Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Į Rusnę – ledo keliu

Publikuota: 2011 vasario 17 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Kol rajono valdžia, padedama Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir kariuomenės inžinierių, ieškojo būdų, kaip saugiai perkelti žmones per apsemtą kelio į Rusnę ruožą, salos gyventojai ant užšalusių Rupkalvių pievų “nutiesė” savo ledo kelią ir jau antrą dieną važinėja juo į Šilutę ir atgal.

Antradienį K. Griniaus tilto prieigose, Šlažų kaime, Šilutės policijos patruliai buvo įrengę postą, todėl ne kiekvienam pavykdavo pro jį prasmukti iki ledo kelio.

Tačiau jau kitą dieną ten liko stovėti vien tik eismą Rusnės kryptimi draudžiantys kelio ženklai, kurių, kaip buvo galima tikėtis, beveik niekas nepaiso…

Trečiadienio pavakarę automobiliai nenutrūkstamu srautu riedėjo ledo keliu į Rusnę ir priešinga kryptimi. Ant užšalusių pievų netrūko ir žiemos pramogų mėgėjų: mašinos “paišė saulutes”, tarp jų nardė burinės rogės, kur ne kur galėjai išvysti ir čiuožimo pačiūžomis mėgėjų.

Žalgirių kaimo gyventojai turi savo ledo kelią. Jų šulinius užpylė potvynis, todėl geriamojo vandens jiems tenka rogutėmis vežtis iš gretimo Rupkalvių kaimo, kuriame, beje, ir prasideda rusniškių ledo kelias į salą.

Oresto Lidžiaus nuotr.

9 skaitytojų komentarai
dina 2011 vasario 16d., 19:3578.61.133.75
o ka zmonems daryti belieka? palikti likimo valiai, gerai, kad gamta dar palanki. bet kaip zmones, kurie be automobiliu, ar kurie neturi pakankamai drasos vaziuoti keliu??? ES valstybe nare…idomu, ar ten bent jau nutuokia, kaip toli mes cia atsilike, apleisti ir pamirsti?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 3

Atsakyti

Svajunas 2011 vasario 16d., 23:2382.135.221.179
Gerai kad Šilutės policija sudirbo profesionaliai ir nepuolė aklai bausti miestelėnų kurie pažeisdami neprotingai pastatytą ženklą važiavo link Rusnės. Reikėjo matyti kiek žmonių su rogėm, pačiūžom, slidrogėm ir automobiliais smagiai leido laiką. Nuostabi diena. Gaila kad nebuvo tų draudžiamujų ženklų statytojų ir užsakovų. Galėtų pasidžiaugti savo kvailu darbu. O gal buvo????

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 1

Atsakyti

profesionalai? 2011 vasario 17d., 09:4978.61.57.176
Argi čia profesionalumas?
Profesionalumas būtų jeigu mūsų ekstremalių įvykių komisija neapsiribotų deklaratyviom konstatacijom, bet imtusi realių veiksmų pvz. matuotų ledo storį, nugairiuotų kelią, prižiūrėtų jog šiuo keliu važiuotų tik tie , kuriem reikia, ekstremalus prilaikytų, žodžiu dirbtų.
O jei patys negali, nemoka, ar bijo atsakomybės – kreiptųsi pagalbos, kad ir į kariškius ar į vyriausybę.
Dabar gi per radiją tik ir girdime, kad viskas gerai, žmonbės supratlingi ir kantrųs, iš anksto pasiruošę potvyniui.
O gal iš ties visiems viskas gerai. Neteko dar girdėti, kad Rusniškiai atvyktų kad ir į savivaldybę pareikalauti didesnio dėmesio, juk problema atrodo pakankamai rimta.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 5

Atsakyti

Aurelija 2011 vasario 17d., 10:4688.119.4.168
Ką duoda atvykimas. Pirmas sakinys – negyvenkit, kraustykitės kitur. O ir kitiems komentatoriams, kurie mano, jog duoda kompensacijas išsikraustant iš užliejamos zonos, tai labai klysta, ištikrųjų taip nėra. O ir dėl geriamo vandens- tai ir visuomet patys jo prisivežame, nes čia esantis vanduo nėra tinkamas maisto gamybai, o savarankiškai pasidaryti giluminį gręžinį nepakanka lėšų. O juk mokesčius visi vienodus mokame ir vaikus vežame patys į mokyklas, nors įstatymas ir nedraudžia pasirinkti geresnią ugdymo mokyklą, todėl savivaldybė nutarė, kad vežioti jie neprivalo. Į savivaldybę yra eita ir eita ir rašyta begalės kartų, tik iš to naudos jokios, vienintelis atsakymas, kad investuoti finansiškai neapsimoka, negyvenkit čia. Teisę gyventi pasirenkame patys, esame Lietuvos valstybės piliečiai, visi su vienodomis teisėmis, nepriklausomai nuo gyvenamos vietos.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

profesionalui 2011 vasario 17d., 17:06188.69.224.250
Jei neteko girdėti apie rusniškių kreipimąsi, tai nereiškia kad jų nebuvo. Elementariai žinom , kad šie rajono vadovai nebepadės.
Jie net iki mūsų Rusnės nesugeba atvykti…vadovai mat.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

Edvardas 2011 vasario 17d., 13:2878.61.27.149
Ką reiškia valdžios žmonių pasakymas negyvenkit ten. Gal ryt tą patį pasakys Pagrynių gyventojams nes jie bėdavojasi, kad sklepai tvinsta dėl suardytos drenažo sistemos. Betrūko dar kad kaimų gyventojams lieptų kraustytis į miestą nes jie skundžiasi kad kelio nesutvarko. Tai rodo valdžios žmonių neįgalumą, nesugebėjimą rūpintis savo teritorijomis ir gyventojais.
Šiuos “neįgalius “valdininkus matyt ne Vilnius paskyrė ar išrinko. Nuo mūsų kritikos jie netaps išmintingesni, gal geriau pagirkim juos kad nustotu kvailystes daryti.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

Atsakyti

Joo 2011 vasario 17d., 14:5778.59.60.250
Nesutinku kad valdininkai neįgalūs. Juk rajono biudžetas tai pačių valdininkų kišenė. Jei daugiau išleis, tai neliks jiem patiem, vadinasi ištuštės ir nuosava kišenė. Pažiūrėkit į Mingės projektą, kai prokurorai pakuteno, projektas atpigo visu miljonu. Taigi reikia rinkti tuos kurie vogti dar nemoka, tuomet gal daugiau pinigų liks ir rusniškiams..

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

Atsakyti

amfibija 2011 vasario 17d., 21:3478.61.116.40

Koncervatoriai – tai epochos garbe, protas ir sazine

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

Aurelija 2011 vasario 18d., 08:0288.119.4.170

Cha , atvažiuoja R. Palaitis tartis dėl pavasarinio potvynio pasiruošimo, jis net nežino, kad jį jau seniai turime.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą