Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Teismas: Pavilonis – kaltas

Publikuota: 2017 gruodžio 19 Kategorija: Aktualijos, Atpildas, Teisėtvarka, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Skrydis automobiliu per pylimą ir kiaurai tvorą Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariui „tvarkiečiui“ Vaidui Paviloniui atsirūgo 1250 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones praradimu trejiems metams.

Tokį sprendimą priėmė Šilutės rajono apylinkės teismas (teisėja Dalia Zimantienė), išnagrinėjęs V. Pavilonio padarytų administracinių nusižengimų bylą.

Apie V. Pavilonį ištikusią nesėkmę Šilutės mažųjų laivų uoste šių metų rugsėjo 22 d. „Šilutės ETA Žinios“ rašė str. „15min.lt: Vaidas Pavilonis – policijos akiratyje“.
Taip pat „Skrydis per pylimą, kiaurai tvorą, į kitą tvorą…“

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas
V. Pavilonis pripažintas kaltu padarius administracinius nusižengimus, numatytus Administracinių nusižengimų kodekso (toliau – ANK) 423 straipsnio 3 dalyje („Neblaivių (nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) arba apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenų, taip pat vengusių neblaivumo ar apsvaigimo patikrinimo arba alkoholį, narkotines, psichotropines ar kitas psichiką veikiančias medžiagas vartojusių po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas, kuris lėmė kitiems asmenims priklausančių transporto priemonių, krovinių, kelių, kelio ir kitų įrenginių arba kito turto sugadinimą (apgadinimą)“) ir ANK 426 straipsnio 1 dalyje („Pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles, kai padaryta žala neviršija penkiolikos bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių“).
Pagal ANK 423 str. 3 d. V. Paviloniui paskirta 1250 Eur bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu trejiems metams.
Pagal ANK 426 str. 1 d. – 700 Eur bauda.
Galutinė nuobauda – 1250 Eur baudą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu trejiems metams.
Šis nutarimas per 20 kalendorinių dienų nuo jo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti apeliaciniu skundu skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui, skundą paduodant per Šilutės rajono apylinkės teismą.

3 skaitytojų komentarai
Anevas 2017 gruodžio 19d., 18:0978.62.26.1

Na kas ta bauda 1250 ,na bet kiek priputė kai už šildymą 500 000lit permokėjo,visi moka?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

klausimas 2017 gruodžio 19d., 21:245.20.114.163

o tau anevai neatsibodo bambeti . Vis blogai ir blogai….

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Atsakymas 2017 gruodžio 20d., 07:0984.15.145.11

Pastaba iš šono – čia tikrai nėra nieko gero! O noras užčiaupti Anevą reiškia ne ką kitą, o valdžiažmogių nebaudžiamumo įteisinimą. Prisigėrei – ir būk savo vietoje. Ko ant bačkos lipi? Savo kvailumo parodyti? Absurdas.Dar kvailiau sėsti už vairo. Bet gal bus pamoka, skaudi pamoka, gerai , kad niekas nesužalotas…

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą