Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninės vadovas D. Steponkus: „Mano vizijoje ligoninė – regiono kokybės ženklas“

Publikuota: 2017 vasario 24 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

„Metų vadovas 2012“ Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus paklaustas, kokią įsivaizduoja regioninių ligoninių ateitį, sako, jog jos privalo būti regiono kokybės ženklas, o svarbiausia – gydymo įstaiga turi pasitikėti ir medikai, ir pacientai, rašo Evelina Machova str. „Darius Steponkus: „Mano vizijoje ligoninė – regiono kokybės ženklas““ portale lsveikata.lt.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

- Pastaruoju metu kuriamos įvairios vizijos, kaip reikėtų patobulinti sveikatos apsaugos sistemą. Kaip, jūsų nuomone, turėtų atrodyti regioninė ligoninė?

- Džiaugiuosi, kai į valdžią atėję nauji žmonės turi ir naujų tikslų. Smagu, kai tie tikslai skirti sveikatos priežiūrai pagerinti, kad tauta taptų sveikesnė, o Lietuva nebūtų vieno miesto šalimi. Vis dėlto norėtųsi, kad didesnis dėmesys plačiąja prasme būtų skiriamas regionams.

Šilutės ligoninės ateitį matyčiau kaip sveikatingumo paslaugų centrą, kur teikiamos ne tik gydymo paslaugos, bet ir skiriamas dėmesys profilaktikai bei sveikatingumo idėjoms. Daugelis žmonių regioninę ligoninę įsivaizduoja kaip visų sveikatos klausimų išsprendimo vietą. To ir tikiuosi. Jei kalbame apie fizinį pavidalą, ji žinoma, turi būti šiuolaikiška ir moderni, bet svarbiausia – kelianti pasitikėjimą tiek darbuotojų, tiek ir pacientų akyse. Taip pat manau, kad gydymo įstaiga turėtų būti ir tam tikras regiono „prekės ženklas“, kuris trauktų jaunus ir veržlius, perspektyvius žmones.

Daugiau:
lsveikata.lt: „Darius Steponkus: „Mano vizijoje ligoninė – regiono kokybės ženklas“”

2 skaitytojų komentarai
ŠILUTIŠKĖ 2017 vasario 27d., 16:04212.59.30.145
Smagu girdėti ,kad taip stengiamasi dėl mūsų krašto gyventojų.Šiandien tikrai galima pasigirti daug gerų ,savo darbą išmanančių ir gerbiančių gydytojų.Sėkmės ir atsakomybės darbuose.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 7

Atsakyti

Jurga 2017 kovo 2d., 08:3678.61.17.144

pilstymas iš tuščio į kiaurą….šitą intervių galima publikuoti kiekvienais metais ir jis vis bus aktualus – mes padarėme, mes darome, mes darysime….o realiai kas pasikeitė?

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą