Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžia išrinktajam Seimo nariui lengvo gyvenimo nežada

Publikuota: 2016 spalio 26 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

V. Laurinaitis (kairėje) ir S. Šeputis į A. S. Nausėdą jau žiūri kaip į Šilutės rajono savivaldybės lobistą Seime. (Oresto Lidžiaus nuotr.)V. Laurinaitis (kairėje) ir S. Šeputis į A. S. Nausėdą jau žiūri kaip į Šilutės rajono savivaldybės lobistą Seime. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis: „Duosime Alfredui (Alfredui Stasiui Nausėdai – red. pastaba) tiek užduočių – kad tik jis pavežtų“.

Nors Šilutės rajono valdžios vyrai ir prisipažįsta, kad ne tokio rinkimų rezultato vienmandatėje apygardoje tikėjosi, tačiau ir su išrinktuoju Seimo nariu A. S. Nausėda jie sieja didelius lūkesčius.

Anot savivaldybės administracijos direktoriaus socialdemokrato S. Šepučio, darbų yra labai daug. „2014-2020 metų laikotarpio investicijos buksuoja ir niekaip neįsivažiuoja – dar nė viena plyta nėra padėta iš tų lėšų“, – trečiadienio susitikime su krašto žiniasklaidos barų artojais sakė S. Šeputis“.

Esą todėl išrinktajam Seimo nariui tikrai bus kur pasireikšti. O kad jis ne (nebe – red. pastaba) socialdemokratas ir ne „tvarkietis“, anot S. Šepučio, – maža bėda. Esą rajonuose didelės politikos nėrą. „Čia tokie reikalai, kad duosime Alfredui tiek užduočių – kad tik jis pavežtų“.

Kad problemų daug, pripažįsta ir Šilutės rajono savivaldybės meras “tvarkietis” Vytautas Laurinaitis. O kaip jos bus sprendžiamos, mero manymu, priklausys ne tik nuo Seimo nario, bet ir nuo to, kokia bus suformuota Vyriausybė, kokie žmonės užims Švietimo ir mokslo, Socialinės apsaugos ir darbo, Susisiekimo ir kitų ministerijų vadovų pareigas. Merui labai nesinorėtų, kad pradėti projektai nugultų ministerijų stalčiuose.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Laikas parodys, ar A.S. Nausėdai tinka lobisto munduras. Kitas klausimas – ar pačiam išrinktajam Seimo nariui prie širdies tokia Šilutės valdžios vyrų jam piešiama perspektyva?

Bet būkime kantrūs ir palaukime, kol Vyriausioji rinkimų komisija patvirtins rinkimų rezultatus (tai turėtų nutikti jau šį sekmadienį), ir, tikėkimės, bus atsakyta į visus klausimus.

Jeigu ir jūs turite klausimų išrinktajam Seimo nariui A. S. Nausėdai, rašykite „komentaruose“ arba „kontaktuose“ nurodytu elektroninio pašto adresu.

4 skaitytojų komentarai
Tiems dviem ponams 2016 spalio 26d., 14:2584.15.186.221
p. Nausedai pirmiausia reikia nusluoti nuo valdzios olimpo tuos du ” didikus ” uz nesazininga ju atejima i valdzia , ir ispletota korupcija musu rajone . Uztarejas turbut taip pat bus ismestas , tad Alfredai pirmyn . Na aisku ir Pozingis garbes nedaro…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 48 Thumb down 7

Atsakyti

ROLANDAS 2016 spalio 26d., 19:08188.69.215.220
TIE ABU … SIK IS PAVYDO

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 1

Atsakyti

silutiškis 2016 spalio 26d., 19:1388.119.36.141
Prabilo du fariziejai

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 1

Atsakyti

Viktoras 2016 spalio 26d., 22:22188.69.199.176
Kur Jūs buvote soc. demai ir TT prieš keturis metus ,kai rinkote Skardziu ir Komskį
o dabar reikalaujate ALFREDO ,kad Jums tarnautų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą