Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sprendimo dėl traukinio į Klaipėdą dar teks palaukti

Publikuota: 2018 sausio 11 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Atsakymo į klausimą, ar keleivinių traukinių maršrutas Klaipėda-Tilžė-Klaipėda taps reguliariu, „Lietuvos geležinkelių“ bendrovė dar neturi.

Susijęs: „Šilutės geležinkelio stotis tiek keleivių jau seniai nematė (video)“

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Sausio 5-7 dienomis traukiniu bandomuoju maršrutu Klaipėda-Tilžė-Klaipėda vyko 190 keleivių. Didžioji dalis jų važiavo kryptimi Tilžė-Klaipėda, praneša AB “Lietuvos geležinkeliai” Komunikacijos departamento vyriausioji specialistė Novilė Aleksejevaitė, atsakydama į mūsų paklausimą.

„Šiuo metu dar neturime atsakymo, ar toks maršrutas taps reguliariu. Vertiname galimybes, reikiamas investicijas bei keleivių potencialą, – rašo „Lietuvos geležinkelių“ atstovė. – Turint šią informaciją ir bus priimtas sprendimas dėl maršruto.“

3 skaitytojų komentarai
Keleivis 2018 sausio 11d., 12:07193.219.185.2

Iš tiesų sudėtinga situacija. Traukinys galėtų būti leidžiamas tokiu pat grafiku, koks buvo dabar, nes jis yra suderintas su Vilnius-Klaipėda, iš kurio atvykęs traukinys ir vyksta į Tilžę. Tiesa – jis 150 vietų, tad 50 keleivių srautas jam yra mažas ir užpildymas sieka 30-40 proc.
Tokiam maršrutui reikėtų mažesnio, apie 80 vietų traukinio, kurių LG turi, tačiau bėda tame, kad Klaipėdoje nėra keleivinių traukinių bazės ir personalo, priežiūros skyriaus. Tad investicijos būtų labai didelės ir kažin ar atsipirktų. Tad Šilutiškiai, jei tikrai norite traukinio, rodykite iniciatyvą, aktyviai važiuokite, domėkitės… nes kitu atveju vien nuostoliai iš tokio maršruto.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

hm 2018 sausio 12d., 07:0784.15.183.174

Gi ne pirmą kartą apie tai kalbama-Lgelezinkeliai būtų sutikę paleisti keleivinį traukinį, ir tinkamiausiu šilutiškiams laiku-ryte apie septinta iš ŠLT ir vakare po penkiu atgal-bet paprašė, kad Šilutės autobusų parkas nedubliuotų savo reisų eianačių tuo laiku- kadangi tai pelningiausi maršrutai buvo atsisakyta ir traukinių neliko. Ir abejoju kad kas nors keisis-nebent atsirastų linija Klp-Tilžė.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Gimęs Šilutėje ir jau pasenęs 2018 sausio 12d., 11:1178.60.136.82

Važiavau šiuo traukinu, labai greitai atvežė, likau patenkintas. Man tai buvo kaip sugrįžimas į vaikystę ir jaunystę, visi artimieji jau išėję, aplankiau juos. Pavaikštinėjau po Šilutę, užėjau į autobusų stotį, stotis anų laikų šedevras, tik be galo apleistas……ten dar pakabinta aukštai, aukštai autobusų “PAZ”, “IKARUS”, “LAZ” kam visa tai….o traukinys tikrai galėtų važinėti. Mažai reklamos buvo.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą