Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Želdinių tvarkymo darbai stringa dar nė neprasidėję

Publikuota: 2018 balandžio 10 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Bus atliekama Šilutės miesto Lietuvininkų ir Tilžės gatvių želdinių būklės ekspertizė.

Vakar buvo pasirašyta Šilutės miesto istorinės dalies kraštovaizdžio (želdinių) tvarkymo projekto įgyvendinimo sutartis. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad projekte numatyti darbai negali būti pradėti, nes nėra atlikta Lietuvininkų ir Tilžės gatvių želdinių būklės ekspertizė.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Želdinių būklės ekspertizę buvo galima atlikti dar praėjusiais metais, tačiau, anot Šilutės rajono savivaldybės administracijos Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausiojo specialisto Romualdo Ambrulaičio, kažkas iš savivaldybės želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos „pamiršo“ laiku pranešti, kad tokia ekspertizė būtina.

Dėl tokio užmaršumo projekte numatyti darbai prasidės bent savaitę vėliau.

Susijęs: „Šilutės želdinių tvarkymo darbų pradžia – jau visai netrukus“

Pasak UAB „Šilutės komunalininkas“, kuri kartu su UAB „Klaipėdos želdiniai“ vykdys projekte numatytus darbus, vadovo Audriaus Benkunsko, ekspertas, kuris įvertins medžių būklę, turėtų atvykti į Šilutę šį trečiadienį arba ketvirtadienį.

Eksperto išvados lems, kiek kokių medžių bus šalinama, pradėjus įgyvendinti Šilutės miesto istorinės dalies kraštovaizdžio (želdinių) tvarkymo projektą.

9 skaitytojų komentarai
? 2018 balandžio 10d., 17:5584.15.183.94
Nesuprantu kodel, bet atrodo, kad su planavimu Silutes sav. daug problemu…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 5

Atsakyti

Medininkas 2018 balandžio 10d., 19:37193.216.56.3
Dar viena savivaldybės klerkų klaida, erzinanti miestiečius, mylinčius žaliają Šilutę, nepamatuotu medžių kirtimu. Tikėkimės ekspertas “išgelbės” bent keletą medžių jau pasmerktų myriop. Protingas Benkunsko sprendimas išsikviesti ekzpertizę

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 9

Atsakyti

Def 2018 balandžio 11d., 08:2784.15.182.89

Viskas jau yra nuspręsta – projektas bus vykdomas. Miesto centrą seniai reikėjo sutvarkyti, pažymėti medžiai bus šalinami be jokių kalbų.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 12

Atsakyti

to Def 2018 balandžio 11d., 15:1878.62.29.59

“Jau vykdomas”
youtube.com/watch?v=q0WKYO1ENZE

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Traukinio žymėjimas prie Avinėlių tylėjimo 2018 balandžio 11d., 11:185.20.107.167

Nesant pabėgių žymėtoju sunku perprasti žymių Šilutės šulų logiką, gal logistiką. o gal net naratyvą.
Su visam lojaliai ir geranoriškai pagarbiai palinkus palei brangintiną trinkelių grindinį, sykiais (prie „Saulutės“) randasi galimai prisitašiusio parašas kreipiantis į minimalią maXimą, kitu kart bocmano kablys.
Ant žalio kamieno apnašo galimai randasi runos raštas, sykiu primenantis šėliones etruskų su keltų kryžium, neskaitant Maltos pervien.
Vietos tyrinėtojai ir net garbanoti mokslų metrai pagarbiai trypčioja apie stuobrius (potencialiais kelmais vadinamus) niekais neprieidami prie vieningo, o už vis svarbiausia vienintelio lojalaus teisingumui ir tvarkai, savivaldaus kompromisavimosi:
teisingas sprendimas- visus individus jungiančius tiltus būtina:
pirmoje eilėje – skubiai kirsti, nepaliaujami akcentuojant, kad malkenos panaudos, gal net koncesijos būdu bus panaudotos tvarkingai skaidriai viešos inkvizicijo laužui;
antroje eilėje, nenuleisti akių nuo likusių stebimų, pasitelkus video, audio, ir labai jau patyrusias subaru, nepaliaujamai prevenciškai akcentuojant, ir geranoriškai primenant
neabejingos Žmonos (pagal Vydūną) likimą bei tegu didvyrišką Žmogaus draugo lemtį prie Bardinų.

Vienok, teko patirti ir baisesnių nuogirdų. Iš tikėjimo šventovės pro Ericho Boguševskio bauchauzą šalia apskrities inžinieriaus Alberto Gabės grožio salūno, priešais Otto Sekunos (su sūnum vyresnėliu) vertybinių popierių spaustuvę, eidamos, šišioniškės garbios senjoros šnabždėjosi apie apokalipsines Mikaldos rinkimų programines pranašystes dar andais nugirstas „Germanijos“ rūsiuose nuo bačkos: būk tai per vienintelę kad N siją ŠiloKarčema
su Žibais visais irgi Verdainės galu apsikeis, nuogi keturgubai, nėmaž neatpažįstamai.

I. Pliacius palei „Germanijos“ rūsį šaktarpio ledų lytimis bus aplietas, Purvinų Verdainės maištininkų mūras bus pavarytas po magnolijųnų siena, pandusas neįgaliųjų stosis visai įgaliu į Karpį už 100 galu…

II. Lenkė palei poną Sudermaną taipgi nebus aplenkta. Rasis postas nemenkas, būktai nešiantis pridedamąją-atimamąją vertę. Regis: suolai bemaž 15o kabeltovų rinkėm raityti, vėlgi su ledukais po sėdimomis, vakarėjant šventoriuje švyti. Tvarkinga eilutė vienas prie trijų ar keturių neapiparkusių žibin tų ne dešinėj (lyg konservai) bet teisingai Liepų Šimtmečių alėjos kairėje rožiniai šviečia, pasivaikščiot tarp numylėtų karpotų beržų pro pagarbintą paminėjimo vietą Vilų paveldo link kviečia.
Visa didybė atidžiai skenuojama ir, galimai, kam reik, o ir ne, tolydžio nutransliuojama…

III. Šemos skveras. Buvęs. Dabar jau pražuvęs. Vargana aikštė. Reto gražumo. Prie gatvės rados grindinys rainas, mat, kad eilėje bilietų prie Muziejaus (pasak rašto) raitytųsi teisingos kultūros ištroškusių eilės.
Takas neprastas, taip tariant (skersas net 5m pakilęs) tvarkingai trasuotas pro buvusią Gluosnių žuvį (dabartės pučiamųjų estradą irgi pakilią). Beržai- betullos kaip vissuomiams žinoma, pirmoje eilėje, o paskui ir kitose (sulig aplinkraščio perimetru) paguldyti, pavymui gudobelės vienpiestės ar net grauželinės buvę nepėstos, kenkėjų vabalų- kareivėlių (alavinių
iš veido) krito paėstos.
Pajautos tako vietoj, palei žalius kopūstus (buv.) dar žalesni, mat guminiai,buvusių šeimų
buvusių mažių buvusiam džiaugsmui rados kalneliai atraktyviam gėriui papūsti -priminimui tvarkon čiairdabar teisingumo amžinai įšalusią žaliają pusnį…

IV. Tikrai Nebalanos gadynė. Mėmelederiai žiauriai pavydi. Skulptūrų parkas šitokio viralaus viešosios erdvės ketvirtosios viešojo grožio su vifom van fainom nematė nė iš didelio tolio.
Takų takeliai tiesūs kaip Vydūno arfos stygos, H. Zudermano šeimynos kaimynų, atgulusių
amžino poilsio šonų neboja (gal taip ne kitaip ledų išmaniųjų kablelių ritės, o gal net babinos, laisviau atsiritiniuoja). Apie panaudos dovaną kapų koplytėlę (viešam gyvenimui ŠGD prikėlė)
kinų marmuro juodo politūros raštai prasmingi senvagės veidrodžio paviršiumi iki N14 tviska.
Visatai greiderio kaspinu aplinkui su visam apsukui neprastai virš 3 m bradu apkabinta ne stinta. Nuogumo įsavinimo pirmaeilio būtinai skubiai greito, nukritus pinigams netikėtiems, neišgelbės nebūtos fantazijos kėdes užsėdusių aistrų veršinių saitai…

Biliniame Egipte tūli įstatymu pasitikėjimo pareigūnai padrėkusiom rankomis jų pakalikų taipgi medžio staktas žyme žymėję, Dovydo palikuonių vai kelius be atodairos ženklinę, ir tuom pradėję genocido istoriją Žemėje mūsų.
Jaunimas, kuris nėra linkęs taip žemai lenktis, labiau nekantrus, mat mokykloje pragmatiškus mokslus kirtęs, o ir namuose galimai dažnukart akcijomis maitintas, turi savo tiesesnį kelią.
Vikresnis spėjęs patirt keistus apkabinimus su lietuvininkišku žodžiu atspaustais Tilžės gatvėje
(ir vėl tas Sekunos spaustuvės bauhauzas) nuosprendžiais: „skubiai kirsti“ ar „kirst pirmoje eilėje“ („prižiūrėt, „karpyt, kelt lają“, „genėt negedėt“-„kam įdomu“) kurie buvę atitinkamai mėlyni ar raudoni (kiti jau tiektos), mintijo šitaip:
atsieit, mėlyniesiems sparnams nybelungo su alinamomis rožėmis susidėjus, o tikrai žaliam lapeliui tik prisidėjus (o gal tik aiškioje vietoje, netyčia prilipus , rastai* link raisto ot kad tu kur ridensis.
Pirmoje su antra eilėse skubiai kirsti 2 (du) kartus, būtinai pirmas iš dešinės, paskui vicepirmas su nevisai trečiu ir gal nevisai ketvirtu -iš kairės (pagal raugo rangą).
Etikos mažumai, romiai parimusiai ant kranto, galimai labai tikėtina, įtiks poplūdžio pasroviui nešamos skiedros, kurias galimai palaikins buvusių tvarkingų pjuvenų teisingomis puvenomis.

rąstas*-vieningas teisingos daugumos tvarkingo kompromiso matas, netikrųjų žaliųjų ir taip vadinamų patriotų kabutėse ir dar kelių, savaime kaipmat suprantama- netikrų, tikro melo kompromatu vadintinas.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 9

Atsakyti

stasys 2018 balandžio 11d., 17:1778.62.21.177
Medziu KEITIMAS plinta visoje salyje. Nauji parvezami is Olandijos mokant po penkis, sesis simtus euru. Akivaizdu, kad nuo tokiu medziu byra ne tik lapai.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 5

Atsakyti

tauuragiske 2018 balandžio 12d., 07:1678.61.178.90
saugokit savo miesto zaluma- sirdis dziaugiasi atvaziavus. Taurageje viska baigia iskirsti, liko keli medziai, ir tie patys taip nugeneti, kad sirdi skauda. O buvo toks zalias ir jaukus miestas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 5

Atsakyti

Def 2018 balandžio 12d., 08:3684.15.191.36
Miestą tvarkyti yra būtina. Kas per daug – (medžiai, past.), tas nesveika. Beje, jau greit komisija pereis ir nustatys visus papuvusius medžius. Jie eina, mačiau, per visą miesto centrą, kur yra sužymėti meďžiai. Tokie medžiai turi ir privalo būti šalinami be jokių kalbų. Prieš kelis metus medis per vėtrą užmušė moterį. Mes to, šilutiškiai, dar neužmiršom. Ir genėti būtina. Ar kas matė, per pastarupsius metus, kad centrinėje gatvėje būtų kas nors rimčiau daroma? Tai va.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 7

Atsakyti

neprastas Rąsto kamanose kompromisas 2018 balandžio 12d., 08:595.20.107.167

Savų valdos tikras šeimininkas šia ir dabar ieško patyrusio dientisto.
(https://www.silute.lt/go.php/lit/Silutes-rajono-savivaldybes-visuomenes-sveikatos-biurui–reikalingas-dietistas-/5081/4)

Benkunsko skubiai „CITO“ nutrauktoje rentgenogramos panoramoje pirmoje eilėje kapliai, iltys, toliau kandžiai su krūmais, o galop net nuprotėję užuominos taiklios, kruopščiai, kiaulės akių lygyje aprašyti tvarkingai, kaip priklauso, prevenciškai pasikasant.
(Žinia, nuo pabėgių, įkandin Skverelio nuo Tilžės, atrieda atidunda juodasis autobusas iš dar juodesnių judesių parko jau nebeprevenciškai, ne palei simpatijos akių rainelės tonus ar, po šimts, lytinės daug/maž priklausomybės su skubiais apsikeitimais monus su aktų pozicijų norais neabeatitikančiais potencialių galimybių, o, bet, tačiau, stt tomus tirsiantis žvaliai apsidirbančių palei žaliuosius išmatavimus imunitetą.)
Skubiai, kol „Tas“ ir vėl glėbiu neapkabino briketais, rąstas Trečioko lygos zadanijų išganymo kelias.
Pradėti juodint be meilės dar Kytros merginų, paskui drėgnų tamsoj drevių specylistų, čia ir dab‘arboristo
(bormašinės mašinisto), dabartės exspiritisto, išklibinti viešai tampomi gatvėj, absurdo tapo spektaklio statistai.
Raus ! Nach donner vieter, r.us…raaus ! !
Schnell ! ! !
Baum ist alle kaput…
(Be suomiško Kirvio ar hugsvarnos (a.m.V, neapsiverčia liežuvis tiesiai H raidę pradėm makabriškai dėti).
Palei Šlubo Vokiečio įveiklintą tartį, jokių Servilių kirpėjų, jokių šukuosenos pakėlimų iki Dovido Roberto Josepho Beckham‘o karčių, genėjimo gedėjimo ar gėdijimosi kančių, jokių stringų, tegu rūpestingų, gydymo žemų procedūrinių dūrų atodūsių neteks patirti.
(O niekas, aneiničniekas, nei prie „To“ vieneto nuliai, nei pats ponas pilnas mėnulis, Tikro Melo čia ir dabar nebedrįs nė per bėgius įtarti…)

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą