Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

K. Komskis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl įvykio su pasieniečių tarnybiniu šunimi

Publikuota: 2016 rugsėjo 29 Kategorija: Aktualijos, Lietuvoje

Ramzis krito nuo K. Komskio brolio paleistos kulkos. (VSAT nuotr.)Ramzis krito nuo K. Komskio brolio paleistos kulkos. (VSAT nuotr.)

Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas perimti Pagėgių savivaldybėje įvykusio nelaimingo įvykio, kurio metu buvo nušautas VSAT tarnybinis šuo, tyrimą.

“Norėčiau, kad incidentas Pagėgių savivaldybėje, į kurį dėl nelaimingo atsitiktinumo aplinkybių pateko mano brolis, niekaip nebūtų siejamas su mano politine veikla, todėl šį incidentą turėtų objektyviai tirti aukštesnio lygio teisėsaugos institucijos bei ekspertai. Šiuo metu Lietuvoje vyksta Seimo rinkimų kampanija, todėl neatmesčiau tos galimybės, kad šį įvykį bus siekiama eskaluoti ir sieti su mano asmeniu,“ – sakė Seimo Pirmininko pavaduotojas K. Komskis.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Anot K. Komskio, paaiškėjus naujoms įvykio aplinkybėms, kuriomis žuvo tarnybinis VSAT šuo, kyla įtarimų, kad ikiteisminio tyrimo procedūros galėjo būti pažeistos, o visuomenėje specialiai sukeltas ažiotažas, todėl ginant viešąjį interesą būtina nustatyti, ar VSAT pareigūnai ėmėsi visų tinkamų priemonių ir ar nepadarė pažeidimų ikiteisminio tyrimo metu.

Susijęs: “15min.lt: sulaikytas Kęsto Komskio brolis: jis nušovė kontrabandininkus sekusį pasieniečių šunį”

„Manau, kad į įvykio vietą turėjo būti iškviesti policijos pareigūnai, tačiau to nebuvo padaryta. Šiuo metu ikiteisminį tyrimą atlieka pati Valstybės sienos apsaugos tarnyba, nors jos pareigūnai yra ir to paties įvykio dalyviai. Ar toks tyrimas gali būti objektyvus? Juo labiau, kad esama galimų ir VSAT pareigūnų pažeidimų ir paties incidento, ir tyrimo metu. Manau, kad išankstinės VSAT pareigūnų nuomonės, kurios buvo paskelbtos ir vis dar skelbiamos viešoje erdvėje, ko neturėtų būti, kenkia tyrimui ir tiesos nustatymui,“ – teigė K. Komskis.

„Jau šiandien yra aišku, kad medžiotojas šovė ne tiesiai į jį puolusį šunį, o taikėsi pro šalį norėdamas jį išgąsdinti ir sustabdyti, tačiau kulka atšoko ir, deja, pataikė į gyvūną. Be to, mano žiniomis, šis šuo buvo sunkiai valdomas komandomis ir jau buvo agresyviai pasielgęs su kitais žmonėmis. VSAT pareigūnai, mano asmeniniu vertinimu, siekia ginti savo mundurą, todėl dalį tiesos tiesiog nutylėjo. Esu viešas asmuo ir šią istoriją bandoma tiesiogiai susieti su manimi ir pakenkti mano kaip politiko reputacijai, todėl noriu, kad būtų išvengta neteisingų interpretacijų ir viskas būtų daroma pagal įstatymus,“ – teigė parlamentaras.

www.lrs.lt inf.

3 skaitytojų komentarai
Rikošetas, 2016 rugsėjo 29d., 17:135.20.107.167
arba neskiepytas Viešas Šarikas prieš a.a.Ramzį

Tikrai labai pikta, kad in šį incidentą nebuvo iškviesti tvarkingai teisingom komandom tvirtai valdomi Pagėginiai specialios paskirties apsauginiai hamskiai, per kiekvienus rinkimus apgulantys Šilutę.
Ir kokia gi ta Viešo Asmens reputacija, kai dar vakar dievagojos dėl broliuko suaugimo (sprask pakaltinamas), nuoširdžiai viešai gedėjo pareigūno Ramzio, o šiandien jau putodamas
aploja velionį puolusiu šunimi, be to turi nuosavų žinių, kad pastarasis buvęs aikštingas ,
šnairavęs į visus 4K, nesivadovavo jųjų komandomis, o viešuose bendruomenių renginiuose
jau buvo kibęs į šarvuotas alkūnes kitiems žmonėms.
O visų pikčiausia, kad likusieji gyvi VSAT pareigūnai Viešo Asmens nuosavu vertinimu nesiekia ginti Viešo Asmens išeiginio rinkimų munduro – nutyli dalį tvarkingai teisingos tiesos.
Viešas Asmuo irias šarvuota alkūne ir tvarkingai teisingai burnoja:
skirkis Jūra-KK plaukia, Š tauta, tau pasirinkimas nuo paties dugno (plakate ne plakis) laukia.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 0

Atsakyti

a.a. Ramzis 2016 rugsėjo 29d., 19:0678.61.12.63
Au -Tėvynės labui!!!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 0

Atsakyti

B 2016 rugsėjo 29d., 20:2388.119.34.181
Ir taip aišku, kad visa tai pakišo koją Komskiui prieš rinkimus, todėl Komskis gindamasis ir gindamas brolį bando suversti kaltę patiems pareigūnams. Tokie pasiteisinimai kaip “atšoko kulka” juoką kelia. Aš netikiu, kad tas šuo buvo sunkiai valdomas, nes tarnybiniai šunys yra treniruojami nuo pat mažens, į juos daug investuojama ir jeigu šuo būtu sunkiai valdomas komandomis, į kriminalinius tyrimus tokio šuns niekas neleistu. Jo, kaip politiko, reputacija dabar yra visiškai sugadinta.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą