Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dar vienas projektas pakibo ore

Publikuota: 2017 kovo 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Krašto, kur esą vanduo ir veržlūs žmonės kuria gyvenimą, valdžios vyrai bijo, kad tiek metų brandintą, tiek politinių audrų sukėlusį sporto komplekso su baseinu projektą gali ištikti estakados kelyje į Rusnę likimas.

Pinigų, kurių laukta iš Valstybės investicijų programos sporto komplekso statybai, šiemet taip ir nebuvo skirta.
Tačiau vilties kibirkšties, kad finansavimas dar gali būti skirtas, neskubama užpūsti: esą Vidaus reikalų ministerijoje ir Kūno kultūros ir sporto departamente bus svarstoma dėl šio projekto finansavimo kitais – arba 2019-aisiais – metais.


Tačiau Šilutės rajono savivaldybės valdžios vyrai jau bijo, kad sporto komplekso projektą gali ištikti estakados likimas: vis kitąmet ir kitąmet…
Vietos valdžios vyrų teigimu, šis projektas ne kokia nors politikų užgaida, bet gera idėja, kuriai esą pritaria ir Kūno kultūros ir sporto departamentas.
Tačiau toks šalies valdžios darbo stilius, kai keičiantis valdančiajai daugumai, keičiasi ir projektų finansavimo prioritetai, mero Vytauto Laurinaičio žodžiais tariant, nepriimtinas.
Esą reikalingas tęstinumas, juolab kad vien tik į sporto komplekso projekto parengimą jau ne taip ir mažai investuota – 200 tūkst. eurų.
Nieko bloga, jeigu kitąmet skirs kokius 2 milijonus – statybos pajudėtų greičiau, nei šiemet būtume gavę žadėtuosius 700 tūkstančių, ramina save meras.
Tačiau nuogąstavimas, anot jo, vis tiek išlieka.
Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas
Savaip nuogąstauja Šilutės gyventojai.
-Kol pastatys tą baseiną, mums jau bus gėda jame pasirodyti, – kartą prasitarė išvaizdi pusamžė moteris.
Užtat Rusnė turės apžvalgos bokštą.
Dar estakadą.
Galbūt.
Kada nors.
Jeigu bus skirtas finansavimas.
Mat toks jau tas Lietuvos valdžios darbo stilius – kaip pasakytų Šilutės meras, nepriimtinas.
Užtat – jeigu ką – turėsime naujus miesto riboženklius.
Ir be jokios malonės iš viršaus.
Tegul visi žino, kur vanduo ir veržlūs žmonės kuria gyvenimą…

7 skaitytojų komentarai
atsakymas 2017 kovo 29d., 19:3878.61.168.41
Na kagi, greit Silute bus dar vienas Didziasalis!!!!!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 2

Atsakyti

Yahoo ! 2017 kovo 31d., 09:06213.103.206.88
Kai esame tokie “protingi” ir per rinkimus balsuojame uz “beleka”, bet ne uz zmones ,kurie del Silutes biski realiai Vilniuje rovesi,tai taip mums ir reikia. Ka ,burundukai, gal sakysite kad Skardzius blogai atstovavo Silute per savo kadencija? Tiesiog geda uz mus-Silutiskius. Taip,Skardzius ne sventasis,bet jis zinojo kurias duris Vilniuje atidarineti. O dabar yra kaip yra. Baigiasi ES finansavimas ir jokiu,estakadu,sporto rumu,baseinu NEBEBUS SILUTEJE. Taip mums ir reikia. Kai visi rajonai siurbe ES pinigus,Silutes politikai pykosi,dare perversmus,skunde vieni kitus.Na o kad pabaigai butu smagiau,tai dar ir issirinko “galinga” seimo nari. Valio!

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 6

Atsakyti

Žvelgiukitaip 2017 kovo 31d., 12:1678.61.27.149
Dar daug kam įaugęs į samonę tarybinis deficitų- blatų-pramušimų nostalginis veikimas. Tokiems exsovietikams atrodo, kad tik tokiais būdais dar tebestatomi viešieji objektai -sporto kompleksai, estakados, keliai ar apžvalgos bokštai…. Maždaug sugėrė Skardžius ar Komskis su Butkevičium arba pamedžiojo su kokiu ministru ar kažką kažkam pakišo ir yra milijonai sporto kompleksui . Dabar jeigu kažkoks projektas pakibo ore -tai dėl to kad tokio kombinatoriaus nėra- visiškas marazmas. Gėda ,kad tokiu veikėjų dar yra, nesuprantama kad juos dar aukština? Man regis jau tokie “baisūs” laikai kai Lietuva tokiais metodais dalinama ir statoma jau praeityje, geriau jau tolyn nuo tokių politikų -kombinatorių ir vietinių jų garbintojų. Statykime Lietuvos miestus pagal poreikius ir galimybes.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 4

Atsakyti

Anal-itikas 2017 kovo 31d., 15:2178.61.120.129

Bet tu tikrai iš mėnulio iškritęs.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 7

Yahoo ! 2017 kovo 31d., 12:4983.188.232.6
Taigi va kad ne marazmas. Tik per pramusinejimus,pazintis,mokejima prilysti,tie projekta ir tera igyvendinami. Koks lietuvaiciu mentalitetas buvo pries 30 metu,toks ir tebera siandien. Tai gerai ? Aisku,kad ne. Tai tiesiog tragedija valstybei ir kiekvienam is musu. Tokioje realybeje gyvename. Valstybiniu lesu deficito realybe. Kai lesos deficitas,tai jas pasiima ,tie kas moka,sugeba,”prilysti”. Tiek ziniu ,mieli parapijonys.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 1

Atsakyti

Parduodu samtį už 150 Eur. Velykinė akcija. 2017 kovo 31d., 13:195.20.106.18
Skirta “Žvelgiukitaip”. Aš jau maniau,kad tokie naivuoliai,kaip tamsta, Lietuvoje jau yra išmirę arba emigravę į Narniją. Kaip manai, kažin,jeigu ne tie “blogiukai” ,kaip čia šiandien būtų su Vydūnkės gimn. sporto sale, su Šojaus dvaru, ir su Gaisrine ? Aš irgi galėčiau sąžiningai vadovauti / atstovauti rajonui į visus klausimus atsakydamas vienodai : ” Projektas vykdomas nebus,nes nėra lėšų”. Tiesa sakant,nereiktų nei manęs- užtektų apmokytos papūgos,o gal net autoatsakiklio. Mano nuomone,jeigu norima į rajoną pritraukti lėšų ir jeigu tai yra tikslas Nr 1, tai tikslo reikia siekti bet kokiomis priemonėmis ir jeigu tai neišvengiama,tai net ir nesąžiningomis. O jeigu tikslas yra ,kad tik kas sau laurų vainiko neužsidėtų,ivykdęs kokį projektą,na tai tuomet viskas manau yra pas mus gerai. Tik va, ta gėda prieš Šilalę,Tauragę ir praktiškai prieš daugelį kitų rajonų…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 4

Atsakyti

Geras 2017 kovo 31d., 21:4383.176.224.135

Vadinasi pagal Yahoo jeigu važiuoji per Pagegius ant visu nauju statytu objektu reiktu uždėti lenteles ” garbė Komskiui” nes visi tik jo ryšių dėka? Šilutėje reikėtu ant daugumos valstybinių naujų pastatų kabinti ” garbė Skardžiui” ar kitiem buvusiems pramušinėtojams. Kokie biedni būtu mūsų miesteliaijei ne jie.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą