Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pamaryje pūga šokdina kelių valytojus

Publikuota: 2010 sausio 28 Kategorija: Aktualijos, Rajone

L. Mockaus nuotr.L. Mockaus nuotr.

Trečiadienio pavakarę Vakarų Lietuvoje įsismarkavęs žiemos suktinis dar nesiruošia trauktis.

VĮ “Klaipėdos regiono keliai” Šilutės kelių tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas informavo “Šilutės ETA žinias”, kad šiandien į kovą su pusnimis keliuose jo vyrai pakilo apie pusę trečios ryto. Nors buvo prisnigta ne itin gausiai – nuo 5 iki 7 cm, vietomis kiek daugiau, – tačiau to užteko, kad nuo praeito vakaro po kraštą siautėjanti pūga užverstų kelius sniegu.

Pasak A. Jakubausko, daugiausiai rūpesčių sniego suktinis buvo pridaręs kelyje iš Švėkšnos į Veiviržėnus – kelio dalis arčiau Švėkšnos buvo visiškai užpustyta.

Šiuo metu, Šilutės kelių tarnybos viršininko teigimu, visi rajono keliai išvažiuojami.

“Visi krašto keliai apvalyti, jie barstomi mišiniu, – telefonu sakė A. Jakubauskas. – Rajoninių kelių dar nevalėme, bet ir juose padėtis pakenčiama. Pranešimų apie neišvažiuojamus kelius kol kas negavome. Tačiau esant reikalui vyksime valyti ir rajoninių kelių. Technikos ir darbo jėgos dar turime”.

Lietuvos automobilių kelių direkcija praneša, kad sninga ir pusto visoje Lietuvoje. Eismo sąlygos sudėtingos. Pagrindinių kelių dangos įvairios: atvirose vietose švarios ir sausos, miškuose ar užuovėjose padengtas sniegu, yra sniego liežuvių. Slidu.

Blogiausios eismo sąlygos Klaipėdos, Tauragės ir Marijampolės apskrityse. Klaipėdos rajone vietomis stebima lijundra, keliai slidūs. Kretingos ir Šilutės rajonuose iki 20 proc. kelių yra sunkiau išvažiuojami. Tauragės apskrityje Tauragės rajone tokių kelių yra iki 30 proc., o Šilalės rajone apsunkintai išvažiuojami beveik visi rajoniniai keliai.

Dėl pūgos ir transporto priemonių nuo važiuojamosios dalies keliamo sniego keliuose žymiai pablogėjęs matomumas, vietomis beveik nieko nesimato. Todėl vairuotojams derėtų būti itin atsargiems ir be reikalo nelenktyniauti.

Prognozuojama, kad pūga dar siautės iki penktadienio pavakarės.

Rašyti komentarą