Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Muziejaus teritorija – nerūkymo zona. Kodėl ne? (apklausa)

Publikuota: 2018 lapkričio 21 Kategorija: Aktualijos, Nuo'monės, Savivaldybėje, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės tarybai siūloma paskelbti Šilutės Hugo Šojaus muziejaus teritoriją nerūkymo zona.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Iš tarybos sprendimo aiškinamojo rašto

Priėmus pateiktą svarstyti sprendimo projektą laukiami šie rezultatai: palaipsniui mažės rūkančiųjų asmenų nurodytose vietose, mažiau žmonių bus priversti pasyviai rūkyti, vaikai ir jaunimas mažiau matys rūkymo pavyzdžių, bus labiau ginamos vaikų ir jaunimo teisės jų lankomose vietose, rūkymo mažėjimas lems mirtingumo nuo rūkymo sukeltų priežasčių mažėjimą, mažės visuomenės nuostoliai dėl sveikatos priežiūros paslaugų, išsaugota sveikata ir gyvybės leis sukurti daugiau BVP.

O ką manote jūs?

Juk gerai, kad valdžia nenori naujų gamtos paveldo objektų?

Rodyti rezultatus

Loading ... Loading ...

4 skaitytojų komentarai
Dieve švenčiusias! 2018 lapkričio 21d., 19:2777.111.247.136
Suprantama, muziejaus administracijai yra noras išguiti vakarais antvažiuojantį jaunimą. Kai nėra išradingumo, lengviausis kelis draudimas. Esu nerūkanti, bet nepritariu šiam sprendimui. Nes tai nėra problema. Į muziejus teritoriją neina vaikai kaip gražiai apvelka sprendimą biurokratine kalba. Neina į teritoriją nes ten nėra ką veikti. Taip pat nėra problema pravažiujnčiais dviračiais, nes ten toks milijonionis projektas padarė muziejaus teritoriją nepravažiuojančia. Ten toks grindinys kad atsiprašau. Taip pat niekas neina į muziejų nes ten tipiškas, klasikinis tarybinis muziejus su vietinėse apylinkėse sutinktais rakandais (skrynia, sviestmuše ir t.t. fkn šėt). Na ateisi vieną kartą, sekantis kartas bus po 30 metų kai atvesi savo vaikus pažiūrėti vilko iškamšos. Tai siaubingas, gal net siaubingiausias muziejus Lietuvoje, net Šilalėje daug fainesnis, o ką jau kalbėti Europiniame kontekste. Nepykite, tai tikrai nėra problema, ir visi balsuojantys paskelbs šį Lietuvos užkampį nerūkma zona yra seno tarybinio raugo darbo spartuoliai, politikai, komjaunuoliai, pionieriai. Na prabalsuos, sakys žiūrėkite, mes kovojame prieš Nu pagady blogajį vilką, bet po kelių mėnesių patys išeis iš partinių posedžių konferencijų salės, trauks dūma, o aš fotkinsiu tuos tarybos nariu ir kelsiu į internetą. Tai nėra svarbiausia Šilutės problema. Tai iš vis nėr problema.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 14 Thumb down 11

Atsakyti

Keulerukė 2018 lapkričio 22d., 21:095.20.107.167

“Mes gražesni už Šilutės kraštą” išguldytą per 2 akis viename rejestre, atliepiančiame Dienos problemas perdienos klausimų nesibaigiančiam Potvyny.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 4

Atsakyti

Re 2018 lapkričio 23d., 05:4784.15.181.44
Tik greičiau prie muziejaus padarytų nerūkymo zona. Reikia sumažinti apskritai tą nikotino smarvę, kuri ir taip per daug yra visur įsigalėjusi.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 5

Atsakyti

Vartok nika RE' 2018 lapkričio 23d., 08:375.20.107.167

TTe,
- jokios kitos smarvės nebekamuos.
Tarp mūsų, eglyno blondinių.
Be vertėjo, Brač boy.
Čia yr dabar.
Zonoje.
;(;-#/*

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą