Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pozingio eros pabaiga

Publikuota: 2022 gruodžio 27 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Kyšininkavimu įtariamas Virgilijus Pozingis atleistas iš Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų.

Tokį sprendimą šiandien priėmė Šilutės rajono savivaldybės taryba.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Už V. Pozingio atleidimą iš pareigų balsavo 19 (iš 21) posėdyje dalyvavusių tarybos narių, 2 susilaikė.

Laikinai eiti administracijos direktoriaus pareigas pavesta administracijos direktoriaus pavaduotojai Daivai Žebelienei.

V. Pozingiui yra pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo.

Susiję: https://www.silutesetazinios.lt/130335/pozingis-lieka-sulaikytas/,
https://www.silutesetazinios.lt/130470/pozingis-nusalintas-nuo-pareigu/.

9 skaitytojų komentarai
Klausimas 2022 gruodžio 27d., 15:5678.57.223.95
Kas susilaikė?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 2

Atsakyti

Galimai 2022 gruodžio 27d., 18:5484.15.189.124
Susilaikiusieji 2 ir neatėję į posėdį 4 tarybos nariai akivaizdžiai palaikė Pozingį. Greičiausiai tai jo partiečiai iš “Vardan lietuvos” , kurios Šilutes sk pirmininkas Vytautas Laurinaitis! “Skęstantis” eksdyrikas gali patraukt paskui save ir daugiau dalyvaujančių korupciniuose sandoriuose.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 4

Atsakyti

Algimantas 2022 gruodžio 28d., 05:2384.15.181.120
ar kas nors keisis – juk ir vėl sava tam poste sėdės . Vėl SCHEMA veiks

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 2

Atsakyti

Reziume 2022 gruodžio 28d., 11:3278.62.30.243
Piktnaudžiavimo valdžia era su valstietijos mohikano Pozingio pašolvoninimu iš posto Šilutės savivaldybėje nesibaigė ir nesibaigs. Pakišomis daug metų lipdytas rajono valdžios kurpusas rinkėjų valia nesikeičia dešimtmečiais. Tie patys jį aptarnaujantys verslo ir žiniasklaidos žindukliai siurbė ir siurbia iždą be garbės ir sąžinės, vykdydami uodeglaižiavimo politiką, kuri totaliai demoralizuoja visuomenę. Kad rajone politinė lyderystė – dugne, geriausiai iliustruoja savivaldybės vadovo Laurinaičio pozicija – įkišo galvą į smėlį kaip strutis, ir tyli, kaip ne kartą jau buvę, kai jo komandos politikai kompromitavo save ir savivaldybę nederamu elgesiu. Ir dabar tas pats. Vardan Lietuvos? Ne, vardan skaitlingiausio krašte politklano. Laukiame STT tęsinio.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 3

Atsakyti

Anal- itikas 2022 gruodžio 28d., 19:0178.62.27.35

Jei prokuratūra, STT rengia spaudos konferencijas tai tikėtina, ir dažniausiai taip būna kad žmogus nekaltas. Be to nėra pateikta jokių kaltinimų, tik įtarimai. Kiekvienas pilietis turi teisę skolintis pinigus ir pasistatyti sau namą. Liberalas Masiulis su trigubai didesne suma “įkliuvo”, dargi su žymėtais pinigais ir nekaltas. Gali būti kad STT tęsinyje išsiaiškins kad kaltinamasis buvo nepagrįstai apkalbėtas.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 9

Atsakyti

Jonas 2022 gruodžio 29d., 14:2584.15.183.216
Ot žmogų užsipuolė. Dėl namuko statybos! Kur tai matyta! Kodėl rek šitaip? Dar labai gali būti, jog teks atsprašyti gerbiamo direktoriaus . Ir paprašyti , kad ir toliau dirbtų rajono žmonių labui. O tada tai bus. O dabar žmogas tik biški klupt ir kaip mat – von iš darbo. O jei tų namų daugiau būtų, tai gal kam blogiau nuo to? Kiti tai ne to dar pridara ir ką? Ir nieką! O dabar šitaip be teismo, be nieko. Kitiem tai jau galima ir teisme ir darbe tuom pačiu laiku, o Virgučiui tai jau ne . Labai , labai nekultūringai padaryta.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 7

Atsakyti

Jonui+ Anal-... 2022 gruodžio 30d., 11:4078.62.30.243
Valstybės politikas viešajame gyvenime vadovaujasi šiais elgesio principais: pareigas eina sąžiningai ir laikosi aukščiausių elgesio standartų, vengia situacijų, galinčių paveikti sprendimų, kurie sukeltų visuomenėje abejonę, priėmimą; nekelia abejonių dėl sąžiningumo priimdamas sprendimus, taip pat pateikia visuomenei savo elgesio ir sprendimų motyvus, visada laikosi atvirumo ir viešumo, deklaruoja savo privačius interesus; elgiasi deramai pagal einamas pareigas, vengia situacijų, kai politiko elgesys kenktų jo ar institucijos, kurioje jis eina pareigas, reputacijai ir autoritetui, vengia nesąžiningų pranašumo siekimo būdų, gautą oficialią informaciją naudoja tik pareigoms atlikti ir nesipelno iš jos; tarnauja valstybei ir visuomenės interesams, vengia tariamų ar tikrų viešųjų ir privačių interesų konfliktų, jiems iškilus, imasi visų reikiamų priemonių, kad jie būtų išspręsti greitai ir atitiktų visuomenės interesus, nenaudoja savo pareigų ar padėties siekdamas daryti įtaką kito asmens sprendimui, kuris galėtų būtų naudingas politikui ar jo artimam asmeniui; – neturi sutartinių ar kitų santykių, kurie galėtų kliudyti atlikti valstybės politiko pareigas ir varžytų jo apsisprendimo laisvę priimant sprendimus, taip pat yra objektyvus priimdamas sprendimus ir vengia išankstinio nusistatymo; atsako už savo elgesį viešajame gyvenime, priimamus sprendimus ir atsiskaito už juos visuomenei. Deja, bet nesulaukėme atsiskaitymo. Pozingiui elgesio kodeksas negaliojo?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Anal- itikas 2022 gruodžio 30d., 14:1278.62.27.35

Tai kad visas pavestas pareigas vykdė nepriekaištingai, dirbo Šilutės labui ir turėjo visuomenės pasitikėjimą. Ko nepasakysi pavyzdžiui apie Gabrielių Landsbergį kuris dirba ne Lietuvos, bet Amerikos, Ukrainos interesams, ir kuris praturtėjo iki 18,48 milijonų. Tai nesulyginsi su niekingais 40 tūkstančių kuriuos gali lengvai uždirbti net ir kelmus raudamas.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 8

Atsakyti

Dosje 2022 gruodžio 30d., 15:3978.62.30.243
Pozingis, dirbdamas Šilutės savivaldybės administracijos direktoriumi, už tarnybinius nusižengimus ne kartą mokėjo baudas. 2006 m. II ketvirtyje už savivaldybės įstaigų renovavimo darbų vykdyto viešojo pirkimo pažeidimus – 1300 Lt (paskirta Viešųjų pirkimų tarnybos prie LR Vyriausybės), antrąjį kartą – Klaipėdos apygardos administracinio teismo 2007-01-12 nutartimi – už sudarytas sąlygas prichvatizuoti greitosios medicinos pagalbos paslaugas , – tada gavo 500 Lt baudą. 2019 gruodį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, jog jis, būdamas Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriumi, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimus, nenusišalino ir savivaldybės administracijoje sprendė klausimus, susijusius su jo privačiais interesais – dėl formuojamų žemės sklypų prie jam nuosavybės teise priklausančių sklypų, etc. Pozingio nusižengimų epopėja ilga, jų dangstymo ir teisinimo istorija iki šiol – ant valdančiųjų ir jų “anal-itikų” sąžinės. Tikiu, teismas įvertins objektyviai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą