Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Lietuvininkų vilties“ premija paskirta sutuoktiniams muzikantams Remintai ir Vygantui Stoškams

Publikuota: 2012 spalio 18 Kategorija: Kultūra, Įvertinimas

V. Stoškus (centre) su grupe 'Karčema'. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)V. Stoškus (centre) su grupe 'Karčema'. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės merės Daivos Žebelienės vadovaujamas „Lietuvininkų vilties“ premijos komitetas vienbalsiai nusprendė, kad iš šiemet pateiktų kandidatūrų būtent šie du žmonės labiausiai nusipelnė vieno iš garbingiausių pamario krašto apdovanojimų.

„Lietuvininkų vilties“ premija R. ir V. Stoškams skirta už rajono jaunimo įtraukimą į meninę veiklą, atrastus jaunuosius talentus ir kita.

Į šiųmetę premiją taip pat pretendavo Šilutės Vydūno gimnazijos moksleivis Oskaras Venckus, filmo apie pirmąjį nepriklausomos Lietuvos olimpinį čempioną kraštietį Romą Ubartą autorius Stasys Petkus, Saugų seniūnijos bendruomenės aktyvistas Donatas Jaunius bei šilutiškės pedagogės Vaida Galinskienė ir Rita Kurpeikytė.

D. Žebelienės vadovaujamo komiteto narių nuomonės, kam skirti premiją, sutapo. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

D. Žebelienės vadovaujamo komiteto narių nuomonės, kam skirti premiją, sutapo. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

„Lietuvininkų vilties“ premija įsteigta 2002 m. Šilutės rajono savivaldybės tarybos sprendimu, ji skiriama asmeniui ar organizacijai, kurie ypatinga savo veikla ir darbu garsina Pamario krašto kultūrą Lietuvoje ar už jos ribų ir pasiekia ženklių laimėjimų, buria jaunus žmones ir skatina jų bendruomenišką ugdymąsi.

Premija, kurią sudaro laureato diplomas, statulėlė ir piniginė premija, R. ir V. Stoškams bus įteikta šventiniame renginyje Šilutės kultūros ir pramogų centre lapkričio 9 d.

.

.

1 skaitytojų komentaras
ELENA BARDAUSKIENĖ 2012 spalio 18d., 18:1086.38.139.109
TAI PUIKŪS, TALENTINGI, JAUTRŪS, NUOŠIRDŪS IR BE GALO PAPRASTI ŽMONĖS, KURIE DAUG IR NESIGIRDAMI DIRBA MŪSŲ VISŲ LABAUI . AČIŪ , KAD ESATE .LAIKYKITĖS IR TAIP TOLIAU MUS VISUS DŽIUGIKITE SAVO NUŠIRDŽIU DARBU.
ELYTĖ

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą