Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės rajono medžiotojai susirėmė šaudymo varžybose

Publikuota: 2018 rugpjūčio 13 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis, Įvairenybės

Organizatorių nuotr.Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 11 dieną Jonaičių kaime esančioje šaudykloje vyko Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos klubų šaudymo varžybos. Jose dalyvavo vienuolika rajono medžiotojų klubų.

Komandą sudarė trys šauliai. Jie išbandė taiklumą keturiose šaudymo rungtyse: šaudymo į skrendančias lėkšteles (2 pozicijos), šaudymo iš lygiavamzdžio šautuvo ir šaudymo iš graižtvinio šautuvo.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Surinkti taškai buvo skaičiuojami ir pavieniams medžiotojams, ir jų komandoms. Šiais metais varžybose dalyvavo ir dvi žavios merginos, bet konkuruoti su stipriosios lyties atstovais joms buvo sunkoka.

Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Algimantui Šadeckui, surinkusiam 140 taškų, antrąją vietą užėmė Virginijus Vaitkus, tik vienu tašku nusileidęs nugalėtojui – 139 taškai, o trečiąją vietą iškovojo Romas Gečas – 131 taškas.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo medžiotojų klubas „Rusnė“, antroji vieta atiteko Švėkšnos medžiotojų klubui, trečiąją užėmė Jonaičių medžiotojų klubas.

Varžybos buvo šauniai suorganizuotos. Po apdovanojimų visi vaišinosi nuostabiu žvėrienos šiupiniu. Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, o kitais metais laukia dar didesnio rajono medžiotojų aktyvumo.

Parengta Rimvydo Lukošiaus inf.

1 skaitytojų komentaras
Shot 2019 sausio 31d., 05:24188.69.223.217

Liuks varzybos buvo, laukiam siais metais. Ir tikrai nera svarbu dovanos svarbu geras laikas, geranoriskumas, vieni kitiems pataria, pasako kokias klaidas darai. Tai suprantu varzybos lyg geriausiu draugu rate.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą