Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžia nusilenkė geriausiems (sąrašas pridedamas, nuotr.)

Publikuota: 2017 birželio 06 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Aukštų laimėjimų moksle, mene ir sporte pasiekusiems Šilutės rajono mokiniams ir jų mokytojams įteiktos padėkos ir dovanos.

Renginys arba mokinių meno, mokslo ir sporto pasiekimų šventė vyko šį antradienį Šilutės rajono savivaldybėje. Mokinių, jų tėvelių ir mokytojų susirinko tiek daug, kad, anot savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio, kitąmet jau reikės galvoti apie renginio perkėlimą į Hugo Šojaus dvaro konferencijų centrą.

Ši mokinių meno, mokslo ir sporto pasiekimų šventė buvo jau dešimtoji.

Koncertavo jaunieji atlikėjai iš Šilutės meno mokyklos, sveikinimo žodį tarė ir šauniausius mokinius bei jų mokytojus apdovanojo Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Bekeris ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Padėkos įteiktos:

Mokiniams:
Monikai Jauniūtei, Šilutės meno mokyklos išplėstinio ugdymo mokinei, – už laimėjimą respublikinėjė olimpiadoje bei Šilutės krašto garsinimą;
Monikai Jauniūtei, Šilutės meno mokyklos išplėstinio ugdymo mokinei;
Tadui Avižiniui, Domantui Paičiui ir Viktorui Vostrikovui (Šilutės Vydūno gimnazijos IV s klasės mokiniai) – už laimėjimą Lietuvos Junior Achievement verslo čempionate bei Šilutės krašto garsinimą:
Gerdai Šlažaitei, Šilutės Vydūno gimnazijos I e klasės mokinei ir Gretai Gudaitytei, Šilutės pirmosios gimnazijos IV c klasės mokinei, – už laimėjimą respublikiniame konkurse ir Šilutės krašto garsinimą;
Pijui Pirogovui, Šilutės meno mokyklos pradinio ugdymo 2 klasės mokiniui, – už laimėjimus tarptautiniuose meno konkursuose bei Šilutės krašto garsinimą;
Justei Vingytei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 1 klasės mokinei, Medai Siliūtei, Šilutės meno mokyklos pradinio ugdymo 3 klasės mokinei, ir Saulei Norvaišaitei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 3 klasės mokinei, – už laimėjimą tarptautiniame meno konkurse bei Šilutės krašto garsinimą;
Eimantui Jonušui, Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro 10 klasės mokiniui, Emilijai Skrodenytei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 2 klasės mokinei, Medai Stonytei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 2 klasės mokinei, Gretai Vismantaitei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 2 klasės mokinei, Indrei Montvydaitei, Šilutės meno mokyklos išplėstinio ugdymo 1 klasės mokinei, Aistei Čeponytei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 1 klasės mokinei, Dovydui Karenauskui, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 1 klasės mokiniui, Faustai Račaitei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 2 klasės mokinei, Deivinai Jašinskaitei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 3 klasės mokinei, Marijai Gutauskaitei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 4 klasės mokinei, Mortai Kaktaitei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 3 klasės mokinei, ir
Kasparui Nognius, Šilutės meno mokyklos mėgėjų ugdymo 1 klasės mokiniui, – už laimėjimą respublikos meno konkurse bei Šilutės krašto garsinimą;
Pauliui Zdanevičiui, Šilutės meno mokyklos dailės pradinio ugdymo 2 klasės mokiniui, ir Emilijai Rimkutei, Šilutės meno mokyklos dailės pradinio ugdymo 2 klasės mokinei, – už laimėjimą tarptautiniame dailės konkurse bei Šilutės krašto garsinimą;
Artūrui Hubertui Tumaičiui, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos IV klasės mokiniui, – už laimėjimą respublikos dailės konkurse bei Šilutės krašto garsinimą;
Viliui Andrijauskiui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 1 klasės mokiniui, – už laimėjimą tarptautiniame matematikos konkurse bei Šilutės krašto garsinimą;
Karolinai Stonytei, Šilutės meno mokyklos pagrindinio ugdymo 3 klasės mokinei, – už laimėjimą tarptautiniame muzikos konkurse bei Šilutės krašto garsinimą;

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Mokytojams:
Andriui Sirtautui, Šilutės meno mokyklos mokytojui metodininkui, – už labai gerą mokinio parengimą respublikinei olimpiadai;
Vaidai Galinskienei, Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai metodininkei, Astai Bendikienei, Šilutės Vydūno gimnazijos mokytojai metodininkei, Virginijai Kisielienei, Šilutės Vydūno gimnazijos mokytojai metodininkei, Angelei Alšauskienei, Šilutės meno mokyklos mokytojai metodininkei, Žilvinui Alejūnui, Šilutės meno mokyklos mokytojai, Gražvydui Railai, Šilutės meno mokyklos mokytojui ekspertui, ir Aurimui Liekiui, Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro mokytojui metodininkui, – už labai gerą mokinio(-ių) parengimą respublikiniam konkursui;
Žydrei Adomaitienei, Šilutės meno mokyklos mokytojai metodininkei, ir Liudmilai Sandrai Tunaitienei, Šilutės meno mokyklos mokytojai metodininkei, – už labai gerą mokinio parengimą tarptautiniam konkursui;
Liudmilai Kašėtienei, Šilutės meno mokyklos mokytojai ekspertei, – už labai gerą mokinių parengimą tarptautiniams meno konkursams;
Ritai Kurpeikytei, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytojai ekspertei, ir Alinai Urbonienei, Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokytojai metodininkei, – už labai gerą kolektyvo parengimą respublikos meno konkursui;
Laimai Mačijauskienei, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokytojai metodininkei, – už labai gerą komandos parengimą respublikiniam pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursui;
Linai Leikuvienei, Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojai metodininkei, Romualdui Drungilui, Šilutės pirmosios gimnazijos vyresniajam mokytojai, ir Audriui Urmulevičiui, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vyresniajam mokytojui, – už labai gerą mokinių komandų parengimą respublikinėms sportinėms varžyboms;
Živilei Skirkevičienei, Šilutės meno mokyklos mokytojai metodininkei, ir Nedai Jencienei, Šilutės meno mokyklos vyresniajai mokytojai, – už labai gerą mokinio parengimą tarptautiniam dailės konkursui;
Edmundui Naujokui, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokytojui metodininkui, – už labai gerą mokinio parengimą respublikos dailės konkursui;
Sigutei Kačinskienei, Žibų pradinės mokyklos mokytojai metodininkei, – už labai gerą mokinio parengimą respublikos matematikos konkursui;
Nijolei Būdvytienei, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytojai metodininkei, ir Astai Grigalienei, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytojai metodininkei, – už labai gerą mokinių komandos parengimą respublikos etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ konkurso varžytuvėms „Atversk tautos lobynų gelmes“;
Birutei Galinauskienei, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokytojai metodininkei, – už labai gerą mokinių komandos parengimą respublikinėms sporto varžyboms.

1 skaitytojų komentaras
Jonas 2017 birželio 6d., 22:3286.100.133.185

Taupom popierių! Nes dar tiek pat neapdovanota!

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą