Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Indriuška triumfuoja

Publikuota: 2017 gegužės 11 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Meras privirė, o srėbti teks Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centrui.

Liutauro Indriuškos atšaukimą iš Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – PSPC) direktoriaus pareigų Klaipėdos apygardos teismas pripažino neteisėtu.

L. Indriušką iš Šilutės PSPC direktoriaus pareigų praeitų metų lapkričio 14 d. savo potvarkiu atšaukė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. „Šilutės ETA Žinios“ apie tai rašė 2016 m. lapkričio 14 d. str. „Meras PSPC vadovui: sveikas sugrįžęs ir sudie“.

Tačiau mero potvarkyje nebuvo nurodyta jokių L. Indriuškos atšaukimo iš Šilutės PSPC direktoriaus pareigų motyvų. Todėl pastarasis kreipėsi į Šilutės rajono apylinkės teismą.

Bet tuokart Temidė (teisėjas Vaclovas Jurjonas) buvo negailestinga ir L. Indriuškos ieškinį atmetė. „Šilutės ETA žinios“ apie tai rašė 2017 m. vasario 8 d. str. „Trumpai: buvusio PSPC vadovo ieškinys dėl atleidimo iš darbo atmestas“.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tuomet L. Indriuška kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą.

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas paskelbė savo sprendimą: L. Indriuška iš Šilutės PSPC direktoriaus pareigų atšauktas neteisėtai.

Tačiau atsakyti už tai teks ne merui, savo potvarkiu neteisėtai atšaukusiam L. Indriušką iš pareigų, ir ne Šilutės rajono savivaldybei, bet Šilutės PSPC: L. Indriuškos naudai priteista beveik 10 000 eurų: 8 334,60 Eur vidutinio darbo užmokesčio (neatskaičius mokesčių) už priverstinės pravaikštos laiką, 1 000 Eur neturtinei žalai atlyginti ir 300 Eur bylinėjimosi išlaidoms atlyginti.

L. Indriuškai iš PSPC priteista pinigų suma už priverstinės pravaikštos laiką galėjo būti žymiai didesnė, tačiau teismas atsižvelgė į tai, kad L. Indriuška praeitų metų lapkričio pabaigoje įsidarbino UAB „Tauragės butų ūkis” ir ten dirba iki šiol, todėl didesnių turtinių praradimų dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo nepatyrė, ir ją sumažino.

Šilutės PSPC taip pat turės sumokėti valstybei 321 Eur dydžio žyminį mokestį.

Klaipėdos apygardos teismo sprendimas įsiteisėjo jo paskelbimo dieną – tai yra šiandien.

3 skaitytojų komentarai
O toliau? 2017 gegužės 12d., 07:4086.38.31.121
Brangiai atsiėjo rajonui nepamatuotas valdžios demonstravimas. Būtų miela, jei susimokėtų meras iš savo kišenės.
O kaip bus su ligoninės ir poliklinikos jungimu? Kokios prognozės?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 32 Thumb down 1

Atsakyti

šilutiškis 2017 gegužės 12d., 08:0578.61.109.151
Kam nuo to triumfo geriau?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 9

Atsakyti

Aleliuja 2017 gegužės 12d., 12:0978.61.35.108
Šilutės sav. meras V.Laurinaitis tuos 10 tūkst. ir turėtų pakloti,o ne mes, vargo bitės rinkėjai. Mes į biudžetą(taip pat Sodrai ir Ligonių kasoms) sumetam neretai paskutinius grašius, o štai ponulis( kaimo mokyklos istorijos mokytojas iš Vainuto ), vos patapęs’tvarkiečių” meru, – tėkšt ir prastumdė kelią iki pelningai dirbančio Pirminės sveikatos priežiūros centro. Prieš 10 m. 2007-aisiais, kai valdė liberalcentristų ‘šventoji trijulė”- A.Jakas, kyšininkas A.Skikas ir V.Laurinaitis- taip pat kuo plačiau užsėsti pieningą gyslą- ligonių kasų finansuojamas greitosios pagalbos ir pirminės sveikatos priežiūros paslaugas – iš paskutiniųjų stengės. Atplėšė’ aukso kiaušinius” dedančią greitąją,o teismas pripažino šį savivaldybės sprendimą negaliojančiu.Dabar-panaši situacija.V.Laurinaitis nieko nepasimokė.Panižo atplėšti kąsnį iš sveikos priežiūros centro,įkišant saviškį?Tegul dabar moka priteistą sumą iš savosios kišenės.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 35 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą