Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kurortinių vietovių klausimas atidedamas

Publikuota: 2012 birželio 28 Kategorija: Aktualijos, Rajone

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės taryba nusprendė pristabdyti beįsibėgėjantį kurortinės vietovės statuso suteikimo Rusnei, Kintams ir Ventei procesą, kad ir ji pati, ir tose vietovėse gyvenantys žmonės galėtų nuodugniai išsiaiškinti, į kokią balą ketinama bristi plikomis kojomis.

Nors sprendimo projektas dėl kurortinės teritorijos statuso Rusnės ir Kintų miesteliams bei Ventės gyvenamajai vietovei suteikimo inicijavimo, atsižvelgiant į vietos bendruomenių pageidavimą, jau buvo parengtas ir apsvarstytas Tarybos komitetuose, tačiau pastarajame Tarybos posėdyje, merės Daivos Žebelienės siūlymu ir Tarybai pritarus, šis klausimas buvo išimtas iš darbotvarkės.

Per posėdžio pertrauką paprašėme merės paaiškinti, kodėl buvo nuspręsta neskubėti tenkinti šios kaimo bendruomenių užgaidos.

„Susitikimuose su bendruomenėmis įsitikinome, kad žmonės neturi visos informacijos, kas jų laukia, kokių papildomų ūkinės veiklos apribojimų atsiras, jų gyvenvietėms suteikus kurortinės teritorijos statusą. Jie nori daugiau aiškumo, – teigė D. Žebelienė, – todėl buvo nuspręsta šį sprendimą atidėti vėlesniam laikui, kai bus surinkta ir su gyventojais išdiskutuota visa jiems rūpima informacija“.

Daugiau sužinoti, ką reiškia gyvenvietei (bendruomenei) turėti kurortinės teritorijos statusą, ko gero, neprošal būtų ir patiems savivaldybės tarybos nariams.

Beje, Taryba dėl panašių priežasčių (trūksta aiškumo) atidėjo ir tarpinio sprendimo dėl Seimo nario Audriaus Endzino šeimos įmonei priklausančių patalpų nuomos Rusnėje priėmimą.

Trijų aukštų pastato Rusnėje, Neringos g. 2, reikia priešais jį, savivaldybei priklausančiose 242 kv.m ploto patalpose įsikūrusiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, taip pat Rusnės seniūnijos bendruomenei „Rusnės sala“, Rusnės kaimo turizmo draugijai ir asociacijai „Nemuno deltos namai“.

Susiję str.: “Šilutės politikų užmojai didėja”, “A. Endzino šeimos įmonei šviečiasi naujas uždarbis”

1 skaitytojų komentaras
Keista, bet visai neblogai... 2012 birželio 28d., 21:39193.219.60.1
Kad ir kaip būtų keista, naujoji dauguma priima visiškai logiškus ir suprantamus sprendimus. Pirmu atveju suprantama, jog reikia bendruomenių pritarimo, o antru suprantamas nenoras priimti neapgalvoto sprendimo ir atsakomybės dėl buvusios daugumos paruošto klausimo – kur kas geriau papildomai pasverti norų atitikimą galimybėms.
Tiesiog puiku, jeigu dar seksis subalansuoti finansinius srautus ir nors kiek sumažinti skolų naštą, išmokėti vėluojančius atlyginimus – galima bus sveikinti vieni kitus su pavykusia valdžia. Rodos į tą pusę krypsta reikalai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą