Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Apdovanoti geriausi Pamario krašto sportininkai ir jų treneriai

Publikuota: 2019 gruodžio 11 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės Hugo Šojaus konferencijų centre gruodžio 9 d. įvyko iškilminga geriausių 2019 metų sportininkų bei jų trenerių apdovanojimų ceremonija.

Susirinkusiuosius tądien pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Apdovanojimų ceremonijos metu savo dainas dovanojo Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija bei jaunimo grupė „Prieskonis“ (vad. V. Stoškus).

Geriausieji

Sunkioji atletika

Edgaras Kazlauskas – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Viktorija Kojelytė – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Ramūnas Šteinys – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Tomas Lin-čin-chai – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 1 vieta,
Rima Marozaitė – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Austėja Minkevičiūtė – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Treneriai Liudas Čičirka ir Laimas Lin-čin-chai.

Boksas

Mindaugas Jucius – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 3 vieta,
Džiugas Liutkus – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 1 vieta,
Emilija Marcinkutė Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 2 vieta,
Rugilė Altaravičiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Austėja Aučiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Paulina Lazdauskaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Tomas Olberkis – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta,
Vytautas Balsys – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Marius Kontrimas – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta,
Deividas Girulis – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Edgaras Skurdelis – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Treneris Vincas Murauskas.

Dziudo

Ernestas Sagalec –Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 1 vieta,
Edvardas Sagelec – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 1 vieta,
Rokas Sadževičius – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 2 vieta,
Uosis Knapkis – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 3 vieta.
Treneris Rimvydas Lukošius.

Lengvoji atletika

Kristina Jašauskaitė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta,
Aurimas Bendžius – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta,
Justas Budrikas – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 2 vieta.
Trenerė Lina Leikuvienė.

Rankų lenkimas

Ernestas Girskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Martynas Degutis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Valteris Kupčikovas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Solveiga Dulkytė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Aurelijus Urbonas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Paulina Mickutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Aurimas Šikšnius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Vilija Parnarauskienė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Neringa Vilidaitė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Ernestas Pėžas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Erikas Žvinklys – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Osvaldas Girskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Eglė Vaitkutė – Europos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Aleksandras Pancerovas.

Automobilių sportas

Rokas Jakubauskas – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 1 vieta,
Arvydas Galinis – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 2 vieta.
Treneris Kazimieras Gudžiūnas.

Stalo tenisas

Matas Vilkas – Lietuvos stalo teniso čempionatas – 3 vieta, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys.
Treneris Jonas Piekautas.

Futbolas

Linas Mėgelaitis – Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės narys (ir U21).

Krepšinis

Paulius Poška – Lietuvos krepšinio jaunimo rinktinės narys.
Treneriai Laimonas Eglinskas ir Kęstutis Mačijauskas.

Aviacija

Justinas Subačius – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta,
Arnas Malinauskas – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.

Parengta pagal www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą