Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Paslapčių metas (Kalėdos čia niekuo dėtos)

Publikuota: 2014 gruodžio 22 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

ve.lt nuotr.ve.lt nuotr.

Šilutės rajono gyventojai neturi žinoti, kieno dosni ranka moka už krašto valdžios vyrų organizuojamus šventinius vakarėlius kviestiniams svečiams.

Tokia išvada peršasi perskaičius Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio pasirašytą atsakymą į “Šilutės ETA Žinių” paklausimą.

Per praeitas dvi savaites įvyko bent trys šventiniai renginiai, kuriuose rajono valdžios vyrai vaišino ir dalijo dovanas kviestiniams svečiams: “Jeronimo užeigoje”, Pagryniuose, buvo pagerbtos daugiavaikės šeimos, Žemaičių Naumiestyje – ūkininkai, o praeitą ketvirtadienį “Gilijos” kavinėje, Šilutėje, vyko padėkos vakaras.

Į “Šilutės ETA Žinias” kreipėsi susirūpinęs skaitytojas. Žmogus prašė pasidomėti, kiek atsieina tokie vakarėliai ir kas apmoka sąskaitas už juos.

Skaitytojo klausimus nukreipėme Šilutės rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriui. Šiandien sulaukėme oficialaus atsakymo.

Nors kvietime į daugiavaikių šeimų pagerbimo šventę “Jeronimo užeigoje” Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis buvo minimas kaip vienas iš renginio organizatorių (kartu su Kęstu Komskiu), tačiau Savivaldybės administracijos direktoriaus S. Šepučio pasirašytame rašte teigiama, kad meras į šį vakarėlį buvo pakviestas kaip svečias ir Savivaldybės vadovas, todėl esą Savivaldybės administracija negalinti atsakyti, kiek atsiėjo tas renginys ir kas už jį sumokėjo. O štai žemdirbių pagerbimo šventė Žemaičių Naumiestyje ir padėkos vakaras “Gilijoje”, pasirodo, buvo surengti “rėmėjų, nepageidaujančių viešintis, lėšomis”.

Kitaip tariant, Šilutės rajono gyventojai neturi žinoti, kieno dosni ranka moka už krašto valdžios vyrų organizuojamus šventinius vakarėlius.

Bandėme susisiekti su pačiu meru V. Laurinaičiu, tikėdamiesi, kad galbūt jis praskleis paslapties šydą. Deja, prisiskambinti jam nepavyko.

Elektroniniu paštu kreipėmės į Seimo nario K. Komskio padėjėją-sekretorių. Atsakymo į klausimą, kas finansavo daugiavaikių šeimų šventę “Jeronimo užeigoje”, vis dar laukiame.

3 skaitytojų komentarai
Taip, bet... 2014 gruodžio 22d., 22:0178.61.35.108
“…žemdirbių pagerbimo šventė Žemaičių Naumiestyje ir padėkos vakaras “Gilijoje”, pasirodo, buvo surengti “rėmėjų, nepageidaujančių viešintis, lėšomis”?
Tai, manau, vadintina politinės korupcijos alfa ir omega.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 4

Atsakyti

taip taip 2014 gruodžio 23d., 21:2478.61.84.129
“Tvarka su Teisingumu” ateina atidunda, čia Jums ir vakarėliai ir į visas pareigybes skiriami T ir T partiečiai …..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 4

Atsakyti

tai va 2014 gruodžio 25d., 15:3878.61.168.41
pasiziurekit M.Budraicio laida “Silutes TV per savaite” ir pamatysit, kiek tikru verslininku susirinko i Gilija paesti ir pagerti.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą