VE.lt: jubiliejinio žuvienės virimo čempionato žiedą laimėjo komanda iš Mažeikių

Publikuota: 2018 rugsėjo 10 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Šeštadienį Šilutės senojo turgaus aikštėje vyko 10-asis tarptautinis žuvienės virimo čempionatas.

Katilų alėjoje įsikūrė net 57 komandos, iš kurių daugiau nei pusė buvo ne iš Pamario krašto, o atvykę iš pačių įvairiausių šalies ir Europos kampelių.

Čempionate varžėsi net šešios kitų valstybių komandos: dvi iš Lenkijos, dvi iš Rusijos, po vieną iš Vokietijos ir Latvijos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Išvirtas įspūdingas kiekis – 3 850 litrų žuvienės.

Jubiliejinio žuvienės virimo čempionato žiedą išsivežė ambicinga Mažeikių komanda, gražiu pavadinimu „Kobinys“, vadovaujama virėjo Sauliaus Pocevičiaus.

Mažeikiškių komandai buvo įteiktas tikrai labai įspūdingas prizas – 30 kilogramų svorio rūkytas šamas.

Tradicinės žuvienės virimo kategorijoje nugalėjo komanda „Auksinės palūkanos“ iš Šilutės, antra liko Rusijos konsulato Klaipėdoje komanda, trečią vietą iškovojo teniso klubas „Verdena“ iš Šilutės.

Žuvies sriubos kategorijoje lygių sau neturėjo Panevėžio komanda „NEvėžys“, antrąją vietą iškovojo komanda „Fishmarkets“ iš kaimyninės Lenkijos, trečiąją – prieniškių komanda „Nemuno kilpų žvejai“.

Daugiau: VE.lt: „Šilutės žuvienės virimo čempionatas tapo tarptautiniu“