Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės išrinktųjų apetitas auga

Publikuota: 2015 spalio 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Šilutės tarybos narių dauguma (V. Pozingis, pirmas iš dešinės, nesiskaito) nusprendė, kad jie jau nusipelnė gyventi geriau. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Šilutės tarybos narių dauguma (V. Pozingis, pirmas iš dešinės, nesiskaito) nusprendė, kad jie jau nusipelnė gyventi geriau. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Savivaldybės tarybos opozicionierių atsargus bandymas nuslopinti rajono išrinktųjų – tarybos narių didėjantį apetitą „valdiškiems“ pinigams subliūško.

„Šilutės ETA Žiniose“ buvo rašyta apie rajono savivaldybės tarybos ketinimus pasididinti sau didžiausias leistinas su tarybos nario veikla susijusias kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio ir transporto išlaidas, susiejant jas su minimalia mėnesio alga (toliau – MMA) („Savivaldybės taryba – ne koks ten Seimas…“). Vakar, ketvirtadienį, tai įvyko.

Nors konservatorė Sandra Tamašauskienė ir kreipėsi į tarybą, visos opozicijos vardu pareikšdama, kad jie nepritaria tokiam išmokų didinimui, tačiau kolegų palaikymo nesulaukė. Anaiptol, Vydūno gimnazijos pedagogei pačiai teko išklausyti tarybos „tvarkiečių“ pamokėlės apie tai, kad tarybos nariai neprivalo imti visą sumą.

Bet ima. Paties Stepono Kazlausko žodžiais tariant, ima „tropniai“.

Ko gero, ir toliau ims, nes kam gi būtų reikėję nusistatyti sau didesnį ir dar prie turinčio tendenciją didėti MMA „pririštą“ išmokos maksimumą.

Tačiau savivaldybė dėl to neturėtų nuskursti, mat kitu sprendimu tarybos dauguma nurėžė mokestines lengvatas dirbantiesiems su verslo liudijimais („Bedarbiams-verslininkams: gana piktnaudžiauti valstybės gerumu!“). Todėl kitąmet į savivaldybės biudžetą gali būti surinkta nemažai papildomų pajamų. Pavyzdžiui, per praeitus metus rajono „patentininkams“ buvo suteikta lengvatų 117 tūkst. litų sumai…

Ir dar. Taryba kone vienbalsiai pasisakė prieš dalyvavimą asociacijos „Vakarų Lietuvos žuvininkystės regiono vietos veikos grupė“ veikloje – kad Šilutei tariamai pažadėti milijonai nenuplauktų į Tauragę, Klaipėdą ar Palangą („Žuvininkystės plėtros ypatumai: jeigu Šilutės taryboje būtų Arūnas V…“).

4 skaitytojų komentarai
Ona 2015 lapkričio 1d., 19:5378.61.62.171
Graudu darosi skaitant. Bet kas sustabdys …

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 2

Atsakyti

Anal-itikas 2015 lapkričio 2d., 10:3578.61.120.129
Skaitant ne tik graudintis bet ir pamąstyti reikia. Tarybos nario darbas nėra apmokamas tad nėra ko norėti kad jis dar kanceliarines prekes ar benziną iš savo lėšų pirktų. Na jei lieka vienas kitas ne tuo tikslu išleidžiamas ,nematau bėdų, gal žmogus sutaupė. Kas nėra dirbęs visuomeniniais pagrindais neįsivaizduoja kiek tas kainuoja.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 3 Thumb down 5

Atsakyti

Faktologija 2015 lapkričio 2d., 12:3978.61.35.108

Analinė pasaulėžiūra ir filosofija užkniso juodai -na, truputį išrinktiesiems nubyra mokesčių mokėtojų pinigų, išleistų ne pagal paskirtį… Būkim biedni bet teisingi – ne iš kilnaus pašaukimo dirbti visuomenės naudai be jokio atlygio vietiniai partiniai klanai savo kandidatų sąrašus rinkimams pateikė? Dabar – sąskaitų apmokėjimo metas, o jos -išpūstos. Vargas, rinkėjau, kad patikėjai paistalais apie nesavanaudiškumą. Po savimi žeriančiųjų apetitas auga,bet tokius Šilutė išsirinko. Tokią tvarką ir teisingumą nulėmė analinė išmintis.

Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 2

okipoki 2015 lapkričio 2d., 12:5078.61.57.176
Jei tarybos nariai per parą kalbėtų telefon net po valandą ir dar valandą važinėtų automobilu, tai už likusius euriukus galima būtų nusipirkti bent porą šimtų rašiklių ir 1000 popieriaus lapų… – bet tam tarybos nariai juk gavo kompiuterius! O gal tie kompiuteriai dingo… :)
Koks rišys tarp minimalaus atlygio ir ,,išmokų už visuomeninę veiklą”?
Po kiek opiumas liaudžiai, ponai prisiekusieji?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą