Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Savarankiški kandidatai traukė rinkimų numerius

Publikuota: 2011 sausio 26 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2011

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Trečiadienį Šilutės rajono rinkimų apygardos komisijos būstinėje, savivaldybėje, savarankiški kandidatai į rajono tarybą per vasario 27 d. įvyksiančius rinkimus burtais išsiaiškino savo rinkimų numerius.

Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas ištraukė numerį 133, pedagogas Stasys Blinkevičius – 120, medikė, Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Regina Kulpienė – Jaunienė – 80, o teisininkas Tomas Leščinskas – 92.

R. Kulpienė – Jaunienė, paklausta, ar tiki skaičių magija, sakė, kad skaičiai 8 ir 2 ją lydi visą gyvenimą, todėl ir jos ištrauktasis rinkimų numeris turėtų nešti sėkmę.

Tuo tarpu į tarybos narius savarankiškai kandidatuojantys vyrai tvirtino, kad rinkimų numerių nesureikšmina.

24 skaitytojų komentarai
Šilutiškis 2011 sausio 26d., 18:2878.59.48.74
Džiugu dėl šių nepriklausomų kandidatų, visiems linkiu sėkmės. O svarbiausia likti nepriklausomiems ir tie, kurie pateks į tarybą- atsakingai, sąžiningai dirbti. Sėkmės.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 4

Atsakyti

Vietinis 2011 sausio 26d., 21:4478.59.48.74
Aš taip pat palinkėsiu visiems išvadintiems kandidatams sėkmės, graži nuotrauka, protingi žmonės, tikrai turime palaikyti juos. Tačiau širdis linksta gerb. K.Andrijausko pusėn, linkiu šiam žmogui didelės stiprybės ir tik iki finalo.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 8

Atsakyti

Stasys 2011 sausio 26d., 22:2678.59.58.27
Džiaugiuosi, kad esu vienas iš savarankiškai išsikėlusių kandidatų į Šilutės rajono Tarybą. Linkiu sau ir bendraminčiams išlaikyti tą poziciją, kurią turėjome priimdami sprendimą kandidatuoti į Šilutės rajono Tarybą. Dėkoju už pagalbą renkant rinkėjų pasitikėjimo parašus: Eugenijui, Birutei, Laimai, Romui, Vaclovai, Vytautui, Irinai, Nijolei, Alvydui, Aidui. .
Stasys

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 11 Thumb down 13

Atsakyti

trečia akis 2011 sausio 27d., 19:2878.61.76.156

Kodėl niekas nepasako tiesos? Visi šie išsikėlę save kandidatai, jeigu jie bus išrinkti, taps – nuliais. Visi 4 tikisi tapti,,auksiniais balsais” . Ir už prisijungimą prie konkuruojančių į valdančiąją daugumą ,jiems būtų dosniai atlyginta. Populiariausia forma, postai jiems ar jų artimiesiems. Kulpienė tame turi pranašumą , patirtį šiuose reikaluose.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 10

Atsakyti

aklas 2011 sausio 27d., 21:07188.69.224.112
kas paneigtų, kad ir Kulpienė, jei ją išriktų, eitų ten kur jai, ar jos vyrui pasiūlytų šiltą vietele, pvz. švietimo skyriaus vedėjo postas mainais į paramą valdantiesiems.
Andrijauskas turi bendrą žaliavos įmonę su šilumos tinklais.
Tad ir vėl, kas pasiūlys garantuotą kontraktą iš jo įmonės pirkti žaliavą, tas ir valdys šį “nepriklausomą” kandidatą.
Abu garantuoti daugumos pėstininkai

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 11 Thumb down 12

Atsakyti

ponia 2011 vasario 10d., 16:0284.15.177.240

visiskai sutinku su jumis.
Gaila, kad dauguma zmoniu istikruju akli.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Apie savarankiškumą 2011 sausio 27d., 23:1788.119.4.198
Nr.133 žemdirbių žinovas, tačiau nepriklausomas kol nesusiformavo valžia, nes jam būtina, kad pirktu jo įmonės šieno granules “Šilutės šilumos tinklai”, tad jis jau garantuotai priklausomas nuo valdžios daugumos.
Nr.120 buvęs bolševikas, tarnybų žmogus, o šių tarnybų žmonių “buvusių” nebūna kaip sako Putinėlis.
Nr.80 jau nepriklausoma nuo kontrabandinės partijos, vargu bau ar buvo priklausoma, bet Jaunikiu reikia pasirūpinti, čia politinių “savarankiškumų” nebūna, yra ir patirtis..
Nr.92 nepriklausomas advokatas- ar ne juokingai skamba, taip gyvenime nebūna, advokatas visuomet priklauso tam, kas jam daugiausia moka…
Taigi, turėsim keturis “savarankiškai nepriklausomus” valdančiosios daugumos deputatus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 10

Atsakyti

pasipiktinęs šilutiškis 2011 sausio 28d., 20:0094.244.78.37
Aš nesuprantu, politikai jūs didieji, galime tik džiaugtis šiais nepriklausomais kandidatais, gaila, kad jų tik keturi, kas lėmė tai? baimė, nusivylimas. ? Žinoma, apatiškumas, šaukiame blogai gyventi,, tai kodėl pasiduodame tiems, kurie mus nuvylė,? m? tai ar mes turėsime tokiu mąstymu gerą valdžia? žinoma ne. Tikiu, kad jeigu nepriklausomų kandidatų būtų buvę daugiau, tai būtų smūgis ir mūsų oligarchams visiems, kokie iš jų oligarchai net netinka juos taip vadinti, tik tenka pagirti, kad moka vogti, moka, vo čia tai menas yr. Jeigu būtų buvę daugiau šių kandidatų, tada būtų buvę kur kas lengviau, mest visą rajono valdžią reikia, nei vienas gero nepadarė. Pažiūrėkit į šiuos kandidatus, aš jiems dešinę galiu paspausti, o Andrijauskas, Dieve, saugok šį žmogų, jis tarsi 5 kandidatus atstovautų viename. Man pikta kad mirga antraščių ūkis, ūkis, štai ir apie žaliavą pradėjo kalbėti, jūs negalvokit , kad jis paprastas žmogus, jis ne eilinis, seniai gerb. Andrijauskai, galėjote būti taryboje, šis žmogus ne tik ūkį atstovauja, jis atstovauja verslo interesus, ką , pasakysit, kad ūkis ne verslas, po galais, kas mus išlaiko, sakysit ne ūkininkai? save vadinam verslo žmonėmis, išprususiais, kokie mes verslininkai, jei nesugebame išnaudoti savo žaliavų, savo produkcijos… ką mes valgome, kas šiandiena pateikiama parduotuvėse.. apsileidimas. Man gėda net skaityti visus šiuo komentarus, jau partijos pradeda savo spaudimą kelti, visiems, nepriklausomiems kandidatams linkiu sėkmės, nepasiduoti, tiki jumis, nes beliko tik jumis ir pasitikėti,.. daugiau nebėra kuo..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 5

Atsakyti

zinutė skirta savarankiskumo sakytojui: 2011 sausio 28d., 20:1794.244.78.37
133- Nepainiokit asmeninių imonės ineteresu, šis žmogus dar nieko blogo nėra padaręs, ar gerb. K.Andrijauskas eina vien tam, kad garsintų Pamario žieda, nemanau, del garbės, ? kam jam ta garbė, kokia čia garbė, kai politika žemės dulkė, eina tam, kad bent kažkas pagerėtu versle… o ne pagerėtų vagims, jis seniai galėjo sudaryti sutartis su kuo norėjo… tad nebezdėkit oponentai, nervai, ane, nervai, nervuoja tas Andrijauskas, nervuoja, sumąstė jis čia ateiti, ane? ne pačiu laiku, tai daug esat pridirbę,vadinasi, vat jums bus, kai ateis Andrijauskas, prisimenu aš jį, kaip jo neprisiminsi, jis pro pirštus nieko nepraleis, manot, kad palenksit į savo pusę, mh, o jis nieko nebijo, zmogus visko matęs, politika jis išmano,
120- kas per panika, ka sis zmogus padarė, neturit ko varyti, ir te sugalvojat tik Putinėlius mėtyt, tad geriau išvis nekomentuokit, užuot purvą drėbę ant šio žmogaus.
80- Kulpienė, nebūtų atsiskyrusi, vadinasi, kažkas, yra, “užkniso juodai” kaip sakant. Partijos nariai bėga iš vienos partijos į kitą, tai ji labai protingai pasiėlgę, išeidama ir eidama nepriklausoma, o kam jai nervus gadintis, atsibodo, mato kokia padėtis jos buvusioje partijoje.. pasišiuklino.. tai kam jai joje buti, jei neina normaliai ją atstovauti. Nekiškit čia Jauniaus, tik ir žemint kitus, gėdos turėkit. Ji kaip medikė labai gera, politikė taip pat, dar viena rakštis, kaip Andrijauskas valdžios nebrendyloms, oj, turėsit pasinervint, sudėkit Kulpienę, Andrijauską, tu stipraus būdo žmonės, jei suvienytų jėgas, neblogai būtų , nežinau.
92- nieko daug negaliu pasakyti, bet ir blogo nerasysiu, neblogas jis zmogus, reikia , kad išmanytų tokia sistema, išviešintų visus vagis, va Laužiko, Pozingio kėdės dreba, dreba, o gal ne dreba? visus jau nupirko, ? Jakas atplauks, sakys visi pas mane, postus išdalinsiu, tik meru jūs mane išrinkit.
Nepasiduokit, nepriklausomi, jei jau taip vadiname jus, tai nenuvilkit mūsų lūkesčių, gaila man jūsų, nes turit visą šį Š skaityti, bet ką padarysi, juk žinojote, kur einate, tik žinokit, tie, kas nori tvarkos, kas dar tiki, palaikys jus, sėkmės Šilutiškiai,

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 4

Atsakyti

pasimėgavimas 2011 sausio 28d., 20:5994.244.78.37
Pritariu šiems dviems komentatoriams, įdomu būtų pamatyti, kas gautųsi, jei sudėtume Andrijauską ir Kulpienę, jie stiprūs žmonės. ;D tik ar sutartų būdami kartu ? Bet patiko mintis apie rakštis, nes tai akivaizdu. Tik pagalvokit, jei būtų jų daugiau, subruzdėtų visa valdžia, jau ir taip jiems neramu turi būti, kad čia 4 atsirado nepriklausomieji, nervai turi per kraštus lietis. Taip pat pritariu pasakymui apie dabartinius nebrendylas politikus, tai parodo jų elgesys, greičiau tie rinkimai ateitų, bet žinot, norim juos matyti, bet partijos pasirūpins, kad jų nariai išeitų, o ko mes norim, už ka balsuojam, liktų it musę kandę. Bus ir vėl perkami balsai, ir nebus tvarkos.. ir to, ko norim, vargu, ar matysim. Ir svesim 500meti laimingi, sotūs, tik tuščiu kažkaip skrandžiu.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 4

Atsakyti

Patinka 2011 sausio 28d., 21:5678.61.57.176
Puikūs komentarai. Tereikia įsiskaityti. Kitavertus yra ir nedidelė tikimybė jog klystam. Bet labai, labai nedidelė.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

kaifas 2011 sausio 29d., 08:1685.206.87.61
Su kuo bedietum ta Kulpiene gausis bardakas

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 6

Atsakyti

juokas 2011 sausio 29d., 09:2394.244.78.37
Jūs tik pažiūrėkit iki ko mes nuėjome, kaip žemai puolėme, dėl kažkokių tai rinkimu, mažmožiai, kalbam šitaip apie žmones, nedėkingieji, į save pasižiūrėkit, reikia tik džiaugtis, kad dar atsiranda drąsių žmonių, kurie pasiryžta skirti savo laiką, nervus šiam purvinam darbui. Reikia ir sugebėti, žinoti, kokio pavydo turi būti žmogus, kad šitaip apie juos drebia purvą, visus juos žinau, visus juos vienodai palaikau, nes visi verti buti taryboje, ir ne verti, o privalo būti. Juokingiausia, kad visa kova ir drąsa pasižymi rašant komentarą, arba spausti” like” comment, or not ” like” ir čia politika? tiek te sugebate.? per tiek metų ir nesugebėjote gero padaryti nieko, nors padarėte, daug Šilutė prasiskolino, daug Šilutei skyrė pinigėliu, iš visų mokesčių mokėtojų kišenių, o valdžia juos paskirstė taip, kad mes jų net nepajutome, kur nukeliavo, o va jie pajuto: linksmi, sotūs, pasitenkinę, naujos mašinos, namukai, ateitis garantuota, banditai, o ne politikai. Sėkmės, nepartiniai, ir nelyskit ten, kur jus galėtų sugadinti, išsaugokit žmogiškumą, kurio valdžioje nebeliko.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 3

Atsakyti

aha 2011 sausio 29d., 10:1478.59.60.250

Taip, visi pilni emocijų,tačiau niekas nesigilina kas ir kur. Pavyzdžiui Andrijauskas valdo Pamario Žiedą, į kurį buvęs meras Jakas sudėjo viso rajono ūkininkams skirtas lėšas, ir dabar tame kooperatyve berods Jako yra didžiausias pajus. Taigi Nenoriu labai peikti Andrijausko, bet apie Jo sąsajas ir nelabai skaidrią veiklą reikėtų žinoti visiems. Manau kad tai slaptas rubikono agentas.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 10

Atsakyti

Raimondas Plikšnys 2011 sausio 29d., 12:08188.69.224.245
Įdomu skaityti aktyvių piliečių komentarus, tad norisi ir savo pasakyti.
Džiugu kai žmonės turi palaikymą ir sveikinu juos. Tam reikia drasos. Tik vienas taryboje ne karys. Galima aišku kovoti su sitema ir būti amžinai opozicijoje, bet tiesa ta, kad sprendimai priimami tik daugumos persvara, o Taryboje 27 asmenys. Tad lig šiol gera idėja ar pasiūlymas buvo priimtas tik todėl , kad esi daugumoj…Viskas priklauso nuo asmenybių. Stiprus ir garbingas žmogus visada sugebės atsispirti spaudimui ir manipuliavimui, gins visuomenės interesus. Tikiu, kad bus geriau, bet nemanau, kad jei esi nepartinis, tai automatiškai – vertybė, yra padorių žmonių bet kuriame partijų saraše.
Su pagarba savarankiškai išsikėlusiems kandidatams ir tiems, kurie paspaus “raudoną”.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

kaifas 2011 sausio 29d., 14:4785.206.87.61

Skaitant kai kurius komentarus jauciasi “nepriklausomi”sindromai

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

ahai. 2011 sausio 29d., 18:0094.244.78.37
Galėtų čia pasisakyti pats gerb. Andrijauskas, bet nemanau, kad jis skaito visus šiuos komentarus, ir nekreipia dėmesio, jam tas Jakas tūkstantį kartų buvo prikaišiotas, tik gerb. Andrijauskas po laiko sužinojo, koks iš tiesų jis žmogus… Tik man pasakykit, o kas nebuvo susidėjęs su šiuo žmogumi, kas? pažadų maišelis jis, tik ir trokšta kaip postą sau susigražinti. Visi šio kooperatyvo nariai žino, kad Jakas tuščia vieta.. kas prakalbo apie pajų, tik ne jums žinoti, man įdomu, ar esat narys jo, nes nekalbėtumėt tada šitaip. Kaip sakoma, jei nežinai, tai geriau ir neskelbk. baikit tą Jaką jam prikaišioti, jis greičiau atnešė tik bėdos, problemų nei naudos, kiek jau jis padarė, sklido gandai , kad Jakas įkūrė., ka jis įkūrė, priešingai, o kiek Andrijauskas dirba tai niekas nemato ir neįvertina, kiek žmogus savo lėšų visur kiša. ir stengiasi kiek įmanoma sąžiningai verstis. Kęstuti, laikykitės, jau prasideda, nekreipkit dėmesio ir išlikit garbingu žmogumi, kas pažįsta jus, tie ir žino, koks jūs. Čia beprasmiška ką nors ir komentuoti, priešrinkiminis sindromas prasideda partijoms.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 3

Atsakyti

kooperatyvo narys p. Jonas 2011 sausio 29d., 20:5894.244.78.37
Jūs mažmogiai ar tik Rubikonas ir te sisvajoja jūsų tuščiose galvelėse, kad šitiek pagiežos ponui Andrijauskui teturit. Aš pats esu to kooperatyvo narys ir puikiai žinau kaip ten yra su tuo kooperatyvu. Mielieji, jis niekaip nėra susaistytas su rubikonu ir niekada nebus ir nejau jūs papraščiausiai neturit ką veikti? O kas liečia poną Jaką, senai jis tame kooperatyve nebėra ir neturi nei vienos akcijos, o kad varo, kad kooperatyvas ištuštino ūkininkų atsargas yra jūsų prasimanymai ir “juodųjų technologijų” darbas. Mes bendrame akcininkų susirinkime, buvome apsisprendę, kad nė vieno lito neprašome iš Kaimo rėmimo fondo. O apie šią istoriją spauda mirgėte mirgėjo, kooperatyvo veikla yra sąžininga ir prašau čia nepainioti to ko nereikia.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 4

Atsakyti

P Jonui 2011 sausio 30d., 13:0778.59.60.250

Geriau netrink ir nemeluok . Tais metais kai buvo perkami traktoriai visos lėšos, kurios buvo skiriamos visų rajono ūkininkų paramai nuplaukė būtent į to kooperatyvo sąskaitą, Tuo metu rajono meru buvo Jakas ir sekančiose rinkimuose visi kooperatyvo nariai kaip mūras agitavo balsuoti tik už jų geradarį Jaką. Žina, koperatyvo akcininkai nėra skelbiami, todėl gal būt paties Jako pavardės ten nėra, bet jį vis tiek kas nors atstovauja. Jei taip viską žinai, detaliai išdėstyk istoriją kur pradingo Jako turėtos akcijos. Patikrinsime ir, jei tai yra netiesa, atsiprašysime.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 10

Atsakyti

ponia 2011 vasario 2d., 22:4484.15.180.207

deja, deja, vis kartojasi musu klaidos ir žemas mentalitetas: į politiką turi būti renkami TIK EKONOMIKĄ, VADYBĄ BEI POLITIKOS MOKSLUS BAIGĘ ŽMONĖS, o ne pinigų ištroškę žmogeliukai… LIŪDNA

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

poniai 2011 vasario 4d., 07:1894.244.78.37

zinot, brangioji, ponia, tu gali buti baigęs siuos mokslus, bet jei galvoje nulis, arba baigta su pinigiukais.. tai irgi nieko gera. Pasižiūrėkt apskritai į dabartinę situaciją su moklu.. liūdna,

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 3

Atsakyti

ponia 2011 vasario 10d., 15:5884.15.177.240

sutinku, net ir tarp baigusiuju siuos mokslus pasitaiko asmenu, kuriu galvose nulis, bet tarp tu kurie isvis neragave mokslo, t.y.minimaliai neturintys net bakalauro laipsnio, tu zmoniu galvose svilpauja vejai, nes jie net nebande mokytis.
kaip suprantu uz kazkuri kandidata balsuosite arba pats(pati) juo esate, todel reiskiate nepasitenkinima, nes jusu kandidatas ne tik kad nebaiges jokios aukstojo universitetinio mokslo sakos, o ka jau kalbeti apie konkreciai mano paminetas,t.y.EKONOMIKĄ, VADYBĄ BEI POLITIKOS MOKSLUS.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

tipo 2011 vasario 10d., 20:0678.59.72.77
baluokime už darbiečių bakalaurus…….ačių,ne.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

ponia 2011 vasario 11d., 10:2484.15.181.186

tai jus jei jau lietuviskais spaudos zenklais rasote, tai turiu pastaba:) zodis ačiū rasomas ne su ų, o ū ilgaja:D

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą