Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Praregėjimas

Publikuota: 2021 birželio 03 Kategorija: Nuo'monės

Pamario žemės kronikos motyvais.

Rašyti skundus turi teisę ir savivaldybės tarybos nariai, tačiau žarstymosi nepagrįstais kaltinimais ir jiems derėtų vengti…

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Sprendimas

Rašyti skundus turi teisę ir savivaldybės tarybos nariai, tačiau žarstymosi nepagrįstais kaltinimais ir jiems derėtų vengti.
Maždaug taip ar panašiai šiandien nusprendė Šilutės rajono savivaldybės etikos komisija, kone mėnesį nagrinėjusi skundą dėl tarybos konservatorės Sandros Tamašauskienės skudno LR Vyriausybės kanclerei, Seimo nariui Zigmantui Balčyčiui, savivaldybės merui ir tarybai dėl galimai netinkamos vietos Macikų lagerių aukoms perlaidoti.

Vanduo

Pavasarį lagerių aukų perlaidojimo vietoje kurį laiką telkšojo vanduo.
Apie tai buvo rašoma „Kauno dienoje”.
Apie tai savo skunde rašė ir tarybos konservatorė.
Ji taip pat rašė, kad perlaidojimo vieta Macikuose galimai netinkama.
Be to, anot S. Tamašauskienės, mero pavaduotojas Sigitas Šeputis, kuris yra ir Šilutės rajono Macikų nacistinės Vokietijos karo belaisvių stovyklos ir Sovietų sąjungos GULAG’o lagerių objektų komplekso (1941-1955 m.) sutvarkymo priežiūros komisijos pirmininko pavaduotojas, apie tai nežinoti negalėjo.

Skundas

Etikos sargai po beveik mėnesį trukusio tyrimo nusprendė, kad ir savivaldybės tarybos nariai turi teisę rašyti skundus.
Nors ir pačiam prezidentui.
Dabar tai žinos ir Šilutės vicemeras, kuris, be kita ko, prašė Etikos komisijos įvertinti tarybos konservatorės veiklą, pateikiant skundą LR Vyriausybės kanclerei, Seimo nariui, merui ir savivaldybės tarybai.

Nežinoti negalėjo

„Sigitas Šeputis apie tai nežinoti negalėjo“ – tai faktais nepagrįstas kaltinimas, maždaug taip ar panašiai nusprendė Šilutės etikos sargų dauguma.
Jie taip pat nusprendė, kad tarybos konservatorė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintus pagarbos žmogui ir valstybei sąžiningumo ir padorumo, pavyzdingumo bei atsakomybės principus, o taip pat sumenkino savivaldybės institucijų reputaciją.

Galimai

Įdomu, kokį sprendimą būtų priėmusi Etikos komisija, jeigu S. Tamašauskienė savo skunde būtų parašiusi, kad S. Šeputis apie tai galimai nežinoti negalėjo?
Bet šios tarybos kadencija dar tik įpusėjo, todėl ir laiko išbandyti žodžio „galimai“ galią vietos politikai dar turi į valias.

Reputacija

Retorinis klausimas: kas labiau menkina savivaldybės institucijų reputaciją – tarybos tamašauskienės ar per rinkimus (ir ne tik) pagarsėję ir tose pačiose savivaldybės institucijose įsitvirtinę ir dėl jų reputacijos dabar susirūpinę vyrai dėmėtais mundurais?

O jūs nesirkite.
Dėl visa ko, tskant…

Kaip visada…
Orestas

Susijęs: „Ant kryžiaus ją! (Tamašauskienę, jeigu ką)“

Rašyti komentarą