Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Rusniškiams tai patiks

Publikuota: 2018 kovo 13 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Pakalnės atšakos Rusnaitės žiotyse vasarą. Šilutės valdžia nori išvalyti jose susikaupusius nešmenis. i(www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Pakalnės atšakos Rusnaitės žiotyse vasarą. Šilutės valdžia nori išvalyti jose susikaupusius nešmenis. i(www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės valdžia imasi iniciatyvos keisti Nemuno priešakinės deltos gamtinio rezervato ribas, kad atsivertų galimybė valyti Pakalnės ir Rusnaitės upes, tuo pačiu palengvinant išplaukimą laivais į Kuršių marias trumpiausiu keliu.

Šilutės rajono savivaldybė prisiėmė pareigą parengti Nemuno deltos regioninio parko ir jo zonų ribų bei tvarkymo planų koregavimo planavimo darbų programą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Esą taip buvo nuspręsta pasitarus su Aplinkos ministerijos ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vadovybe.

Anot mero Vytauto Laurinaičio, bus keičiamos Nemuno priešakinės deltos gamtinio rezervato ribos, išimant iš rezervato Pakalnės upės atšakos Rusnaitės žiotis. Išvalius jose susikaupusius nešmenis, pramoginiams ir žvejybos laivams atsivers galimybė išplaukti iš Rusnės į Kuršių marias trumpiausiu keliu.

Apie tai kalbėta šiandien, kovo 13 d., savivaldybės vadovų surengtoje spaudos konferencijoje.

Planavimo dokumentų rengimas gali užtrukti ne vieną mėnesį – mero manymu, mažiausiai pusę metų – ir kainuos 5-6 tūkst. eurų.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis taip pat informavo apie planus išvalyti Tenenio ir Leitės upes. Esą tuomet pagerėtų šių upių vandens nutekėjimas, mažiau jo per potvynius išsilietų į pievas.

2 skaitytojų komentarai
patriotas 2018 kovo 14d., 05:535.20.104.247

ku anksciau buvo musu didziazmogiai? net minties neturejo ar nekalbejo,kad reikia valyti upes.Greiciausiai cia kilo mintis po to kai atsirDO visi leidimai estakados statybai.Nutruks vienas pinigu tekimo saltinis,reikia ieskoti kito.TENENIO upe tai atrodo apgailetinai.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 3

Atsakyti

Ten N jų- 2018 kovo 14d., 12:165.20.107.167

melo tvarkos vijūnų ir teisybės nėgių kaip galų rusenančioj Kamoj ten, taip ir anų masalų dabarčiuojančioj Gėgėj.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą