Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Prieš deklaravimo pabaigą Mokesčių inspekcija dirbs ilgiau

Publikuota: 2013 balandžio 25 Kategorija: Pranešimai


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad artėjant pajamų ir turto deklaravimo termino pabaigai inspekcijos skyriai ir poskyriai dirbs valanda ilgiau nei įprastai, papildomai Klaipėdoje, Palangoje, Gargžduose, Kretingoje, Šilutėje ir Skuode gyventojai bus konsultuojami ir šeštadienį, balandžio 27 d.

„Pajamų ir tirto deklaracijas privalu pateikti iki gegužės 2d. Šiam terminui artėjant į pabaigą, kaip įprasta, mokesčių inspekcijoje gerokai padaugėja konsultuotis dėl deklaravimo atvykstančių gyventojų. Klaipėdos skyriaus gyventojų aptarnavimo centras klaipėdiečių patogumui valanda ilgiau ir be pietų pertraukos dirbo visą deklaravimo laikotarpį, o atsižvelgiant į situaciją nuo penktadienio darbo laikas ilginamas ir kituose poskyriuose. Visi Klaipėdos AVMI gyventojų aptarnavimo poskyriai, išskyrus Neringos, kur tokio poreikio nėra, papildomai dirbs ir šį šeštadienį. Raginame pasinaudoti šia galimybe, be to, šeštadieniais žmonių srautai turėtų būti mažesni, todėl ir laiko veikiausiai sugaišite mažiau“, – sako Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė.

Klaipėdos AVMI primena, kad gyventojams, atvykstantiems į mokesčių inspekciją, reikėtų turėti bankininkystės ir EDS prisijungimo kodus. Gyventojai, deklaruosiantys pajamas ir turtą savarankiškai, gali konsultuotis paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882. Išsami informacija apie turto ir pajamų deklaravimą pateikiama VMI interneto svetainėje www.vmi.lt.

Darbo laikas Klaipėdos AVMI:
26 d. (penktadienis)– dirbama iki 16,45 val.
27 d. (šeštadienis)– dirbama nuo 9 val. iki 15 val.
29 d. (pirmadienis)– dirbama iki 18 val.
30 d. (prieššventinė)– dirbama iki 17 val.

Klaipėdos AVMI inf.

Rašyti komentarą