Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vanduo grįžta

Publikuota: 2017 gruodžio 04 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Kelyje į Rusnę - 9 cm vandens. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Kelyje į Rusnę - 9 cm vandens. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Vandens lygis kelyje iš Šilutės į Rusnę (apsemtas 397 metrų ruožas) pakilo iki 12 cm (11 val.).
Eismas leidžiamas, praneša portalas eismoinfo.lt.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Hidrologinės prognozės

3 skaitytojų komentarai
Def 2017 gruodžio 4d., 13:4884.15.191.21

Negi nėra įdėta naujienų iš 29 Šilutės savivaldybės posėdžio, kur svarstomi Šilutei svarbūs klausimai, o tarp jų autobusų parko, stoties ir prekybos centro jungtinė sutartis su ‘Projestos projejektais”? Ir kokie atsakymai dėl užteršto grunto? Ką veikia “Šilutės eta” žurnalistas… belieka tik atvirai pradėti piktintis ir kritikuoti žiniasklaidą, kuri neatlieka savo darbo, nepateikia informacijos!

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

re 2017 gruodžio 4d., 15:2478.62.28.124

Kada bus įdėta informacija apie Šilutės autobusų parko statybas, ir kur yra 29 posėdžio informacija “Šilutės eta žiniose”?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

re 2017 gruodžio 4d., 19:5378.62.28.124

1. SUTARTIES TIKSLAI
1.1. Ši sutartis sudaroma siekiant abipusės naudos abiem Partneriams ir socialinės naudos Šilutės rajonui bei jo bendruomenei, panaudojant abiejų Partnerių padėtį, išteklius, teises, žinias, kvalifikaciją, patirtį, sugebėjimus, darbo jėgą ir darbo išteklius, laikantis teisės aktų reikalavimų vykdyti šia sutartimi sulygtą bendrą veiklą (bendros veiklos dalį), nustatyti jungtinės veiklos rezultatų pasiskirstymo tarp Partnerių bei bendrųjų reikalų tvarkymo ypatumus.
1.2. Šia sutartimi abu Partneriai sutelkia abiejų Partnerių galimybes ir resursus siekiant pastatyti modernius infrastruktūros bei komercijos objektus – Naują autobusų parką Žemės sklype 3, Stotį ir Centrą Senojo autobusų parko vietoje Žemės sklype 1, atitinkančius šiuolaikinius tokio pobūdžio objektams keliamus reikalavimus bei miesto (rajono) gyventojų bei svečių poreikius. Pastarasis tikslas pasiekiamas, parengiant teisės aktų bei šioje sutartyje numatytus planavimo dokumentus (jeigu tai yra būtina, remiantis galiojančiais teritorijų planavimo dokumentais bei teisės aktais), suprojektuojant ir pastatant šiame punkte minėtus objektus, LR teisės aktų nustatyta tvarka.
1.3. Abu Partneriai, sudarant ir vykdant šią sutartį, siekia, kad jų interesai atitiktų Šilutės rajono (jo gyventojų) interesus.

2. SUTARTIES DALYKAS
2.1. Ši sutartis nustato Partnerių teises, pareigas ir Partnerių įnašus į bendrąją veiklą, bendros veiklos vykdymo tvarką, bendros veiklos rezultatų padalinimą bei šalių atsakomybę.
2.2. Šia sutartimi abu Partneriai kooperuodami savo turtą, daiktines ir kitas teises, darbą, dalykinę reputaciją ir žinias įsipareigoja vykdyti Projektą ir pastatyti Kompleksą.
2.3. Šia sutartimi Bendrovė, po tinkamo Projekto I etapo įgyvendinimo, įsipareigoja suteikti Vystytojui išskirtinę teisę pritraukti privačias investicijas Projektui vykdyti bei, savarankiškai ar
6 iš 13
pasitelkus kitus asmenis, suprojektuoti, t.y. parengti visą Komplekso ir Naujo autobusų parko statyboms būtiną projektinę dokumentaciją, o Vystytojas įsipareigoja šios sutarties ir teisės aktų nustatyta tvarka šią teisę realizuoti ir savo lėšomis pastatyti Kompleksą ir Naują autobusų parką.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą