Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje atlikta sudėtinga osteosintezės operacija

Publikuota: 2018 liepos 12 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

Blauzdos kaulų osteosintezės operaciją atliko ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia. (www.silutesligonine.lt nuotr.)Blauzdos kaulų osteosintezės operaciją atliko ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia. (www.silutesligonine.lt nuotr.)

Osteosintezės operacija – tai kaulo anatominio ir fiziologinio vientisumo atkūrimas, panaudojant specialius implantus: medicininius sraigtus, vinis, plokšteles.

Kai yra atliekama osteosintezė su sąnariniu, blauzdikaulio, stipinkaulio, žastikaulio ir kitų kaulų lūžiu, tada operacija atliekama naudojant šiuolaikinius implantus – plokšteles su užrakinamais sraigtais, be kurių atlikti sudėtingas procedūras yra nepalyginamai sunkiau.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tokia operacija buvo atlikta šilutiškiui, kuriam iš rentgeno nuotraukų ir kompiuterinės tomografijos buvo diagnozuotas intrasąnarinis skeveldrinis blauzdikaulio lūžis čiurnos srityje, nukritus nuo kėdės namuose.

Pacientui buvo įdėtos trys plokštelės: viena ant šeivikaulio, kita rakinama – ant blauzdikaulio, o trečioji – rekonstrukcinė plokštelė – suformuota pagal paciento blauzdikaulio kontūrus vidinėje dalyje.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą