Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Žvejams mėgėjams: nuo šeštadienio jau bus galima gaudyti karšius

Publikuota: 2023 gegužės 18 Kategorija: Gyvenimas, Pranešimai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Aplinkos ministerija informuoja, kad šeštadienį, gegužės 20 d., Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose jau bus galima gaudyti karšius, taip pat nebebus draudžiama jų žvejyba 400 m zonoje apie Dabintos pusiasalį Kauno mariose.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Ministerija primena, kad žuvų apsaugai neršto metu Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse nustatyta, kad pagrindinėje Kauno marių žuvų nerštavietėje – 400 m zonoje apie Dabintos pusiasalį nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. žvejyba draudžiama. Šiuo laikotarpiu neršiančius karšius draudžiama gaudyti ir Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose (išskyrus polderius).

Mėgėjų žvejybos taisyklėse nustatyta išlyga, kad jose nurodyti draudimai negalioja paskutiniąją draudimo dieną, jei ji yra savaitgalis ar valstybinė šventė. Šiais metais paskutinioji draudimo diena yra šeštadienis.

Žvejai neturėtų užmiršti, kad iki gegužės 31 d. draudžiama žvejoti sterkus, o gegužės 15 d. prasidėjęs žiobrių žvejybos draudimas tęsis iki birželio 15 d.

am.lrv.lt inf.

Rašyti komentarą