Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dedikuota Kęstučiui Ruplėnui

Publikuota: 2018 rugpjūčio 14 Kategorija: Atmintis, Gyvenimas

Žvilgsnis – nesuvokiama jėga skverbiantis tolyn, tačiau vien žvilgsnio neužtenka, lyg smuiko stygą jis paliečia ir jausmą. Jausmas žadina mintį, mintis, apjungia viską į harmoningą visumą, kurioje viskas atrodo nuostabiai.

Atitrūkę nuo minčių, pažvelkime į Žmogų ir paklauskime, kokia jo misija, ką jis turi padaryti, ar užtenka užauginti sūnų, dukrą, pasodinti medį ir pastatyti namą, ar tikrai šiais darbais galime įprasminti save šiame painiame, turinčiame tiek pagundų, netikrumo, pasaulyje?

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kiekvienas iš mūsų norime pajusti laisvę širdyje, išgirsti gražų žodį iš šeimos, draugų ar net nepažįstamojo, visi trokštame garbės, tačiau ką reikia padaryti, kad eidamas pastebėtum savo miestelio šviesą, medį, Lietuvos vaikus, kad pajustum tą gaivaus vėjo dvelgsmą, kurį sukelia tau artima aplinka?

Šalia mūsų yra daug nepaprastų žmonių, kurių kelias paženklintas skausmo, kartėlio, neapykantos ir ašarų. Šie žmonės daug metų nematė gražių dalykų aplink save, nes kelias buvo per daug vingiuotas. Aplinkui mus tokių žmonių yra ne vienas, tačiau nepamirškime, kad dar daugiau yra tų, kurie pakilo lyg tie ,,Feniksai iš pelenų”, išgydė savo sielas ir liko ištikimi tiems, kuriems reikėjo pagalbos.

Šie žmonės yra kaip tie nematomi angelai, kurie neprašo apdovanojimų ar plojimų už savo darbus. Išgelbėtų gyvybių, nesuskaičiuojamų pokalbių, išlietų ašarų buvo, yra ir bus daug, tačiau kiek išgijo, žinos tik šie žmonės, nes šis darbas reikalauja susikaupimo, nuoširdumo, užjautos ir, svarbiausia, ramybės.

,,Buvo tik tie, kuriems reikėjo pakilti, ir kiekviena pakelta siela buvo mūsų apdovanojimas”, – tarė žmogus, kuris pakėlė iš tamsaus liūno ne vieną.

Prisiminkime, kad šiame pasaulyje svarbiausia ne turtai, ne apdovanojimai ir ne garbė, svarbiausia -laisvė, laisvė nuo kalbų, aplinkinių žvilgsnių, svarbiausia tavo žmogus, kuris lydėtų, kuris leistų pasinerti į minčių sūkurį, leistų pamiršti, kas tu esi, leistų bėgti ten, kur gera, ramu, ten, kur tavo medis ir tavo žuvis…

Mes esame niekas be vaikų, anūkų ir draugų. Tai tas turtas, kuris yra svarbiausias iki pat paskutinės minutės šiame gyvenime. Atsiribokime nuo triukšmo, nuo informacijos, kuri yra nereikalinga. Išmokime atpažinti ir suprasti tuos, kuriems reikia ne pažadų, o ramaus pokalbio.

,,Aš ne mokytojas, ne politikas, ne įžymybė, aš žmogus, kuris tiesiau pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikėjo, aš žmogus, tyliai pasakojęs savo gyvenimo istoriją”, – tarė vyras, kuris savo mintis sugebėjo apjungti į harmoningą visumą.

Asta U.

1 skaitytojų komentaras
šilutiškė 2018 rugpjūčio 16d., 17:5278.57.211.246

Kaip teisingai surašyta.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą