Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Tamašauskienė reabilituota

Publikuota: 2021 rugpjūčio 05 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės etikos sargams – Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (toliau – VTEK) antausis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Iš VTEK sprendimo

Iš archyvo

Birželio pradžioje savivaldybės etikos komisija nusprendė, kad rašyti skundus turi teisę ir savivaldybės tarybos nariai, tačiau žarstymosi nepagrįstais kaltinimais ir jiems derėtų vengti.
Ji taip pat nusprendė, kad tarybos konservatorė S. Tamašauskienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintus pagarbos žmogui ir valstybei sąžiningumo ir padorumo, pavyzdingumo bei atsakomybės principus, o taip pat sumenkino savivaldybės institucijų reputaciją.
Daugiau:
https://www.silutesetazinios.lt/121594/praregejimas-3/,
https://www.silutesetazinios.lt/122096/aciu-sandrai-tamasauskienei/.

Iš VTEK sprendimo


Visą sprendimą rasite čia: https://drive.google.com/file/d/1so0mqxG8G-sukAv6raClKOsiWqoATNmi/view?usp=sharing

9 skaitytojų komentarai
Anal- itikas 2021 rugpjūčio 5d., 13:5578.62.27.35
Kur,kokia reabilitacija, jei VTEK pripažino jog konservatorė pažeidė pagarbos žmogui ir valstybei sąžiningumo ir padorumo pavyzdingumo bei atsakomybės principus. taip pat sumenkino savivaldybės institucijos reputaciją. Argi žmogus su tokia reputacija gali būti renkamas meru, seimo nariu, savivaldybės tarybos nariu, partijos skyriaus pirmininku? O dar dirbti mokykloje ir auklėti jaunus žmones? Na jei jau partijos pirmininkė su tokia reputacija tai laikytina kad tai visa partija tokia, nes priešingu atveju niekam net į galvą neateitų tokio žmogaus rinkti į pirmininko pareigas. Iš pateiktų duomenų darytina išvada, kad Savivaldybės sprendimo dalis buvo naikinta tik dėl to kad nebuvo pakankamai aiškiai suformuluotas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 28 Thumb down 8

Atsakyti

Algimantas 2021 rugpjūčio 6d., 13:3484.15.186.230
visiškai pritariu Anal-itikui . Nieko jinai gero rajonui neatnešė – nors kai kurie jos klapčiukai bando mums tai įpiršti . Aš ir kiti ne vieną sykį kreipėmės jai būnant antikorupcinės komisijos pirmininke – absoliutus nulis . Bet svarbiausia yra tai , kad partija , kuriai jinai atstovauja – yra morališkai žlugusi , išsižadėjusi savo ankstesnių moralinių vertybių , yra valdoma ir atstovaujama vieno ( galimai ) nusikalstamo klano . Mano nuomone – reikia jiems visur ir visada , ir ateinančiuose rinkimuose parodyti -ką mes apie juos manome

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 7

Atsakyti

Anal-Algiui 2021 rugpjūčio 7d., 12:50188.69.195.56
Jūsų komentarai parodo apie Jūsų požiūrį į Valstybės ėjimą link Europos , kadangi Jūsų tikslas tik sava kišenė be jokios moralės ir etikos. Linkiu Jums ir toliau mulkinti rinkėjus, tik nepamirškit prisiminti kas atvedė LIETUVĄ į Nepriklausomybę , NATO, ES, kurioje mes gyvename. Nejaugi Jums trūksta Rytų?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 10 Thumb down 11

Atsakyti

Algimantas 2021 rugpjūčio 7d., 16:1284.15.186.230
žmogau , pirmiausia savo vardą parašyk . Jau tai įrodo tavo nesąžiningumą . Lietuvą į nepriklausomybę mes atvedėme – ir tuo aš didžiuojuosi . Ir labai daug ,tarp kitko , asmeniškai esu prie to prisidėjęs . O tu esi , kaip suprantu , lanzbergių klano žmogus (niekada nerašau didžiąja raide ,jei to žmogaus negerbiu ) Beje , aš mačiau , kaip jie skuosdavo iš AT tuo metu , o mes pasilikdavome ir buvome pasiryžę mirti . Tai tiesa ,bet jie dabar to nenori girdėti

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 7

Atsakyti

Anal- itikas 2021 rugpjūčio 7d., 18:5478.62.27.35
Ėjimas link Europos tai musulmonizacija ir bėgimas iš savo nuskurdintos Tėvynės? O etika ir moralė tai pagal marksizmo eksdėstytoją Landsbergį ir Tamašauskienę, ir dar tų, kur slypi septyniasdešimt penkeriems metams įslaptintuose KGB sąrašuose? O tamsta vis dar nesavarankiškas , vis vedžiojamas?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 5

Atsakyti

2021 rugpjūčio 8d., 05:3862.4.43.162
Ir iš kur pas Jus tiek šlašto viduje kad rašote tokius vėjus ir ką Jūs geroa padarėt Lietuvai ar tik sugebat čia slapyvardžiu pasislėpę apdrabstyt žmogų, nes aš kaip tik agituosiu ir džiaugiuosi kad dirba pedagoge tokioj šaunioj mokykloj.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 6

Atsakyti

Anal- itikas 2021 rugpjūčio 8d., 06:4278.62.27.35

Elementaru, reikia nuolat sekti įvykius ir analizuoti kodėl visa tai įvyko, dėl kieno veikimo ar neveikimo tai įvyko. Pavyzdžiui Baltarusijos valdžia pastebėjo lad Lietuva mielai globoja pabėgėlius, tokius kaip Cikanovskaja ar Protasevičius, kurie tikrai neskursta, atsiuntė daugiau vargstančių žmonių kad turėtumėme kur pasireikšti savo geraširdingumu.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 7

Atsakyti

Algimantas 2021 rugpjūčio 8d., 12:5284.15.186.230
dauguma Lietuvos gyventojų taip mąsto . Bet suš…as lanzbergių klanas pakol kas mums diktuoja savo sąlygas . Na reikia tikėtis , kad jiems jau ateina galas

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 4

Algimantas 2021 rugpjūčio 8d., 12:4784.15.186.230

ką tu čia skiedi – aš, asmeniškai , pasirašau savo vardu . Ir daugumoje visi žino , kas aš esu . O tu- ar tu pasirašai . Kvailas žmogaus požiūris

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą