Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Užsimota atgaivinti plaukiojančius turgus Kuršių mariose

Publikuota: 2017 gegužės 12 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

Norima, kad į Nidą šviežios daržovės ir žuvys būtų plukdomos laivais iš rytinio marių kranto. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Norima, kad į Nidą šviežios daržovės ir žuvys būtų plukdomos laivais iš rytinio marių kranto. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Neringos ir Šilutės rajono savivaldybių vadovai užsimojo atgaivinti senovinę tradiciją – iš rytinio Kuršių marių kranto į pusiasalį laivais plukdyti daržoves, šviežias žuvis. Svarstoma, kad šių prekių tiesiai iš laivų arba Nidos turgelyje galėtų įsigyti ir turistai, ir vietos žmonės, rašo Denisas Nikitenka str. „Kuršių mariose – plaukiojantys turgūs“ portale lzinios.lt

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Kuršių nerijoje – smėlynai, čia nėra dirbamos žemės laukų. Kuršininkai nuo seno plaukdavo į Šilutės turgų įsigyti labai derlingos Nemuno deltos ūkininkų produkcijos. Neringiškiai siūlydavo šviežių žuvų, o grįždavo pilnais laivais daržovių, šieno. Norime prikelti gražią dviejų krantų puoselėtą tradiciją“, – „Lietuvos žinioms“ sakė Neringos meras Darius Jasaitis.

Jis jau susitiko su Šilutės rajono vadovu Vytautu Laurinaičiu ir aptarė šią idėją. Artimiausiu metu sumanymas bus pristatytas ūkininkams ir verslininkams.

Daugiau: lzinios.lt: „Kuršių mariose – plaukiojantys turgūs“

Rašyti komentarą