Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

LRT.lt: sinoptikė žada karštą savaitę

Publikuota: 2018 liepos 23 Kategorija: Aktualijos, Orai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šią savaitę bus tvanku, per šalį slinks lietus, vietomis gausus ir su perkūnija, LRT radijui sakė sinoptikė Edita Gečaitė.

Pirmadienį Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Daug kur, daugiausia pietiniuose ir rytiniuose rajonuose, trumpi lietūs, kai kur smarkūs. Vietomis perkūnija. Vėjas šiaurinių krypčių, 4–9 m/s, per perkūniją kai kur gūsiai iki 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra – 23–28 laipsniai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Antradienio naktį dar kai kur palis, vietomis griaudės perkūnija. Žemiausia temperatūra naktį – 14–19 laipsnių šilumos. Dieną daugelyje rajonų numatomi trumpi lietūs, vietomis gausūs. Kais iki 23–28 laipsnių.

Trečiadienį ir ketvirtadienį naktimis vietomis palis, bus 15–20 laipsnių šilumos, o dienomis per šalį slinks trumpi lietūs su perkūnija. Trečiadienį dieną temperatūra sieks apie 23–28 laipsnius šilumos, ketvirtadienį – 25–29 laipsnius.

Penktadienį vietomis kais iki 30 laipsnių.

Vėsesnių orų neprognozuojama ir savaitgalį.

Daugiau: LRT.lt: „Šią savaitę – vasariški orai: bus tvanku, dažnai palis“

3 skaitytojų komentarai
Maudynė2 2018 liepos 23d., 11:445.20.107.167

Įprastą paskiausią ketvirtadienį įprastą vidudienio valandą kuriama neprasta pirtis palei krosnį prieš Šilutės Lentpjūvės Paradise laiptus.
Šiuo kart tikimasi sulaukti ir baltųjų šalmų KKK.
Įvertinus praeito penktadienio patirtį, kai Šilutę mylinti draugė, subūrusi neabejingus piliečius prie improvizuoto informacinio stendo, drauge aptarė Tilžės22 avantiūros nuopolio kelią, nesulaukusi pingvinų pakasynų džinglo, pats garas bus paduotas tik prieš pat pačius mišiolus (užsakai 14:00).
Priešpirtyje lauks interintelektualus vietinio reiso miniomnirebusas įsiamžinimui – pradžiospabaiga negalibūti pabaigospradžia-geriausia dovana ateinančioms kartoms.
Kaži kas ateis?
Pokablis.Analizė.Dializė.
O galvėl2Rneviename…

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

Atsakyti

PERkaitimasSK1-KURkapyrTENibyr 2018 liepos 24d., 08:545.20.107.167

Isterixo citatia iš ŠAPakasynų:
“Dėka SUBordinacijos SAUvaldybės VADOvybės GALų GALe NUSIstovėjo tik NEnormali, o
TIEsiog puiki valdžia ir vadovybė, kuri vienaip ar kitaip viską SUrĖDĖ ir tikRAJ-viskas gražėja Šilutėj…”
GALneVALidli?
Sakote APsiriję NEAPsirieja?
Betgi palaidi šunes tai sukas apie byvuaką…
galISImesti APnėja, kai STT blusinėja.
Voalia, €∞#
;-i.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

PERkaitimasDB2-KURtrumpasTENėrtikėjimo 2018 liepos 24d., 14:535.20.107.167

Turėjusio didelę patirtį,… palikusio tikėjimą,… gal tiktai, sakysim, jo kaip ir norinčio, išpažinties, sakysime, trumpa santrupa :

IDĖJA, kad pabandyti padaryti kažką naujo…iškelti parką, vietoj jo atkeliant stotį, pastatant, sutvarkant ir t.t…., jinai buvo, taip sakykime…pakankamai gal būt neavantiūrinė, bet nauja mums.
Kainavo daug pastatangų, išmokome daug tokių dalykų…, susidūrėme su daug įvairių… sakysim niuansų… kliūčių…, bet,… Stepai,…tam, kad pradėti statyti yra daug nematomo darbo, kurio neišeisi ir nepaviešinsi…O Tą Ką reikėjo ilgais vakarais, naktimis, netgi savaitgaliais spręsti kaip VISATĄ DALYKĄ…, sakysime, su…su…SURUOŠTI, ĮVERTInti… ir…IR…parENGTI iki tokio lygio………………………………
..o, iš tikrųjų, dar kartą noriu padėkoti… ir…IR manau, jeigu iškilus…kažkokiems…”eiliniams” klausimams…labai VERTInant,… AIšku, RajonoMERO TOKĮ TEISINGĄ… požiūrį … kad, …
sakysime: …ČIA jau šunės lojo karavanui BEinant ir… DABAR jau karavanas… BYvuake…
Šunės gali tik suktis… VISKAS… Mes jau atėjom…reikia tiktai pabaigti…
Gal (ar gal būt kitaip?NE) dedikuojam VISĄŠITĄ MŪSŲVEIKSMĄ Šimtmečiui…ir… Šilutei…

Tai buvo investitotatojų atstovo UAB “Praėstiprojektai” Generalinio Direktoriaus Dariaus Baliukevičiaus žodis, nuo kurio ties VISUTUO partneris Rolandas demonstratyviai atsiribojo polaroidais, o bet to tačiau, pasilengvinus atsipūtė prikrautą byvuaką patapšnojus Šimtmečiui … ir… Šilutei.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą