Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Rinkimų prievaizdai imasi galimo pažeidimo tyrimo

Publikuota: 2019 vasario 07 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2019

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Nors tyrimas dar net nepradėtas, tačiau jau ima aiškėti kai kurių Šilutės rajono savivaldybės rinkimų komisijos (toliau – komisija) narių išankstinė nuostata, kad savivaldybės biudžeto lėšomis išleista ir išplatinta tarybos koalicinės daugumos veiklos ataskaita – joks pažeidimas.
Bet yra ir kitaip manančių.

„Šilutės ETA Žinios“ apie galimą pažeidimą rašė sausio 30 d. str. „Rinkimų kampanija Šilutėje: pakvipo pažeidimu (papildyta)“.
Susijęs: „Rinkėjas sutrikęs“.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Daug nesiplečiant

Kaip jau buvo rašyta, Šilutės rajono savivaldybės tarybos opozicionieriai kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (toliau – VRK), o pastaroji jų skundą persiuntė Šilutės rajono savivaldybės rinkimų komisijai („Rinkimų kampanija Šilutėje: pakvipo pažeidimu (2)“).
Komisijos posėdis įvyko vakar, vasario 6 d.
Jame, be kita ko, buvo nagrinėjamas ir savivaldybės tarybos opozicionierių skundas dėl galimo politinės reklamos skleidimo pažeidimo, rajono valdantiesiems rajono biudžeto lėšomis skleidžiant gerąją žinią apie savo nuveiktus darbus.
Nors opozicionieriai į VRK kreipėsi tik dėl galimai paslėptos politinės reklamos politinės kampanijos metu, tačiau Šilutės rinkimų prievaizdai ketina atlikti tyrimą ir dėl galimo rinkėjų papirkimo, mat kyla klausimų dėl lankstinuke kartu su vadinamąja ataskaita išspausdintu rajono žemėlapiu: jeigu tai dovana, tuomet galima kalbėti apie galimą rinkėjų papirkimą, o jeigu ne – tik apie galimai paslėptą politinę reklamą.
O gal pažeidimo visai nėra, ir opozicionieriai be jokio reikalo kelia bangas?
Būtent tai ir turės išsiaiškinti rinkimų Šilutės rajone prievaizdai.
Klausimai rimti, o atsakymų į juos ieškos net dvi komisijos darbo grupės – Politinės reklamos stebėsenos ir Rinkėjų papirkimo tyrimo.
Tam bus skirtos 2 savaitės.
Tačiau jau dabar aišku, kad priimti objektyvų sprendimą komisijai gali būti sudėtinga, mat dar net neprasidėjus tyrimui išryškėjo kai kurių komisijos narių išankstinė nuostata, kad rajono valdantieji rinkimų įstatymo nepažeidė.
Tiesa, esama ir kitaip manančių.
Formaliai, Politinės reklamos stebėsenos ir Rinkėjų papirkimo tyrimo grupės iki ateinančio pirmadienio turės nuspręsti, ar pradėti tyrimus dėl galimų pažeidimų.
Jeigu, tarkim bus siūloma nepradėti tyrimų, komisija galės priimti ir kitokį sprendimą.
Bet kokiu atveju galutinį sprendimą gali tekti priimti VRK.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 3 d.

Portalo „Šilutės ETA Žinios” politinės reklamos įkainiai

4 skaitytojų komentarai
??? 2019 vasario 7d., 17:1483.190.239.184
Dabar dėl kiekvieno krustelėjimo bandys pripaišyti pažeidimus.
Reikia pripažinti, kad šios tarybos ataskaita – tai puikus pavyzdys, kaip taryba atsiskaito už visą kadenciją. Vienoje vietoje nuveiktų darbų niekur ir nerasi. Reikia tik džiaugtis, kad per visą laikotarpį tik ši taryba pateikė gyventojams savo padarytų darbų ataskaitą. Gyventojams tai labai puiki forma (turint galvoje, kad dabar mažai kas išgali užsisakyti laikraščius) ir labai gerai, kad daugelį pasiekė šis lankstinukas. Tik belieka padėkoti už dėmesį visiems.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 13

Atsakyti

...ausy tąsios galios 2019 vasario 7d., 22:305.20.107.167

Pirstelti galima ir nekrustelėjus o apipaišyti kaip nebūt reikalo.
Neteko pažinti, kad šioj taryboj būtų buvus kita pozicija negu “Mes grašesni už Šilutės kraštą”. Nebent “Mes graužesni į Šilutės kraštą”, kaip tas pulsuojantis žydram kirmičiuje geltons šauktuko baneriuks.
Kabo kabikas, tupi tupikas ir niekaip nesitraukia iš pūstų topo viršūnės balionų gurguolė.
Gyventojams tikrai puiki forma, kurią jiems reiktų su kaupu užpildyti laimės euforija, pagaliau patyrus amžinąją tvarkingą tiesą (turint galvoj, kad dabar ją mažai kam pavyksta rasti laikraščiuose) tiesioj tvarkoj čia ir dabar Šilutės darymo be abejo neatpažįstama.
Tik belieka visiems iš daugelio, kuriuos ši puiki forma pasiekė, dosniai padėkoti ir, dėmesingai užpildžius šiltu pirmojo sakinio pasyvo turiniu, papūsti tikram mielui Persėjui atgalios.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 13

Atsakyti

Tik&Tik 2019 vasario 8d., 10:145.20.107.167

šiai tarybai jau tiktik…
zek dow,no domino:
čia dabar ėst “r y b a”.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 10

Atsakyti

:::!::: 2019 vasario 9d., 17:105.20.107.167

šabaš

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 4

Rašyti komentarą