Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pamario žemėje pakvipo paraku

Publikuota: 2012 vasario 01 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

E. Grinčinaitienė tvirtina nebijanti jokių auditų. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)E. Grinčinaitienė tvirtina nebijanti jokių auditų. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Dėl europinių milijonų Šilutėje žvanginami ginklai.

ES fondų milijonus skirstančios Šilutės rajono vietos veiklos grupės (VVG) asociacijos „Lamatos žemė“ pirmininkei Editai Grinčinaitienei prasideda neramios dienos: viena iš asociacijos steigėjų ir partnerių – Šilutės rajono savivaldybės administracija, VVG pirmininkės veikloje įžvelgusi galimą viešųjų ir privačių interesų konfliktą, LR Žemės ūkio ministerijoje užsakė “Lamatos žemės” veiklos ir finansinį auditą.

E. Grinčinaitienė savo ruožtu tvirtina esanti švari kaip kūdikio ašara, todėl nebijanti jokių auditorių. Jos nuomone, Savivaldybė užsimojo prieš ją tik todėl, kad kažkam labai parūpo „pasišildyti“ europiniais milijonais.

Užsakė auditą

„Šaltasis karas“ tarp asociacijos „Lamatos žemė“ vadovybės ir Šilutės r. savivaldybės tęsiasi ne pirmus metus. Tačiau rajono valdantiesiems, vietos veiklos grupės valdyboje turintiems tik du balsus iš devynių, iki šiol sunkiai sekėsi primesti jai savo valią.

Galimybė pakutenti padus asociacijos pirmininkei atsirado po to, kai Žemės ūkio ministerija 2011 – ųjų gruodį išplatino išaiškinimą, jog VVG pirmininko pareigos yra nesuderinamos su vykdomų projektų vadovo pareigomis.

Kadangi asociacijos “Lamatos žemė” pirmininkė E. Grinčinaitienė yra dar ir šios asociacijos įgyvendinamos Šilutės rajono vietos plėtros 2007 – 2013 m. strategijos “Gyvenimo ir darbo kokybės gerinimas Šilutės rajono savivaldybės kaimo vietovėse” projekto vadovė, todėl Šilutės r. savivaldybė kreipėsi į Žemės ūkio ministeriją su prašymu atlikti “Lamatos žemės” veiklos ir finansinį auditą.

Ministerijos auditoriai nedelsdami ėmėsi darbo: Savivaldybės prašymas į ministeriją buvo nuvežtas praeitos savaitės pradžioje. Šį antradienį ŽŪM Vidaus audito departamento Kaimo plėtros fondo paramos audito skyriaus vedėja Jolanta Čironienė telefonu patvirtino, kad asociacijos „Lamatos žemė“ veiklos ir finansinis auditas jau pradėtas vykdyti.

„Tvarkiečiai“ gviešiasi milijonų?

V. Pavilonis atmeta visus įtarimus, kad Šilutės 'tvarkiečiai' geidžia 'pasišildyti' asociacijos 'Lamatos žemė' skirstomais europiniais milijonais. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

V. Pavilonis atmeta visus įtarimus, kad Šilutės 'tvarkiečiai' geidžia 'pasišildyti' asociacijos 'Lamatos žemė' skirstomais europiniais milijonais. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Asociacijos „Lamatos žemė“ pirmininkės E. Grinčinaitienės manymu, Šilutės valdantieji paskubėjo su skundu dėl galimo interesų konflikto jos veikloje. Esą ŽŪM išaiškinimas tėra rekomendacinio pobūdžio, o diskusija, ar VVG pirmininkai gali tuo pat metu eiti ir projekto vadovų pareigas, dar tik prasidedanti – šis klausimas bus svarstomas Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos krypties „Leader metodo įgyvendinimas“ įgyvendinimo koordinavimo grupės prie ŽŪM artimiausiame posėdyje kartu su Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos specialistais.

Vis dėlto E. Grinčinaitienė neatmeta galimybės, kad Savivaldybei minėtasis ŽŪM išaiškinimas tėra priemonė pradėti specialią susidorojimo su ja akciją.

- Vis dėlto, jūsų manymu, ar yra bent menkiausia tikimybė, kad auditas jūsų veikloje ką nors atskleis? – be užuolankų paklausėme E. Grinčinaitienės.

- Žinoma, kad ne.

- Kiek man žinoma, rajono valdantiesiems labai kliūva „Rusnės šeimos“ projektas (R. Grinčinaitienė yra viena iš šios Rusnės bendruomenės narių, šios bendruomenės projektui skirtas daugiau kaip 660 tūkst. litų finansavimas iš „Lamatos žemės“ įgyvendinamos strategijos lėšų – aut. pastaba). Galbūt šioje vietoje galima būtų prie ko nors prikibti?

- Na, tai gal kas nors ir būtų, Bet, klausykit, jeigu gyveni kažkokioje teritorijoje ir ruošiesi joje gyventi, ir dalyvauji kažkokioje veikloje, tai yra nusikaltimas? Visi kiti gali, o mūsų aplinka, ar mūsų bendruomenė, ar mūsų vietovė negali? Tai yra nesąmonė.

Žinoma, kad gali (rengti projektus – aut. pastaba). Aš nesu bendruomenės pirmininkė, aš nesu viešųjų prikimų komisijoje, nesu projekto vadovė. Aš tik esu „Lamatos žemės“ pirmininkė. Todėl negali būti užkirsti visi keliai. Tai čia irgi būtų nusikaltimas, jeigu nebūtų galima mums niekur judėti, krutėti.

Ir jeigu yra gražios idėjos, yra darbai, jeigu pastoviai dirbame su jaunimu, kodėl reikia žlugdyti?

Man tai skaudžiausia tai, kad per politikų puolimą prieš mano asmenį bendruomenės žmonės turi turėti nuoskaudų, abejoniu ir nerimo.

- Tai kokia gi ta tikroji, jūsų manymu, priežastis, kad Savivaldybė į jus dabar taip kimba?

- Šiandien (pirmadienį, sausio 30 d. – aut. pastaba) aš jiems pasakiau, ir jie žino. Šiandien jie man prikišo ir mano siūlomas asociacijos vidaus tvarkos taisykles, ir „Rusnės šeimą“. Tačiau tai tik priedanga, kuria sumaniai laviruojama. Bet viskas ne dėl to. Visi suprantam, dėl ko.

- Kažkam parūpo europiniai milijonai?

- Rūpi ir labai rūpi. Tiesiai šviesiai: iš paskutinių keturių stambių objektų du objektus kažin kodėl laimėjo „Meliovesta“ (Pagėgių UAB, vadovaujama „tvarkiečio“ Bronislovo Budvyčio – aut. pastaba), vieną laimėjo Steponas (S. Kazlauskas, UAB „Žibai“ vadovas, Šilutės r. savivaldybės tarybos narys, liberalcentristas – aut. pastaba), o kitas – Ramučių objektas stabdomas – norima jį užtrumpinti, galbūt ir „Meliovestai“ atiduoti.

- Žiūrint formaliai, čia nėra prie ko prikibti – įmonė pasiūlė geriausią kainą ir laimėjo…

- Tai ir sėkmės… Dar ir Ramučius tegul „Meliovesta“ paima, ir bus viskas tarsi gražu. Ir kadangi man ne tarsi gražu, todėl aš esu nepalanki, tiesiai šviesiai sakau, kam…

Bet nepasakė, tik leido suprasti, kad kalba apie „tvarkiečius“ su Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotoju, krašto „tvarkiečių“ lyderiu ir Seimo nario Kęsto Komskio patikėtiniu Vaidu Paviloniu.

Įžvelgia interesų konfliktą

V. Pavilonis (su juo kalbėjome šį antradienį, sausio 31 d. – aut. pastaba) neigė R. Grinčinaitienės išsakytus įtarimus dėl galimų „tvarkiečių“ interesų asociacijoje „Lamatos žemė“, tvirtindamas, kad „Meliovestos“ atėjimas į Šilutės rajoną ir jam buvusi didelė staigmena, ir pateikė savo versiją apie pastaruosius įvykius.

„Remdamiesi ŽŪM išaiškinimu, E. Grinčinaitienės veikloje įžvelgiame interesų konfliktą. Juolab, kaip išsiaiškinome, kad ji nėra deklaravusi savo viešųjų ir privačių interesų, – aiškino vicemeras. – Be to, yra bendruomenių ir mūsų statybinių organizacijų, kurios nepatenkintos. Todėl Tarybos nariams ir iškilo klausimas, ar nereikėtų pasitikrinti asociacijos veiklą. Todėl ir buvo užsakytas, atsiprašau, paprašyta atlikti auditą“.

- O kas toliau? – paklausėme V. Pavilonio.

- Laukiam audito išvadų. Pažiūrėsim, jeigu jos bus normalios, tada dirbam toliau. Bet jeigu jos bus nenormalios, tada bus eiga tokia: Taryba atšauks savo įgaliotus atstovus asociacijoje – mane ir Remigijų Budriką. Tada sustos veikla, bus kviečiamas visuotinis narių susirinkimas, skaitomos išvados, žiūrima, kokie pažeidimai. Aš manau, tada ponia (E. Grinčinaitienė – aut. pastaba) turėtų pasirinkti – arba lieka asociacijos pirmininkė, arba projekto vadovė.

- O kaip dėl trečiojo varianto?

- Apie trečia kol kas negalvojam.

- Paminėjote R. Budriką. Jis dirba Savivaldybėje, vadovauja Planavimo ir plėtros skyriui, bet tuo pačiu metu dirba ir apmokamą darbą „Lamatos žemėje“ ir yra šios asociacijos pirmininko pavaduotojas. Ar jo veikloje neįžvelgiate interesų konflikto?

- Tuos dalykus turėtų aiškintis pati asociacija. Jeigu asociacija jį prisiėmė, – Savivaldybė jį tik delegavo atstovu į valdybą, – tai pati asociacija tegul ir sprendžia.

Bendruomenės spaudimo nepatiria

V. Pavilonio teiginį, kad Šilutės „tvarkiečiai“ nesigviešia „Lamatos žemės“ skirstomų europinių milijonų, iš dalies patvirtino Šilutės rajono bendruomenės, kurios šiuo metu jau pradeda arba dar tik ruošiasi įgyvendinti projektus pagal Šilutės rajono vietos plėtros 2007 – 2013 m. strategijos “Gyvenimo ir darbo kokybės gerinimas Šilutės rajono savivaldybės kaimo vietovėse”.

Vainuto seniūnijos Balčių kaimo bendruomenės „Kivylių žiburiai“ pirmininkė Kristina Užpelkienė telefonu sakė, kad rangos konkursas jų bendruomenės namams suremontuoti (skirta iš viso beveik 750 tūkts. Lt – aut. pastaba) jau įvyko, penktadienį buvo atplėšti vokai su įmonių pasiūlymais. Geriausią kainą pasiūlė jau minėtoji Pagėgių UAB „Meliovesta“.

K. Užpelkienė sakė galinti ranką prie širdies pridėjusi prisiekti, kad organizuojant viešąjį rangos darbų pirkimą, nepatyrė jokio spaudimo nė iš vienos pusės.

Tą patį tvirtino ir Katyčių seniūnijos Stubrių kaimo bendruomenės pirmininkė Alytė Stirbienė. Jų bendruomenės skelbtą rangos konkursą mažojo golfo aikštynui įrengti (apie 480 tūkst. Lt) laimėjo S. Kazlausko UAB „Žibai“.

„Šiai dienai nejaučiame jokio spaudimo, – telefonu teigė ir Juknaičių seniūnijos Pašyšių kaimo bendruomenės, besirengiančios plėsti savo kaime socialines paslaugas, pirmininkė Elena Venckienė. – Esame paskelbę viešąjį pirkimą ir dirbame tik su konsultantais“.

Beje, šios pašnekovės gerai atsiliepė ir apie E. Grinčinaitienę, ir apie kitas „Lamatos žemės“ administracijos darbuotojas.

Vicemerė užčiuopė pažeidimą

V. Pavilonio ir visų jo vadovaujamų „tvarkiečių“ naudai byloja dar ir tas faktas, kad apie visus viešuosius pirkimus asociacijai „Lamatos žemė“ priklausančios kaimo bendruomenės, kaip dera, skelbia veišai prieinamame Centriniame viešųjų pirkimų portale internete – bent jau teoriškai tai turėtų sumažinti galimybių kažkam iš šalies paveikti viešųjų pirkimų rezultatus.

Tuo tarpu „Lamatos žemės“ pirmininkės laukia dar viena nemaloni staigmena: V. Pavilonio kolegė, antroji mero pavaduotoja Stasė Skutulienė atkasė, kad V. Grinčinaitienė, asociacijos valdyboje atstovaudama Rusnės bendruomenei „Rusnės šeima“, praeitų metų spalio 6 d. Vietos projektų atrankos valdybos posėdyje balsavo už 598 tūkst. litų skyrimą „Rusnės šeimos“ projektui „Viešosios erdės Rusnės saloje įrengimas, pritaikant inovatyviam laisvalaikiui“.

Manydama, kad E. Grinčinaitienė taip galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus, S. Skutulienė artimiausiu metu žada kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.

38 skaitytojų komentarai
Vaje vaje 2012 sausio 31d., 17:3384.32.208.138
O tokiom nekaltom akelėm žiūri ….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 10

Atsakyti

Klaustukas 2012 vasario 1d., 08:3388.119.138.11
Nuo kada asociacijų pirmininkai ar bendruomenių pirmininkai yra prilyginami politikams ar valstybės tarnautojams, kad jų reikalus tirtų Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 4

Atsakyti

Klaustukas 2012 vasario 1d., 08:3688.119.138.11
Komskinio Meliovesta valdo. Šilutiškiams politikams, žiopliams valio.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 22 Thumb down 6

Atsakyti

geras 2012 vasario 1d., 10:1778.61.15.248
Negražu taip rusniškius apgaudinėti. Protingai Skutulienė kalba, kad kertasi interesai. Paklausinėkit Rusnėje ar kas nors yra “Rusnės šeimoje”, tik savi ir giminaičiai, bendruomenės pirmininkė irgi giminė, bet ji tik dėl akių. Niekas su rusniškiais nesitarė ko Rusnėje reikia. Viskas tik savo šeimos gerovei, o ne rusniškiams.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 15

Atsakyti

Nepartinis 2012 vasario 1d., 11:0578.59.63.123
Reikia džiaugtis kad moteris dirba, pritraukia europos pinigus ir iš jų rajonui bus tik nauda. Nėra jokio skirtumo ar darbus atliks meliovesta ar kita įmonė. Šiaip kas nedirba, tas neklysta, priekabių visuomet galima rasti. Kai darbai padaromi, visuomet būna pavydas, įvairiausi įtarinėjimai, priekabės dėl smulkmenų. Štai ir Stasės Skutulienės negarbingas elgesys. Koks skirtumas, balsavo ar nebalsavo, bet Stasė sąmoningai lipdama ant dirbančios moters galvos nori pasišildyti ir pasigirti kad dirbanti ir esanti principinga.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 33 Thumb down 13

Atsakyti

Nieko naujo 2012 vasario 1d., 15:2688.119.138.11
Nieko naujo dižiausius darbus dirba naivuoliai o rezultato dalyboms išlenda “svolačiai” – partija “Betvarkė ir neteisybė” arba jų kišeniai politikai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 8

Atsakyti

pamarietis 2012 vasario 1d., 18:0778.61.84.129
visos partijos ir savivaldybės klerkai – šalin rankas nuo visuomeninių organizacijų…….
Tegul nors vienas mero pavaduotojas parašo ir apgina Europinį projektą, tegul pritraukia nors kelis tūkstančius litų į Pamarį……. o čia matai gudrūs….kai viskas padaryta, norisi ir pasišildyti kitų projektais……..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 10

Atsakyti

ola 2012 vasario 1d., 20:0788.216.83.12
Gaila, kad mūsų politikai tokie menki žmogeliai, pati nuotrauka išduoda apie silpnumą, išdidumą ir nesupratimą ką toje kėdėje sėdėdamas veikia.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 5

Atsakyti

Stebėtojas 2012 vasario 1d., 20:2178.61.217.116
vien jau pavadinimas koks – “Rusnės šeima”. O tos šeimos pavardė visiems rusniškiams žinoma, ir šiame straipsnyje daugybę kartų minėta. O Žemės ūkio ministerija gi ne iš oro nusprendė, kad tokios pareigos nesuderinamos – akivaizdu, kad VVG pirmininkas ir projekto vadovas yra iš esmės nesuderinamos pareigos, nes tuomet atsiranda “savų” projektų prastūminėjimas. Politinės partijos, mano manymu, čia prikišinėjamos be reikalo – konkursai vieši, ir juos laimi geriausią pasiūlymą teikianti įmonė, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų ar to, kas jai vadovauja. Panašu, kad poniai pirmininkei ir kartu projekto vadovei užkliūva, kad yra žmonių, tiesiog sugebančių dirbti savo darbą ir sąžiningai laimėti tuos konkursus, kas šiai poniai nepavyksta netgi einant dvi nesuderinamas ir viena kitai įtaką galinčias daryti pareigas. Gėdinga

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 13

Atsakyti

Rusniškis 2012 vasario 1d., 21:4478.61.15.248
Matyti, kad didelė giminė, visi komentarai ant valdžios, o Grinčinaitienė tik “milijonus į Šilutę parvežė iš Europos”, dabar dalina kam nori. Tie milijonai rajonui skirti ir ne jos gauti. Bijo netekti kėdės su ministrės alga ir dar priedais….. O pamarietis rašo, kad tai jos projektai ir pritraukti pinigai — naivus tu esi arba iš tos šeimos…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 9

Atsakyti

matom 2012 vasario 1d., 21:5978.61.15.248
Na prie ko čia partijos ir partiniai? Ne apie tai kalba eina, o apie didelius pinigus. Reikia skaitytis su visais, mažiau melo, daugiau visoms bendruomenėms, o ne sau. “Rusnės šeimos” projektas tikrai vertas dėmesio tam tikrų institucijų Pvz. STT, tai PIRMAS toks Lietuvoje. Nelabai žmonės Rusnėje ir supranta ką jis reiškia, kas ta virtuali erdvė ir kam ji reikalinga.
Protinga moterškė, tokį projektą sukurti– racionalizatorė….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 4

Atsakyti

Ro Rusniškiui 2012 vasario 2d., 08:2288.119.138.11

Tie milijonai pritraukti savarankiškų bendruomenių projektams finansuoti. Visų rusniškių labu tegu rūpinasi SENIUNE. Be to yradar viena rimta bendruomenė “Rusnės sala” gal ir ji tegu pasijudina, nors vieną projektėli tegu parengia ir gauna finansavimą. Juk ji lig siol vadinama pagrindine.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 23

Atsakyti

Raimondas 2012 vasario 3d., 09:3684.15.179.42
Parengėm projektą dėl bendruomenės namų įrengimo. Laukiam finansavimo…
Rengiamės ir derinam visuotino susirinkimo klausimus, kviečiame prisijungti ir teikti pasiūlymus
868681919

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 3

Atsakyti

Idomu 2012 vasario 3d., 15:2588.119.138.11
Priminkit prieš kiek laiko Jums tos patalpos suteiktos – kiek atmintis neklysta jau mažiausiai 4 metai.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 6

to idomu 2012 vasario 3d., 21:54188.69.226.239
Gerbiamas IDOMU, ne “jums”, o mums visiems (jei esate rusniškis). Mes esame visuomeninė organizacija, kuri dirba savanorystės pagrindais, aukodami savo laiką ir lėšas.
Nesiekiame asmeninės naudos nei kurdami bendruomenės namus, nei organizuodami jos veiklą. Tad jei turite gerų minčių, laiko ir noro , visada laukiame Jūsų pagalbos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 1

ot 2012 vasario 2d., 09:0678.61.235.47
Pasakykit, kokią visuomeninę organizaciją skatina, vertina valdininkai. Visada iki šiolei jie, pasitaikius progai, tik pasišildydavo jų pasiekimų spinduliuose.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 2

Atsakyti

Petras 2012 vasario 2d., 09:0884.15.188.92
Bravo! Kaip pirštu į…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 0

Atsakyti

galvoju 2012 vasario 2d., 09:1778.61.15.248
Na ir dar sąžinė nedreba, dar negana mandrumo, jau patys iš “Rusnės šeimos”galėtumėt tų pateisinamų komentarų nerašyti. Norėjo ir ta “Rusnės sala” projektą rašyti kultūros namams, bet ponia E. G. taip suraitė kaltindama savivaldybę, o pati atseit “padeda”, kad projektas išėjo tik “Rusnės Šeimai”. O kaip kitaip sugebėt viską suraityt, čia jau talentas Editos–aš auka, aš nekalta, tik visi kiti aplink kalti…….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 29 Thumb down 5

Atsakyti

Apsieikim be melo 2012 vasario 3d., 09:4588.119.138.11

Rusnės kultūros namams atstatyti Lamatos finansavimas netiko, nes Savivaldybės Taryba privalėjo įsipareigoti iš savo biudžeto pridėti dar apie 3 mln. lt, kad objektą užbaigtų iki galo. Taryba tokio įsipareigojimo net nesvarstė. Todėl nei “Rusnės salos” nei “Rusnės šeimos” pastangų ir gerų norų čia nepakako.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 13

Atsakyti

Įdomu 2012 vasario 3d., 13:0688.118.204.50
Tai kokia bendra to projekto vertė, jei dar prisidėti reikia 3 mln. Ir kokio dydžio tie kultūros namai? Kažkas įdomaus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 0

Nuomonė 2012 vasario 2d., 10:2588.118.204.122
Manau, kad svarbu ne tik pritraukti į Šilutės r. milijonus, bet juos pritraukus – sąžiningai ir tinkamai panaudoti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 39 Thumb down 1

Atsakyti

Pritariu 2012 vasario 3d., 09:3688.119.138.11

Pritariu. O kas to nenori? Leader finansuojama ir Lamatos žemės parengta strategija turi daugiau galimybių bendruomeninių organizacijų fantazijai nei savivaldybės pastatams rekonstruoti.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 7

Atsakyti

va va 2012 vasario 2d., 21:3093.233.43.11
kazkada pries kelis metus jau sitos “seimos” projektas vienas buvo sutvarkyti senasias skirvyteles kapines, tai kas nutiko? nufotkino, nuotrauku pridare, “menas” tiesiog, o kas tvarke? rusnes mokykla :) nupjove zole, isnese medziu sakas, zodziu, eiline pavasarine tvarka buvo ir viskas. o kazin kiek “kainavo” tai? kur ziuri ES? matyt reikes informuoti

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 2

Atsakyti

To va va 2012 vasario 3d., 09:2988.119.138.11

Gal galetumete apsieiti be melo – nesusieti asmeninės foto parodos su jūsų išsigalvotais projektais.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 10

Atsakyti

va va 2012 vasario 4d., 03:3193.233.25.182
ka gi – teks prisipazinti :) buvau to projekto pristatyme etnokulturos ir informacijos centre, tai vyko ziema, bemaz vasario menesi :) foto maciau, kazkur turiu irgi perfotografuotas. yra gi ir tame centre universaliame kazkoks liudijimas apie sita “grandiozini” projekta :) bet kad nepadaret nieko, tai – faktas. o as dar vokiecius veziau parodyti tu kapiniu….oi oi kaip geda buvo…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 1

Atsakyti

va va 2012 vasario 4d., 04:1393.233.25.182
mano komentras, deja, jusu nenaudai, paremtas faktais. buvau ten, maciau, girdejau, foto ziurejau… ir su asmenine paroda, nesvarbu, kieko vardu, ji bebutu pavadinta, tai neturejo nieko bendro…tai buvo PROJETKTO DALIS. izangine sakyciau…Bet tiek to, turiu as tas foto, jei ka, jei kas nepatikes jumis :) gal MUSU darbdavys ES patikes :) )

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 1

Atsakyti

I įspėjimas 2012 vasario 5d., 21:2478.61.21.28

Atsargiau su teiginiais.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

galvoju 2012 vasario 3d., 14:5778.61.15.248
Gražūs gynybiniai komentarai. Reikėtų tik patylėti, dirba ŽŪM auditas, bus matyti kas yra kas, kam gynybą įjungti, jei esi ” skaidri kaip kūdikio ašara”. Kažkaip nelabai norisi tikėti tuo “Rusnės šeimos” projekto skaidrumu už 662 tūkst. litų kabančių virtulioje aplinkoje, paaiškink komentaruose ką darysit, nes Pirmininkė S. Sandra nieko negali paaiškinti. Kur aparatūrą laikysit, kur visą įrangą saugosit? Ar pas save namuose, ar Skirvytėlės lūšnoje?
Rusnės gyventojai tai turi žinoti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 1

Atsakyti

zora 2012 vasario 4d., 03:4293.233.25.182
kokia dar sandra? pirmininke???? cia kaip tikra pagauti Sandra (ta, kur seniunijoj dirba valytoju universaliu) ir Paulauska ir padaryti viena prezidentu, o kita kancleriu :) nes abu labai kompetetingi :) taip ir cia, gaudo bet ka, o siaip ne bet ka, bet gimines nup kisieliaus, ir daro daro ES bizni… bet jau baigesi tai…deja… seima…. cia galima jau knyga rasyt kaip buvo kristatevis ir t.t. tai cia net panasiai skamba: grincinaitiene :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 2

Atsakyti

I įspėjimas 2012 vasario 5d., 21:2078.61.21.28

Nežeminkit žmonių. Atsargiau su teiginiais.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Joo 2012 vasario 3d., 16:3381.7.78.91
Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis – nieko neveikiant, o visas gyvenimas – veikiant ne tai, kas reikia. Seneka

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 2

Atsakyti

va va 2012 vasario 4d., 03:3393.233.25.182

bet kad uz veikla moka ES… tai visi nori veikti. kaip gi buvo: cogito, ergo sum? dabar: ES ergo sum :)

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

skaitytoja 2012 vasario 4d., 11:1178.61.64.93
Paskaiciau straipsni Silutes naujienose apie teatro puoseletojus Rusneje, net pavydu pasidare- zmones meniskos sielos, samojingi, supratingi… Paskaicius sita, o ypac komentarus, pasiteisino posakis- ten kur pinigai, draugu ir prieteliu nebelieka, yra tik savi interesai ir kas ne su manimi- tas pries mane. Pasirodo, rusniskiai savo vienybe tik kalbose deklaruoja, o is tikruju pjaunasi kaip ir visur kitur.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 3

Atsakyti

as 2012 vasario 4d., 11:2778.61.64.93
Va, ka reiskia gyvent uzdaroj erdvej- visi vienas ant kito pikti :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 2

Atsakyti

ašui 2012 vasario 4d., 17:5184.15.177.182
Tai dabar aiškiau turėjo pasidaryti kam kuriamas Rusnėje projektas virtualiai erdvei, rusniškiai nebeisitenka uždaroje erdvėje

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 0

Atsakyti

Nebesuprantu 2012 vasario 5d., 08:3088.118.204.55
Virtualios erdvės projektas. Tai gal užtektų paprasto internetinio puslapio (nors tokių apie Rusnę yra), ir tiek jis nekainuoja. Ir kas garantuotas, kad nuo to bus Rusnei geriau, ir kad Rusnės gyventojai galės juo naudotis. Juk nevisi ir tą internetą turi. Kokia nauda iš to? Yra darbų, kur už tuos pinigus būtų galima padaryti Rusnėje (viešųjų erdvių sutvarkymas), galų gale kavinukės įregimas ir jos išlaikymas (ji labai svarbi ir reikalinga), kainuotų mažiau ir nauda būtų milžiniška.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 1

Atsakyti

Rusniskis 2012 vasario 5d., 21:1578.61.21.28

Kiek daug energijos išlieta. Jeigu ji būtų nukreipta į kūrybą, gal dar vienas projektas būtų gimęs.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

bebras 2012 kovo 16d., 15:46195.182.82.194

P. Grinčinaitienė aukštos kvalifikacijos mokytojas, turintis patirtį ne tik kaip įsisavinti ES lėšas, bet ir kaip pasisavinti. Toli nueis….

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą