Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutiškiams – Lietuvos trispalvė iš Prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų

Publikuota: 2017 vasario 24 Kategorija: Aktualijos

Iš kairės: SBA koncerno viešųjų ryšių vadovė Virginija Dunauskienė, AB „Šilutės baldai“ direktorė Asta Dijokienė, LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Šilutės meno mokyklos dailės mokytojai Živilė Skirkevičienė ir Arnoldas Milukas. (www.lrp.lt nuotr.)Iš kairės: SBA koncerno viešųjų ryšių vadovė Virginija Dunauskienė, AB „Šilutės baldai“ direktorė Asta Dijokienė, LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Šilutės meno mokyklos dailės mokytojai Živilė Skirkevičienė ir Arnoldas Milukas. (www.lrp.lt nuotr.)

Lietuvos vėliava šiandien įteikta AB „Šilutės baldai“ ir Šilutės meno mokyklos atstovams. Jie tokios garbės nusipelnė dalyvaudami Prezidentės inicijuotoje pilietinėje akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ („Šilutės baldininkų Vasario 16-ajai skirta iniciatyva sulaukė pripažinimo“).

Baldininkai visiems miesto vaikų darželiams pagamino ir padovanojo natūralaus medžio kaladėles, iš kurių pakvietė kartu pastatyti Lietuvos valstybingumo simboliais tapusias šalies pilis. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Šilutės meno mokykla.

Už išradingumą, pilietinio mąstymo puoselėjimą, gebėjimą sutelkti bei tautiškumo ir bendruomeniškumo jausmą trispalvėmis Prezidentė apdovanojo 21 pilietinės akcijos iniciatyvą „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

Penktą kartą vykusi šalies vadovės inicijuota akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalytis su visa Lietuva. Oficialioje interneto svetainėje buvo užregistruota daugiau kaip 400 valstybės gimtadienio šventimo sumanymų.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Prie akcijos šiemet gausiai prisijungė mokyklos ir darželiai, vietos bendruomenės, įmonės, šalies miestai ir miesteliai, įvairios organizacijos bei užsienio lietuviai. Žmonės organizavo šventinius renginius, iškylas ir žygius, inicijavo įvairias akcijas, šventiškai puošė savo aplinką, ėmėsi labdaringos veiklos.

„Džiugu matyti, kad valstybės gimtadienis tapo vienybės švente visoje šalyje ir už jos ribų. Dėkoju visiems, kurie kūrybingai ir prasmingai minėjo Vasario 16-ąją, kad ji būtų džiaugsminga ir skambi laisvės šventė“, – sakė Prezidentė.

Parengta pagal Šilutės meno mokyklos inf.

Rašyti komentarą