tai ne cigaretės – taip greit neprasuksi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą