Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Meras PSPC vadovui: sveikas sugrįžęs ir sudie

Publikuota: 2016 lapkričio 14 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Iš tėvystės atostogų į darbą vos tik sugrįžusiam L. Indriuškai meras vėl parodė duris. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Iš tėvystės atostogų į darbą vos tik sugrįžusiam L. Indriuškai meras vėl parodė duris. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Iš tėvystės atostogų į darbą Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centre (toliau – PSPC) vos tik sugrįžusiam Liutaurui Indriuškai rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis vėl parodė duris.

L. Indriuška iš tėvystės atostogų atšauktas jo paties prašymu, kad galėtų rytoj, lapkričio 15 d., kaip Šilutės PSPC vadovas dalyvauti Klaipėdos apygardos administracinio teismo posėdyje, kuriame bus nagrinėjama administracinė byla pagal VšĮ Šilutės PSPC ir Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijos skundą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos 2016 m. birželio 30 d. sprendimo „Dėl viešosios įstaigos Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro reorganizavimo prijungiant prie viešosios įstaigos Šilutės ligoninės sąlygų aprašo, viešosios įstaigos Šilutės ligoninės įstatų ir viešosios įstaigos Šilutės ligoninės struktūros patvirtinimo“ panaikinimo („Teismas vėl stabdo sveikatos reformą Šilutėje (teismo nutartis pridedama)“). Bent jau taip teigia pats L. Indriuška.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tačiau meras V. Laurinaitis nusprendė kitaip ir pirmadienį, lapkričio 14 d., pasirašė potvarkį dėl tądien į darbą sugrįžusio L. Indriuškos atšaukimo iš Šilutės PSPC direktoriaus pareigų nuo tos pačios dienos, tai yra nuo lapkričio 14 d.

Šilutės rajono savivaldybės taryba jau buvo parodžiusi duris L. Indriuškai. Tačiau vėliau teismas šį sprendimą pripažino neteisėtu ir jį panaikino, kadangi jis buvo priimtas ne mero, kuriam suteikta tokia teisė, o savivaldybės tarybos („Liutauras Indriuška švenčia pergalę”).

Šį kartą L. Indriušką iš pareigų atšaukė pats meras. Tačiau jo potvarkyje nerasta jokių PSPC direktoriaus atšaukimo iš pareigų motyvų. Jų kol kas nepavyko išgirsti ir iš paties V. Laurinaičio.

Kai nėra motyvų, yra pagrindas skųsti mero potvarkį, įsitikinęs L. Indriuška. Jis žada kreiptis į teismą.

Nuo lapkričio 15 d. Šilutės PSPC direktoriaus funkcijas toliau (laikinai) vykdys Greitosios medicinos pagalbos skyriaus vyr. slaugytoja Alma Vendzelienė.

7 skaitytojų komentarai
? 2016 lapkričio 14d., 13:3184.15.145.11
Kiek savivaldybei (arba mums visiems) tai kainuoja?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 38 Thumb down 2

Atsakyti

Otkatai 2016 lapkričio 14d., 14:3584.15.185.43
Istaiga tures isieskoti is melo. Cia jo vienasmeninis sprendimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 37 Thumb down 3

Atsakyti

SI 2016 lapkričio 14d., 15:2888.119.138.11
Kai daugumai savivaldybės politikų nusispjauti, tai tokiam merui suteikta laisvė savivaliauti

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 34 Thumb down 3

Anevas 2016 lapkričio 14d., 15:2178.61.117.233
Vistiek yra įstatymai,Tvarka ir teisingumas,,,Meras negali elgtis kaip Putinas,kaip savo darže.Meras tiesiogiai išrinktas,tiesiogiai ir už išlaidas nekompetetingas turėtu atsakyti

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 38 Thumb down 2

Atsakyti

Anal-itikas 2016 lapkričio 14d., 16:5878.61.120.129

Ale tai protelis, būt ir toliau sėkmingai vaikus auginęs už valdiškus pinigus.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 23

Atsakyti

Ale, 2016 lapkričio 14d., 18:055.20.107.167
ne analiniam raukui pamokslauti…kaip vaikus auginti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 5

Atsakyti

Egjus 2016 lapkričio 14d., 17:2382.135.210.98
Taip vadinamas “mErAs” turi surasti savyje nors minimalią kruopelytę savigarbos, žinoma jei jos dar turi, baigti skleisti nesantaiką PSPC kolektyve, kol dar neišsilakstė iš jo visi Daktarai ir Pacientai, atšaukti Savo ir tarybos sprendimą, dėl Šilutės ligoninės prijungimo prie PSPC ( kas prieštarauja Visiems Sveikatos sistemos pertvarkos Įstatymams ir Vystymo gairėms) ir leisti ramiai dirbti medikų kolektyvui; Tik Stiprus ir Kompetetingas vadovas gali laiku pripažinti savo klaidas ir kaltę( tuo labai abejoju stebint TT “mErO” neadekvačius, sveiku protu nesuprantamus veiksmus), kitaip TAI PARODYS jam TEISMAS ir ŽMONĖS ( O NE BANDA, Kuo JUOS LAIKO tokie valdininkai/// (otr. iz poemy VVP “…Kak zdravje vaša blagodatj, – krepitesj glupostj proslavliaja, – ne daj vam bože rabam statj, – prokliatjem večnosti otvergaja…; ne nado slabych pokorjatj, – ot silnych večno sodrogatsja, – ne bojtesj slez svoich očej, – i večno v junosti boltatisja

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 28 Thumb down 6

Atsakyti

Rašyti komentarą