Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutiškis valstybės tarnautojas laimėjo 195 tūkstančius eurų

Publikuota: 2016 lapkričio 29 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Organizatorių nuotr.Organizatorių nuotr.

Šilutiškis, dirbantis valstybės tarnyboje, su dar trimis žaidėjais iš Norvegijos, Suomijos ir Islandijos praėjusio trečiadienio vakarą pasidalino daugiau nei 780 000 Eur siekusį „Vikingų loto“ Didįjį prizą – kiekvienam atteko po 195 173 Eur.

„Bilietą patikrinau kitą rytą atėjęs į darbą. Pirmoji mintis po tokios netikėtos žinios – ką aš dabar darysiu“, – juokdamasis pasakojo žaidėjas. Vis dėlto naktį po žinios apie laimėjimą jis miegojo kaip niekad gerai.

„Neblogai miegojau, gal kažką nujaučiau? Pamenu, lyg ir vyšnias tokias prisirpusias sapnavau. Ir Graikiją. Turbūt sapnas buvo apie tai, kaip Graikijoje vyšnias valgiau. Turbūt geras ženklas?“, – prisiminimais dalijosi laimėtojas.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Žinia apie laimėjimą vyras pirmiausia pasidalino su savo marčia, tada pranešė dviem sūnums ir žmonai. „Ji vis dar netiki, sako, kad aš pastoviai meluoju“, – juokėsi laimėtojas. Lemtingam žaidimui jis turėjo du bilietus su atsitiktiniais skaičiais, kuriuos įsigijo stovėdamas eilėje prie kasos. „Visada perku BIM-BAM bilietus, nereikia nieko galvoti, mąstyti. Jei lemta laimėti – tai lemta“, – įsitikinęs Šilutės gyventojas.

„Vikingų loto“ laimėtojas prisipažino pernelyg negalvojantis, ką darys su laimėjimu. „Pats viską turiu. Ir namą, ir automobilį. Greičiausiai padalinsiu vaikams po keliasdešimt tūkstančių eurų. Štai, vienas sūnus galės išmokėti buto paskolą“, – kalbėjo žaidėjas.

Atsisveikindamas vyras prasitarė ir toliau žaisiąs. „Kitą kartą, kai atvažiuosiu atsiimti milijoninio laimėjimo, bus didelė puota“, – optimistiškai pokalbį baigė laimėtojas ir išvyko namo į Šilutę.

www.perlas.lt inf.

Rašyti komentarą