Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Iš pareigų atleistas savivaldybės vyriausiasis architektas

Publikuota: 2018 gegužės 31 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

E. Benetis atleistas iš Šilutės rajono savivaldybės vyriausiojo architekto pareigų. (VE.lt nuotr.)E. Benetis atleistas iš Šilutės rajono savivaldybės vyriausiojo architekto pareigų. (VE.lt nuotr.)

Edmundas Benetis atleistas iš Šilutės rajono savivaldybės vyriausiojo architekto pareigų nuo gegužės 28 d. dėl šiurkštaus tarnybinio nusižengimo.

Tikrąją priežastį, dėl kurios buvo priimtas sprendimas skirti E. Benečiui griežčiausią tarnybinę nuobaudą, kol kas gaubia paslaptis.
Savivaldybės tarnautojai telefonu tokios informacijos nenori suteikti, todėl šiandien popiet išsiuntėme oficialų paklausimą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nuo komentarų kol kas susilaiko ir E. Benetis.
Pastarasis savąją įvykio versiją žada pateikti po to, kai turėsime oficialų savivaldybės administracijos atsakymą.

Vyriausiojo architekto funkcijas laikinai pavesta atlikti Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjui Viktorui Bičkauskui.

5 skaitytojų komentarai
taip 2018 gegužės 31d., 12:2881.7.78.91
administracijai respect

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 6

Atsakyti

to taip 2018 gegužės 31d., 20:1278.62.29.59
L R ARCHITEKTŪROS ĮSTATYMAS
10 straipsnis. Savivaldybių vyriausiųjų architektų kvalifikaciniai reikalavimai ir kompetencija
1. Savivaldybių administracijų valstybės tarnautojais, atliekančiais savivaldybės vyriausiojo architekto funkcijas (toliau – savivaldybės vyriausiasis architektas), turi teisę būti asmenys:
1) turintys šio įstatymo 6 straipsnio 1 dalyje nustatytą išsilavinimą;
2) turintys bent viename iš šio įstatymo 8 straipsnio 1 dalyje nurodytų įstatymų nustatytą profesinę patirtį;
3) išmanantys teritorijų planavimą, statinių projektavimą, statybą, teritorijų planavimo ir statybos valstybinę priežiūrą reglamentuojančių teisės aktų nuostatas.
2. Savivaldybės teritorijoje savivaldybės vyriausiasis architektas atlieka šias funkcijas:
1) dalyvauja Teritorijų planavimo įstatyme nustatyta tvarka rengiant savivaldybės bendrąjį planą, savivaldybės dalies bendrąjį planą ar detaliuosius planus;
2) vadovaudamasis teritorijų planavimą ir statinių projektavimą reglamentuojančiais teisės aktais, raštu pritaria projektiniams pasiūlymams ir teritorijų vystymo koncepcijoms;
3) kai šiame įstatyme nurodytų objektų planavimo ar projektavimo atvejais rengiami architektūriniai konkursai geriausiai statinio architektūrinei ir urbanistinei idėjai atrinkti, derina konkurso sąlygas, jeigu jos neprieštarauja šio įstatymo 13 straipsnio 1 dalyje nurodytiems konkursų rengimo tikslams ir architektūros kokybės siekiui, atsižvelgdamas į šio įstatymo 11 straipsnyje nurodytus architektūros kokybės kriterijus, ir dalyvauja pasiūlytų idėjų vertinimo komisijoje;
4) atlieka kitas šiame ir kituose veiklą, kurią turi teisę vykdyti architektai, reglamentuojančiuose įstatymuose nustatytas funkcijas architektūros, teritorijų planavimo ir statybos srityse, sprendžia su architektūra susijusius teritorijų funkcinio, erdvinio ir meninio aplinkos formavimo klausimus.
3. Savivaldybių administracijų direktoriai turi užtikrinti ir atsako už tai, kad šio straipsnio 2 dalyje nurodytas funkcijas atliktų šio straipsnio 1 dalyje nurodyti savivaldybių vyriausieji architektai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 1

Atsakyti

nuomone 2018 birželio 1d., 17:055.20.114.163
Jei yra prudas – varliu visada atsiras. Jau neuzilgo Edmundo neataususia vieta uzims jauna , zavi, perspektyvi architekte. Taip zmones kalba.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 3

Žygis 2018 gegužės 31d., 14:0685.206.150.66
Greičiausiai nepasirašė po medžių pjovimu ir šiurkšiai pasiuntė merą.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 12

Atsakyti

Savivaldybė projektų krizėje 2018 gegužės 31d., 17:5790.143.84.43
Vyriausiojo architekto funkcijų atlikti skyriaus vedėjas negali, nes jis nėra atestuotas architektas, ir išsilavinimas nesusijęs su architektūra. Šilutė tampa vienintele savivaldybe Lietuvoje kuri teisiškai negali derinti jokių projektų. Nekokybiškus projektus gali papildyti ir neteisėti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 7

Atsakyti

Rašyti komentarą