Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dėmesio centre: Valdas Lacko

Publikuota: 2016 lapkričio 24 Kategorija: Gyvenimas, Žmonės

www.youtube.com stop kadras.www.youtube.com stop kadras.

15min.lt: „Valdas Lacko ruošiasi „Eurovizijos“ atrankai: įkvėpė gerbėjai ir pernykštė sėkmė“.

Teikti paraiškas dėl dalyvavimo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dainininkai gali iki gruodžio 1-osios. Artėjant atrankos startui ima aiškėti pirmųjų atlikėjų, norinčių dalyvauti konkurse, pavardės. Pavyzdžiui, laimę nacionalinėje atrankoje šįmet vėl žada bandyti Valdas Lacko.

Praeitoje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kurią laimėjo Donatas Montvydas, dainininkas Valdas Lacko pasižymėjo reikšmingai: nors atrankoje jis debiutavo, nusikasė iki pat pusfinalio, kur jau teko užleisti vietą kitiems.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Įkvėptas sėkmės V.Lacko 15min dar lapkričio pradžioje atskleidė konkurse dalyvauti ketinantis ir vėl: nori jėgas išmėginti antrąkart, ir uoliai tam ruošiasi – beveik baigė kurti eurovizinę dainą.

„Lieku ištikimas savo kolegoms, bendražygiams, su kuriais laimę bandžiau pernai. Šįmet dainą vėl kuriame su Pauliumi Jasiūnu ir Monika Ratomskyte. Norime sukurti šį tą dar gražesnio ir kol kas, atrodo, mums sekasi“, – 15min sakė V.Lacko.

Šįmet konkursui jis ruošia anglišką dainą. „Pernai mano daina buvo visiškai eurovizinė . Šįmet bandysiu parodyti šį tą nestandartinio. Juolab, juk matosi, kad ir didžiosiose „Eurovizijose“ skamba tokios dainos, kurios jokiu standartu nekvepia. Siekiu naujoviško sąskambio“, – kalbėjo jis.

Dainininkas neslėpė, kad dalyvauti atrankoje vėl paskatino ne tik asmeninės ambicijos, bet ir gerbėjų dėmesys.

„Kai vasarą buvau Palangoje, prie manęs priėjo jauna šeimyna. Pasisveikino, pasakė, kad atrankoje mane labai palaikė. O aš jų visai nepažįstu! Patyriau lengvą šoką. Pasirodo, šitokia galia to televizoriaus… Jie klausė, ar dalyvausiu šįmet. Tada atsakiau, kad nežinau. Bet vėliau pagalvojau: jei net nepažįstami mane tikisi pamatyti atrankoje, tai kodėl nedalyvauti? Tai paskatino išdrįsti“, – šypsojosi atlikėjas.

V.Lacko neslepia: kai debiutavo atrankoje, visai nesitikėjo aukštų rezultatų: „Pernai tokios sėkmės visai nesitikėjau – juk nuėjau iki pat pusfinalio. Tada jau iškritau. Iki dalyvavimo maniau, kad rezultatui daug įtakos turi palaikymo komanda, prodiuseriai. Neva tik jų dėka galima toli nueiti. Bet mano atveju, mano komanda tebuvo mano žmona. Tai ji mane visaip kaip palaikė. Taigi savo požiūrį į nacionalinę atranką pernai smarkiai pakeičiau. Įgijau daug supratimo. Pavyzdžiui, kad ruoštis reikia pradėti anksti. Žinoma, pernai įgijau ir daug patirties.“

Ko jis toje atrankoje siekia? „Tai tikrai nėra vieta reklamai. Esu minėjęs, kad „Eurovizijos“ atranka verčiau jau būdas parodyti ambicijas. Pasirodo, net ir provincialus žmogus, susikovęs su daug žinomų žmonių, gali nueiti gana toli… Man atranka – savęs išbandymas labai stipriame kontekste. Ruošdamas dainą siekiu geriausio rezultato, nežiūriu į kūrybą atmestinai. Noriu kuo geriau pasirodyti“, – sakė dainininkas.

Ar V.Lacko turi ambicijų šįmet atranką laimėti ir atstovauti Lietuvai Ukrainoje? „Galiu drąsiai sakyti, kad taip. Būtų kvaila sakyti, kad einu tiesiog save išbandyti. Ir pernai giliai širdy turėjau norą laimėti“, – neslėpė jis.

15min.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
labradoras 2016 lapkričio 24d., 13:21193.219.185.2
Sakykit jūs ką norit, bet nevertas jis Europos. Nevertas šimtamilijoninės auditorijos. Rajone, šalyje – puiku, malonu pasiklausyti, bet ne Europoje. Tikrai yra talentingesnių atlikėjų…. O palaikyt vien dėl to, kad kraštietis, kvaila..

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą