Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Gavę per vieną skruostą, Šilutės socdemai atsuko ir kitą

Publikuota: 2016 lapkričio 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

S. Šeputis: kas čia žino, kam A. Pupšys tiko, o kam netiko - balsavimo būta slapto. (Šilutės rajono savivaldybės nuotr.)S. Šeputis: kas čia žino, kam A. Pupšys tiko, o kam netiko - balsavimo būta slapto. (Šilutės rajono savivaldybės nuotr.)

Koalicijos partnerių antausis balsuojant taryboje dėl Arūno Pupšio skyrimo į mero pavaduotojo pareigas Šilutės socialdemokratams neišmušė noro toliau dirbti išvien su „tvarkiečiais“ ir žaliaisiais valstiečiais.

Šilutės rajono savivaldybės tarybai balsų dauguma nepritarus A. Pupšio kandidatūrai į vicemerus, krašto socialdemokratai bandys iš naujo: gruodžio mėnesį partijos skyriaus taryba vėl rinksis į posėdį ir spręs, ką siūlyti į mero pavaduotojus.

Aiškintis, kas, kaip balsavo, socdemai nesiruošia. Esą balsavimo būta slapto, todėl, anot Šilutės socialdemokratų skyriaus pirmininko, savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio, kas čia žino, kam A. Pupšys tiko, o kam netiko.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

S. Šeputis nesiima spręsti, kam iš jo bendrapartiečių dabar gali nusišypsoti laimė tapti kandidatu į mero pavaduotojus.

„Rinksis taryba ir siūlys merui. Ar naują, ar tą patį – kas dabar gali žinoti, kaip balsuos partijos skyriaus taryba, – sakė S. Šeputis. – Taryboje – 15 asmenų“.

Nauja (arba ta pati) kandidatūra į vicemerus savivaldybės taryboje turėtų būti svarstoma gruodžio pabaigoje.

Dėl A. Pupšio kandidatūros į vicemerus savivaldybės taryboje buvo balsuojama praeitą ketvirtadienį. Ją palaikė tik 9 savivaldybės tarybos nariai („Trumpai: Arūnui Pupšiui koją pakišo koalicijos partneriai“).

5 skaitytojų komentarai
vietinis 2016 lapkričio 29d., 13:1985.206.11.3
Socdemai – žlugusi partija, nurašyta į politikos sąvartyną.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 9

Atsakyti

Anal-itikas 2016 lapkričio 29d., 17:4078.61.120.129
Žinoma, jei tik Pupšį beturi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 5

Atsakyti

Opiumas liaudžiai 2016 lapkričio 29d., 16:4678.61.27.149
Jeigu nori kad išbrokintų tavo kandidatą tada sako visiems kad viskas slapta ir nieko nežinojo kaip kas balsavo, jei norėtu kad komandos žmogus gautų postą privalo vadovas susikalbėti kad visi teisingai prabalsuotų. Sunkūs laikai socdemams atejo.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 2

Atsakyti

Realybė. 2016 lapkričio 29d., 20:3789.116.72.105
Pupšys nėra parankus Šepučiui, todėl jo kandidatūros kėlimas buvo tik imitacija. Aišku tai jog Pupšio specelei nepalaikė tie patys socdemai. Pirmas variantas socdemų taryboje buvo svarstomas kelti Neturinčio išsilavinimo Martinkaus kandidatūrą, nors ir Šeputis bandė palaiminti (savo žmogaus) Martinkaus kandidatūra, bet ir Šilutės socdemų taryboje yra protingų žmonių kurie oponavo šiam siūlymui. Dar geriau tai jog tas pats Pupšys pareiškė norą (nors ir nesavas) Šepučiui beliko pritarti nes kol kas nėra kam .
Na, o dabar klausimas. Ar Šeputis bandys prastumti Martinkų be išsilavinimo? Ar dabar bus keliama naujai prisiekusio tarybos nario Vanago kandidatūra?
Jeigu Pupšys protingas tai imsis kitų veiksmų…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 5

Atsakyti

Specelei. 2016 gruodžio 1d., 17:515.20.107.167

…U-šu-kun-fu panda nusuks žandą nuo socdemoniško sprando?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Rašyti komentarą