Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: sulaikytas Kęsto Komskio brolis: jis nušovė kontrabandininkus sekusį pasieniečių šunį (papildyta)

Publikuota: 2016 rugsėjo 28 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

Ramzis, kurį, kaip teigiama, nušovė A. Komskis. (VSAT nuotr.)Ramzis, kurį, kaip teigiama, nušovė A. Komskis. (VSAT nuotr.)

Arvydas Komskis, Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio brolis, turi problemų. Jis nušovė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) tarnybinį šunį. Keturkojis tuo metu persekiojo sprunkančius kontrabandininkus.

Apie incidentą trečiadienį oficialiai pranešė VSAT. Tiesa, be pavardžių – tarnybinį šunį nušovęs asmuo įvardijamas kaip „medžiotojas iš Šilutės“.

Kad VSAT šunį nušovė Seimo vicepirmininko brolis, 15min patvirtino kitas Komskių šeimos narys – Pagėgių meras Virginijus Komskis.

„Esu parskridęs tik šiąnakt. Vakar paskambinau. Sakė, tikrai toks įvykis yra ir su broliu nesu susisiekęs. Jis yra ar uždarytas – aš nesuprantu“, – kalbėjo V.Komskis.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pasak jo, A.Komskis medžiojo su dar vienu broliu – Zenonu. Esą incidentas įvyko visiškai netyčia.

„Su kitu broliu kalbėjau, kuris yra [medžiotojų] būrelio vadovas. Sakė, kad vyko medžioklė ir paprasčiausiai ant jo šoko [šuo], jis išsigando ir… įvyko šūvis. Tiek man kitas brolis pasakojo. Su Arvydu nesu bendravęs“, – pasakojo meras.

VSAT skelbiamais duomenimis, kontrabandininkų pėdsakais sekęs tarnybinis šuo Ramzis nuo vienintelio šūvio mirė vietoje.

„Kai kinologas, Ramzio šeimininkas, išgirdo šūvį ir pamatė kritusį augintinį, jis pamanė, kad šunį nušovė persekiojami kontrabandininkai. Pasienietis jau buvo išsitraukęs tarnybinį ginklą ir pasiruošęs ekstremaliai situacijai. Tačiau tolėliau pamatęs medžiotoją jis žaibiškai bei teisingai įvertino situaciją ir ginklo nepanaudojo“, – skelbė VSAT.

A.Komskis uždarytas į areštinę. Beje, Pagėgių mero ir Seimo vicepirmininko brolis jau yra turėjęs bėdų su teisėsauga. 2006 m. jis kateriu užplaukė ant Pakalnės upėjė nardžiusio paauglio ir jį mirtinai sužalojo bei pasišalino iš įvykio vietos. Vis dėlto ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu buvo nutrauktas – A.Komskiui nutarta taikyti administracinę atsakomybę.

Politiniai oponentai jau seniai laido užuominas apie Komskių šeimos sąsajas su kontrabandininkais. Dar 2010 m. K.Komskis viešai piktinosi tokiais Irenos Degutienės pareiškimais. Šis klausimas iškeltas ir 2012 m., K.Komskį skiriant Seimo vicepirmininku. Konservatorius Mantas Adomėnas tuomet „tvarkiečio“ pasiteiravo, ar tapęs vienu iš Seimo vadovų jis nutrauks „ryšius su kontrabandos tinklu“. K.Komskis tai čia pat pavadino šmeižtu.

15min.lt inf.

K. Komskis: „Incidentas su nušautu pasieniečių šunimi – tik nelamingas atsitikimas, galėjęs pasitaikyti bet kuriam medžiotojui“

Pasklidus žiniai, kad vakar medžioklės metu Seimo nario Kęsto Komskio brolis nušovė pasieniečių tarnybinį šunį, parlamentaras pripažįsta, kad incidentas labai nemalonus ir tikrai netyčinis, įvykdytas ginantis. Anot parlamentaro, nepaisant to, brolis medžiotojas Arvydas Komskis savo veiksmų neišsižada ir ketina bendradarbiauti su visomis tarnybomis.

„Vakar, kai Pagėgių savivaldybės pasieniečiai vykdė kontrabandininkų sulaikymo operaciją, tuo pačiu metu miške legaliai medžiojo ir mano brolis Arvydas. Mano žiniomis, šuniui buvo duota komanda ieškoti kontrabandininkų bėglių pėdsakų, todėl po mišką jis lakstė laisvai. Šuo pamatęs medžiotojus puolė juos, o mano brolis iš netikėtumo išsigandęs šovė ir, deja, pataikė. Labai apgailestauju dėl įvykusio incidento, tai yra labai liūdnas nelaimingas atsitikimas. Daugiau detalių nežinau ir kol vyksta ikiteisminis tyrimas nieko daugiau pakomentuoti negaliu. Mano brolis yra suaugęs, už savo veiksmus atsakingas asmuo, todėl reikia tiesiog leisti teisėsaugai dirbi savo darbą. Tikrai bendrausime ir bendradarbiausime su Valstybės sienos apsaugos tarnyba bei kompensuosime visą patirtą žalą. Dar kartą reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl tarnybinio šuns netekties,“ – pasakojo Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.“

www.lrs.lt inf.

18 skaitytojų komentarų
žiauru 2016 rugsėjo 28d., 12:4681.7.78.91
nerandu žodžių

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 29 Thumb down 2

Atsakyti

2016 rugsėjo 28d., 13:0588.119.138.11
Rinkit Tvarką ir teisingumą bei K.K. į LR Seimą tai ne tik šunyss bet ir žiniasklaida bus užspausta. Tvarka Šilutėje – pagal Pagėgių modelį.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 39 Thumb down 6

Atsakyti

as 2016 rugsėjo 28d., 13:50212.59.30.145

Nu prie ko K.K. šeimoje būna vienas kunigas,kitas plėšikas ir t.t .Nereikia visus prie vieno dėti .O čia dar nespręskite Jūs ,juk dirba instancijos ,kurios nustatys viską .Nebūkite greitesni ir piktesni už kitus.Atsitiko bėda ,labai gaila šunelio .

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 37

Atsakyti

Brolių Krimų pasakos, 2016 rugsėjo 28d., 15:225.20.107.167
arba Rambyno užkardos padavimai, kaip paporino VK, ginkluotas AK konvojavo įteisintą ZK, kuris buvo paprasčiausiai prispirtas KK,ko pasekmėje jam paprasčiausiai pasidarė šokas, matj paprasčiausiai buvo numetęs rūkyti, matj visas cigaretes be b buvo paskolinęs brolio rėmens fondiu, ir dar kaip seklys Ramzis krito vietoje bėgdamas tarnybos pareigas nuo kontrų be b paprasčiausios kontrapriemonės, kai andais nabažnai budriai pasienio moterėlei nekalti liudijimai atsirūgo kur kas smūtniau- buvo nuketvirčiuota be jokio gailesčio ir pamesta be garbės aukščiausiojo padangtėje…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 0

Atsakyti

rožė 2016 rugsėjo 28d., 16:1078.61.6.244
Man labai gaila nušauto tarnybinio šuns Ramzio , bet dar daugiau gaila ponų iš Pagėgių, užėmė Pagėgius visi “džiaugiasi”, baigia Šilutę pasisavinti, visi besmegeniai tiki, kokie tie ponai iš Pagėgių nepasotinami ir kokie kvaili Šilutiškiai jais tikėdami, būkit savimi ir netikėkit seimo nario iš Pagėgių pažadais. Koks kitas rajonas taps jų taikiniu .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 33 Thumb down 1

Atsakyti

silutiškis 2016 rugsėjo 28d., 16:4988.119.36.141
Ramziui reikėtų pastatyti gerai matomoje vietoje nors kuklų paminklėlį su užrašu: “Žuvo kovoje su Pagėgių kontrabandininkais”.
Ir dar: labai įdomus sutapimas – vieni beveik toje pačioje vietoje kontrabandines cigaretes krauna, o kiti legaliai medžioja. Ką tai galėjo reikšti? Tiesa, klausimas galbūt yra tik retorinis?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 43 Thumb down 1

Atsakyti

as 2016 rugsėjo 28d., 20:1278.57.229.110
Manau daugelis suprantame,ka ta reiskia.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 0

Atsakyti

Ramziui 2016 rugsėjo 29d., 18:5078.57.235.214
Paminklėlis po laidotuvių būtinas. Bet ir palaidokim, kaip didvyrį. Ne svarbu, kad šuo.
Žuvo gi kovoje su Pagėgių kontrabandininkais ir K.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 1

Atsakyti

polinkis 2016 rugsėjo 28d., 17:0184.15.183.245
zinant ju polinki i kontrabandos gabenima mazai tiketina , kad tai buvo atsitiktine medziokle . Turbut pritruko pinigu rinkimams

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 25 Thumb down 2

Atsakyti

Anal-itikas 2016 rugsėjo 28d., 19:2078.61.120.129

Keista, kad šuo užima tokias atsakingas pareigas, bet nenešioja šalmo ir neperšaunamos liemenės.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 17

Atsakyti

(papilstymas) 2016 rugsėjo 28d., 22:075.20.107.167
abrakadabra iš tuščio į kiaurą:
Nu, kad pasieniečiai priklausantys jojo brolio Virgiaus Pagėgių savivaldybei, ir įvykdė legalią ir jojo brolio Arvio sulaikymo operaciją su kitu ir jojo broliu būrelio varovu Zeniumi, aišku.
Va, kad “incidentas(?) labai nemalonus ir tikrai netyčinis, įvykdytas(?) ginantis” a not parlamentaro, “nepaisant to(?)”, jojo brolis medžiotojas Arvis “savo veiksmų neišsižada ir ketina bendradarbiauti (?)su visomis(?) tarnybomis.”
Ba,” tikrai(?) bendrausime ir bendradarbiausime(?) su Valstybės sienos apsaugos tarnyba bei kompensuosime visą(?) patirtą žalą. Dar kartą(?) reiškiu nuoširdžią(?) užuojautą dėl tarnybinio šuns netekties,“ – pasakojo Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.“

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 0

Atsakyti

Refleksija 2016 rugsėjo 29d., 09:3679.138.128.98
Nu negaliu tylėt nors tu ka

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

nuomone 2016 rugsėjo 29d., 09:5688.119.15.53
oi kaip nelaiku , pries pat rinkimus … bl… kris reitingai… ir dar i arestine uzdare broli…. nusauti medzioklej suni cia tas pat kas ir karve, jokiam medziotojui tai garbes nedaro.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

Anal-itikas 2016 rugsėjo 29d., 10:4578.61.120.129

Kodėl nelaiku? Pačiu laiku. Kol tie muitininkai atsikvošės rinkimams gal cigaretės atpigs. O kas piktinasi dėl nesumokėtų mokesčių, tiem galiu pasakyti, kad tie mokesčiai skirti aukso šaukštams ir puodams pirkti.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

:) 2016 rugsėjo 29d., 10:5585.206.11.243
imti ir nušauti gyvulį…Na iš KOmskių nieko gero ir negali tikėtis…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 0

Atsakyti

Parduodu samti uz 200 Eur. 2016 rugsėjo 29d., 21:495.20.106.18
Beje,gerbiamieji,jeigu jau prakalbome apie šunis. Ar nemanote kad ,po velnių,jau laikas kažką su jais Šilutėje daryti? Pilna sulaukėjusių besišlaistančių šunų. Na ,mieli ponai,ar tai normalu? Pilna ir katinų,tačiau aš juos myliu,o be to aš jų nebijau. Kažkaip negirdėjau,kad būtų ką nors užpuolusios katės,o štai šunys TIKRAI TAIP. Čia aš jau net nekalbu apie tuos šunis,kuriuos IDIOTAI išsiveda pasivaikščioti ant pylimo be antsnukio ir pavadėlio ir kiekvienam iš baimės suakmenijusiam praeiviui sako: ” nebijokite ,jis nekanda”. Pipiec,aš turiu,matote,būti dėkingu,nes mane kaip ir nuramina… Taip ir norisi tokiam šuns šeimininkui vožtelti į marmūzę. Ne,ne kumščiu. … Alkūne.
Na,vienas iš Komskių jau turi patirties su šunimis,tai galėtų Šilutės šunis sutvarkyti…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 6

Atsakyti

KomskilogasValerijonas Morčius 2016 rugsėjo 30d., 14:245.20.107.167

Mielas Samti, jei jau prakalbome apie biznį, mažumai abejotina ar už tokią sumą Jums pavyks parsiduoti, nors ir jūsų nuosava nuomone būtumėte kilęs nuo paties Siamo.
Kaip žinia, tvarkingai tapšnojantiems Jūsų mylimųjų Katinų partijoje dar andais per Morčių atkišdavo karšį arba ekvivalentą prie jo, nuo kurio kaimo rainiai voliojasi.
Per šią užkandenciją jau nukaršęs siamo Katinas užleido Šilutę amsenims be antsnukių ir pavadėlių, ir iš vis pakėlęs klyną kniaukia: žuvis nuo dumblo jau renkasi. Tau-Ta.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Siaubas 2016 rugsėjo 30d., 14:3478.61.84.41
Tai senutė iš tų pačių Bitėnų apšmeižia Komskį kad jis užsiima kontrabanda ir tampoma po teismus, tai pasieniečiai nekaltą Komskį vėl dėl įvykių tuose pačiuose BITĖNUOSE, uždaro.Kiek tuos nekaltus vabalėlius gali visi pulti? O dabar ką už šmeižtą Komskis temps į teismą?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą