Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Degučiuose vykdomi užtvankos atstatymo darbai

Publikuota: 2014 gegužės 26 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Taip atrodė Degučių tvenkinys iš karto po užtvankos avarijos. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Taip atrodė Degučių tvenkinys iš karto po užtvankos avarijos. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Beveik prieš metus, 2013 – ųjų gegužės pabaigoje, pralaužtos Degučių užtvankos atnaujinimo darbai atsieis daugiau kaip 600 tūkstančių litų.

Pasak Šilutės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojo Povilo Budvyčio, kuruojančio melioracijos reikalus rajone, apie 500 tūkst. Lt Degučių užtvankos atstatymui skirta iš melioracijos įrenginių priežiūrai ir remontui skirtų lėšų, o 150 tūkst. Lt dar pernai rudenį buvo gauta iš Valstybės rezervo.

Dėl užtvankos avarijos išdžiūvusio tvenkinio dugnas buvo išvalytas dar pernai metais. Dabar vykdomi užtvankos atstatymo darbai. Anot P. Budvyčio, užtvankos šachta bus sutvirtinta ir „apsiūta“ papildomu betono sluoksniu, į ją bus sudėti nauji užtvarai ir kt.

Užtvankos atstatymo darbus vykdo UAB „Šilutės polderiai“. Visi sutartyje numatyti darbai turi būti atlikti iki žiemos, tačiau P. Budvytis tikisi, kad rangovinei įmonei pavyks viską užbaigti gerokai anksčiau.

Susiję: “Statybos brokas išlindo po 37 metų”,
“Degučių užtvankos avarija apnuogino karčią tiesą”,
“Degučiai: šešios dienos po užtvankos avarijos (nuotr.)”,
“Nelaimė Degučiuose: prairus užtvankai išdžiūvo tvenkinys (nuotr.)”

Rašyti komentarą